SPAM

Toni

Active Member
Reaction score
11
:andjeo: samim time nekom logikom neće ubaciti svih 100:ludilo::zid::eek:

s ovim potezima ce se pokazat vas nacin igre...
ko ce na rr a tko nece,okupljalo se vise plemena iz razloga da si napravite zastitu,al eto ljudi su vam vjerovali,a sad ce ti isti ljudi dobit restart....
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
s ovim potezima ce se pokazat vas nacin igre...
ko ce na rr a tko nece,okupljalo se vise plemena iz razloga da si napravite zastitu,al eto ljudi su vam vjerovali,a sad ce ti isti ljudi dobit restart....

fino rečeno kolega :eek:k:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
u svakom slučaju izgubili ste , što bi se kod nas reklo ispušili ste , sad možete čekat forum za 18ku ehehehhehehe
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
ivek is bbc !! :kokice:

eopNZ75.jpg
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
u svakom slučaju izgubili ste , što bi se kod nas reklo ispušili ste , sad možete čekat forum za 18ku ehehehhehehe

kako smo izgubili ?
koliko vidim mi smo jos na mapi...
bas me zanima kako cete vi to slozit ko ce osvojit a tko ne,po kojim nacelima je tko zasluzia osvojit...
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
kako smo izgubili ?
koliko vidim mi smo jos na mapi...
bas me zanima kako cete vi to slozit ko ce osvojit a tko ne,po kojim nacelima je tko zasluzia osvojit...

nemoj tebe to da zanima :) jeste na mapi ste , prvi ti , al ni tebe ni vas još malo pa neće biti :kokice:

hahah ti si jako zasluzan sto ste uzeli WALL :hahaha::pivo:

a ti ne znaš koliko sam ja iskoristio svoju aktivnost na drugim accovima , sitt je čudo :) :predaja:
 
Last edited:

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
i mileene jel ja to vidim tu kao neku ljubomoru prema igraču koga smatraš nižom klasom od sebe , jer ti si pro ?a tako završio :(:(:(:(:(
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
sad se vadite na 4 plemena :) u početku ste vi ti koji su imali diplomaciju , i htjeli pojedina plemena s*ebat i obilo vam se o glavu , ali to se ne spominje nigdje , prvo biti čovjek pa onda brojati plemena , e moja trawkice da si mi bliže samo bi dimovi ostali :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
sad se vadite na 4 plemena :) u početku ste vi ti koji su imali diplomaciju , i htjeli pojedina plemena s*ebat i obilo vam se o glavu , ali to se ne spominje nigdje , prvo biti čovjek pa onda brojati plemena , e moja trawkice da si mi bliže samo bi dimovi ostali :)

koju smo mi to diplomaciju imali ajde objavi da i mi vidimo :hahaha:
CROWS i WALL Je jedina diplomacija bila,i nap s barbarima,koji smo mi prekinuli !

I ne moj pricati nista protiv trawe,da ima vise slobodnog vrimena pokaza bi kako se to treba igrat,mozete ucit od njega a ne ga prozivat.
Al bolje da se ima posla pa nema vrimena,nego obratno

:eek:k:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
koju smo mi to diplomaciju imali ajde objavi da i mi vidimo :hahaha:
CROWS i WALL Je jedina diplomacija bila,i nap s barbarima,koji smo mi prekinuli !

I ne moj pricati nista protiv trawe,da ima vise slobodnog vrimena pokaza bi kako se to treba igrat,mozete ucit od njega a ne ga prozivat.
Al bolje da se ima posla pa nema vrimena,nego obratno

:eek:k:

pa sami ste sebi krivi , upravljali ste diplomacijom , i igrali tipa "možemo mi vas sve dobit" " mi smo bogovi igre" i s tim razmišljanjem ste došli do toga da prozivate neka 4 5 plemena :hmm: , ko vam je kriv kad ste puni sebe i previše samouvjereni,dobro mogu ja učit od trawke , mogu i od tebe , i od roketa , i svakog člana walla i crowsa :eek: vi ste nenad*ebivi i najjači
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
pa sami ste sebi krivi , upravljali ste diplomacijom , i igrali tipa "možemo mi vas sve dobit" " mi smo bogovi igre" i s tim razmišljanjem ste došli do toga da prozivate neka 4 5 plemena :hmm: , ko vam je kriv kad ste puni sebe i previše samouvjereni,dobro mogu ja učit od trawke , mogu i od tebe , i od roketa , i svakog člana walla i crowsa :eek: vi ste nenad*ebivi i najjači

Sve to što si nabrojao ti je po milku ostavio :kokice:
 
Top