SPAM

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
ivek is bbc !! :kokice:

tGTJ3MH.jpg
 

Fate

Member
Reaction score
0
s ovim potezima ce se pokazat vas nacin igre...
ko ce na rr a tko nece,okupljalo se vise plemena iz razloga da si napravite zastitu,al eto ljudi su vam vjerovali,a sad ce ti isti ljudi dobit restart....

HAHAHAHAHA toni al ja neigram kao ti :S.... ;) Prijatan rr :p Sine HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA PO KOJI PUT :p HAHAHAHAHAHAHAHA

I ti kazes da si pro i dobar igrac hah.... Pokazo si ko si u igri a bogami nit postavke svijeta nzns. Sine Setaj.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
HAHAHAHAHA toni al ja neigram kao ti :S.... ;) Prijatan rr :p Sine HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA PO KOJI PUT :p HAHAHAHAHAHAHAHA

I ti kazes da si pro i dobar igrac hah.... Pokazo si ko si u igri a bogami nit postavke svijeta nzns. Sine Setaj.

ma po koji put si ti mene rr,nisi me nikad,jedini ko je dobia rr si ti...

ajde nauci farmat,jedine dnevne koje si uzea je kad je andy igra,inace neznas...

i vidjet cmeo sad broj igraca koje ces ti rr,a da igraju u barbarima ili elite...
za sad si izgasia vec 1 akademiju,znaci 25 igraca si do sad na rr poslao-idemo dalje...

i jadno ovo vodis pleme,cak mi se javljaju tvoju igraci da neznas :hahaha:

i to sto ti pricas me uopce ne zanima,jer je sramotno da tvoji igraci vise mene respectuju nego tebe,a ti njihov "voda" :ludilo:

nista za rec,osim sramota...
 
Last edited:

Fate

Member
Reaction score
0
ma po koji put si ti mene rr,nisi me nikad,jedini ko je dobia rr si ti...

ajde nauci farmat,jedine dnevne koje si uzea je kad je andy igra,inace neznas...

i vidjet cmeo sad broj igraca koje ces ti rr,a da igraju u barbarima ili elite...
za sad si izgasia vec 1 akademiju,znaci 25 igraca si do sad na rr poslao-idemo dalje...

i jadno ovo vodis pleme,cak mi se javljaju tvoju igraci da neznas :hahaha:

i to sto ti pricas me uopce ne zanima,jer je sramotno da tvoji igraci vise mene respectuju nego tebe,a ti njihov "voda" :ludilo:

nista za rec,osim sramota...

hahahaha nasmijo si me... Btw tvoji su pobjegli od tebe kolko si dobro vodio HAHAHAHAHAHAHA
 

Fate

Member
Reaction score
0
hahaha ma to su opake vodje :S .... Nedo Bog nikom... To sto ste vi ucinili ma ni drina nece moc saprat. A za hr18 cekamo vas opet :S....
 

DeletedUser

Guest
hahaha ma to su opake vodje :S .... Nedo Bog nikom... To sto ste vi ucinili ma ni drina nece moc saprat. A za hr18 cekamo vas opet :S....


:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ako ti cekas :predaja: :hahaha:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
evo preakog loba
Ubojica kraljeva

Porazi 15 plemića u borbi.
4 / 15

baklavi u napadu ufatio 4 plemica , a ne znam da sam dobio i jedan pravi napad :( :( :(
 
Top