Top 25 Igraci

DeletedUser

Guest
Jesam ti ja kriv sta niste prije imali offove :hahaha:

jesam ti ja kriv sto si spusio off pa nemas sad :hahaha:

blokirali nam admini spam temu pa mi otvorilu rezervu ;) mora se narod negdje zabavit :pivo:
 

DeletedUser

Guest
loyal se hvali sa porazenim a ne sa onim sto su pokucali :p :pivo:

mi smo pokucali i idalje mozemo kucat al cekamo da vidim imatel vi sta za kucat da nebude na kraju mi vas skucali do poda :p
(izvinjavam se za DP al jbg nisam bio tu pa sad doso sa posla pa reko da i ja malo se zabavim da ima raja sta pisat dalje :love:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
mi smo pokucali i idalje mozemo kucat al cekamo da vidim imatel vi sta za kucat da nebude na kraju mi vas skucali do poda :p
(izvinjavam se za DP al jbg nisam bio tu pa sad doso sa posla pa reko da i ja malo se zabavim da ima raja sta pisat dalje :love:

Neznam ja u koga su dnevne od pocetka svijeta,u seljacima ili loyalu :hmm:
 
Reaction score
2
Sta lajete jedni na druge..Kad dodjete u pravi kontakt pleme v pleme onda lajte i grizite ovako suplje price prosipate..Msm ako cemo do tolike formalnosti dzaba dnevne nagrade ako snipat ne znas li bt radit
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Napadači: hajduk-split
Porijeklo: 001 Loyal (499|476) K44

Količina: 0 0 6244 0 0 3126 0 0 375 0 1 0
Gubici: 0 0 6244 0 0 3126 0 0 375 0 1 0
Zastava: +7% napadačka snaga

harise dodaj i ovo :woot:
 

DeletedUser

Guest
Neznam ja u koga su dnevne od pocetka svijeta,u seljacima ili loyalu :hmm:

malo si masio sadrzaj poruke kolko ja vidim nisu seljaci u pitanju vec Mmm je smaraju tu kolko smo mi offa spucali..
 

DeletedUser

Guest
Napadači: hajduk-split
Porijeklo: 001 Loyal (499|476) K44

Količina: 0 0 6244 0 0 3126 0 0 375 0 1 0
Gubici: 0 0 6244 0 0 3126 0 0 375 0 1 0
Zastava: +7% napadačka snaga

harise dodaj i ovo :woot:

hvala sto se nam divis nisam znao da loyal ima toliko fanova .. ja od vas jos nisam vidio nekog napada da nesto uzimate sem, prenoblavanja sela koja su vam slaba 2h od vas s obzirom da mi neki moramo slat plemica pola dana do vas i opet ste bez uspjesni.
Pajson ti se nesto usutio izgleda da je osto bez offa cim ne napada nesto...
:hmm:
 

DeletedUser

Guest
Ma nije se ucutao, vec nece da se raspravlja sa igracima koji dzabe gube nuke...

nije nista dzaba u ostalom stara poslovica "ko ne riskira taj ne profitira" gube se offovi zato se i prave da se nanosi sto veca steta neprijatelju.
ako ste vi naucili da pravite off i cekate priliku neko selo sto mozete uzet sa 1/5 gubitaka od cijele vojske onda cete se dugo nacekat.
Plemena i jesu igra gdje se roka i taktizira ove akcije nisu bile organizovane al posto je doslo do informacije da je osmicevic banovan ja sam samo povratio selo koje je osmicevic noblo kad sam ja bio pod banom.
Prave bitke nisu jos pocele al ce uskoro broj nuka iz dana u dan raste na svijetu nadam se da imate dovoljno deffa ;)
 
Reaction score
0
nije nista dzaba u ostalom stara poslovica "ko ne riskira taj ne profitira" gube se offovi zato se i prave da se nanosi sto veca steta neprijatelju.
ako ste vi naucili da pravite off i cekate priliku neko selo sto mozete uzet sa 1/5 gubitaka od cijele vojske onda cete se dugo nacekat.
Plemena i jesu igra gdje se roka i taktizira ove akcije nisu bile organizovane al posto je doslo do informacije da je osmicevic banovan ja sam samo povratio selo koje je osmicevic noblo kad sam ja bio pod banom.
Prave bitke nisu jos pocele al ce uskoro broj nuka iz dana u dan raste na svijetu nadam se da imate dovoljno deffa ;)

Pametan si ti decki itekako,off jeste da se kuca sto ces i da vidis uskoro,obecavam ti ja :pivo:
 
Reaction score
0
nije nista dzaba u ostalom stara poslovica "ko ne riskira taj ne profitira" gube se offovi zato se i prave da se nanosi sto veca steta neprijatelju.
ako ste vi naucili da pravite off i cekate priliku neko selo sto mozete uzet sa 1/5 gubitaka od cijele vojske onda cete se dugo nacekat.
Plemena i jesu igra gdje se roka i taktizira ove akcije nisu bile organizovane al posto je doslo do informacije da je osmicevic banovan ja sam samo povratio selo koje je osmicevic noblo kad sam ja bio pod banom.
Prave bitke nisu jos pocele al ce uskoro broj nuka iz dana u dan raste na svijetu nadam se da imate dovoljno deffa ;)

spusti se nisi jedini ima i drugih ;)
 

haris22

Member
Reaction score
6
Hari nemoj se svađat, seljaci bi trebali da nam pobjegnu barem 200k poena, al nisu

toliko toga o velikom plemenu
 
Top