[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pjana opusti se, šta imaš dijetetu objašnjavat.

PS: doći ćeš do njeg al tek posle mene, eo počeo sam mu se približavaz
 

DeletedUser

Guest
Tako je i maboanu iz dkl nestajalo net pa ste furali čovjeka.. Šta ja mogu što držiš neaktivce u plemenu.. Teško se raspravljat sa balavcima al stvarno teško... Kad uzmete selo dođite da pišete ovdje, do tad psst i u ćošak.

HAHAHHAHAHH ljudi rr jednog igraca kao da su osvojili server,nema šta,totalno si ufuran,eto ako hoćeš da se pokazes cekam te,pa da vidimo sta ces onda pricati :D
mozda ce i tebi net nestati :v


NEXUS respekt i za tebe,al moram ti priznat da imaš lude duale :hahaha:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Kao prvo Adine šta to ti imaš više od nas ? Imaš prazna sela i imaš sreće što nisam tu blizu tebe da vidiš kako pjana cijepa i šalje plemke, kako kad ustaneš nema sela, ili 2, pogledaj našu poziciju, a pogledaj svoju, dečku sam uzeo selo 15 sati sa plemićima, nije mogao procijeniti gdje idu plemke ;) Ti si tu bliži, imaš 6-7 sati front ispred sebe, i šta ti radiš ? Šta si ti uradio ajde reci mi? Šta ste uradili vi skupa, da čak niste ni pošteno mogli front nadefat, izviđam vam prazna sela, i šta hoćete majke vam? Vi ste našli nešto pričat, izvlačite se na 2 fronta? RB vas nije još ni udario, šta će bit kad udari? Pada vam za dan onda 15-20 sela, i od nas jedno desetak i zdravo smo ;) A doći će pjana i do tebe, nadam se da se neće nešto izjalovit, pa da te ne budem noblao... Ako te ko prije ne pošalje na rr ili nešto peto deseto.. gdje su plemići, znate poslat fejk i to sjekirom, žao djeci ovnova.. Adine oko moje lijepo balavo, čekaj još malo ;) Imaš 4 sela više i kao ti pitaš, ti se našao pametni da kažeš 'šta sam uradio' .. Nisam uradio nešto kao cuca i kao ostali pojedini igrači iz top15, ne bih pisao tu da sam kasnio i radi čega itd itd.. Ovo je ljepota, a čekaj još malo, spremi mi jedno selce od 10k ljubi te pjana.. I ajde u ćošak moram i tebe kaznit..

Ja nako došo :*
Covjek roman ispisan,pametan neki decko:D kao prvo ne baljazgaj tu o praznim gradovima,pustim vam dvije nuke da profuraju kroz selo i posle plemice sjecem,ima report,vidi se vojska u prolazu,znas valjda koliko,30 farma puna,ne moze vise,nemam zastava za farmu mnogo :))
sta nisam uradio? dosao sam na racun kad je bilo 20k,sad pogledaj,a ajde cekam te udri bebi na prazne gradove :DDD
a nexus suti molim te znam dobro kad si dosao :*
a smayke tek ti nemoj da mi se pribliavas,pojest ces me
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
yYr9Amc.jpg
 

DeletedUser

Guest
u slobodno vrijeme inace ispravljam gramatiku.

ako ima zainteresiranih javiti se na pp
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Covjek roman ispisan,pametan neki decko:D kao prvo ne baljazgaj tu o praznim gradovima,pustim vam dvije nuke da profuraju kroz selo i posle plemice sjecem,ima report,vidi se vojska u prolazu,znas valjda koliko,30 farma puna,ne moze vise,nemam zastava za farmu mnogo :))
sta nisam uradio? dosao sam na racun kad je bilo 20k,sad pogledaj,a ajde cekam te udri bebi na prazne gradove :DDD
a nexus suti molim te znam dobro kad si dosao :*
a smayke tek ti nemoj da mi se pribliavas,pojest ces me

Srest cemo se ja i ti adine.. Elvir
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
HAHAHHAHAHH ljudi rr jednog igraca kao da su osvojili server,nema šta,totalno si ufuran,eto ako hoćeš da se pokazes cekam te,pa da vidimo sta ces onda pricati :D
mozda ce i tebi net nestati :v


NEXUS respekt i za tebe,al moram ti priznat da imaš lude duale :hahaha:


Hahahahahah Miki vjeruj mi da nema niko duala ko ja, pogotovo Pjana :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Covjek roman ispisan,pametan neki decko:D kao prvo ne baljazgaj tu o praznim gradovima,pustim vam dvije nuke da profuraju kroz selo i posle plemice sjecem,ima report,vidi se vojska u prolazu,znas valjda koliko,30 farma puna,ne moze vise,nemam zastava za farmu mnogo :))
sta nisam uradio? dosao sam na racun kad je bilo 20k,sad pogledaj,a ajde cekam te udri bebi na prazne gradove :DDD
a nexus suti molim te znam dobro kad si dosao :*
a smayke tek ti nemoj da mi se pribliavas,pojest ces me

Idi ba dijete spavaj, nemas pojma jos ni kako se zoves a kamo li sta drugo :D
 
Status
Not open for further replies.
Top