Top 25 Igraci

DeletedUser

Guest
Kod nekih matematika, a kod nekih pravopis....:pivo:

ojjjjjjj boze kad pocnu sa ovim pravopšisom a niko pravilno ne pise.

to ti je ono "kad izgubis argumente,ispravljaj pravopisne greske" . daj molim vas,na forumu bude neka prepirka i odjednom neko nema sta reci i pocne brbljati kako nesto nije dobro napisano (gramatika ugl.).
Dosadili ste sa tim :ludilo:
 

lordshone

Member
Reaction score
0
ojjjjjjj boze kad pocnu sa ovim pravopšisom a niko pravilno ne pise.

to ti je ono "kad izgubis argumente,ispravljaj pravopisne greske" . daj molim vas,na forumu bude neka prepirka i odjednom neko nema sta reci i pocne brbljati kako nesto nije dobro napisano (gramatika ugl.).
Dosadili ste sa tim :ludilo:

Ja brt mrzim kad neko pametuje mnogo, a ne zna osnovne stvari u gramatici...
Zato predlazem da oni i ne pisu ovde...
 

Limited Taurus

New Member
Reaction score
0
Forum postoji da svaki registriran ovdje moze pisati sta misli, to da li se nekome ne svida sto neko napise dvije krive rijeci ovdje neka zadrzi za sebe.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Dobro 2. kad neko pogresi, ali neki grese svaku 2 rec.

Neki nisu iz Hrvatske, Bosne, Srbije itd. Neki su iz drugih zemalja gdje važi naravno drugačija gramatika, a to kako piše je kako je naučio od starijih.. imam havera iz Amerike, nedavno došao u posjetu i govori šćela, i ja tu sad trebam jedan šamar da mu opalim i da mu kažem da nije šćela nego htjela??
I da mu to uradim, opet on je navikao na šćela i veoma dugo bi trebalo vremena da bi ukapirao da je htjela..

I moraš razumijet da ti pretežno iz dijaspore kad dođu ovdje uu propalitet dolazr kod nana i deda, gdje vlada gramatika odlična.

Ne pravite se nikakvi profesori, doktori maternjeg jezika, kad ste svi podjednako glupi.
 

lordshone

Member
Reaction score
0
Neki nisu iz Hrvatske, Bosne, Srbije itd. Neki su iz drugih zemalja gdje važi naravno drugačija gramatika, a to kako piše je kako je naučio od starijih.. imam havera iz Amerike, nedavno došao u posjetu i govori šćela, i ja tu sad trebam jedan šamar da mu opalim i da mu kažem da nije šćela nego htjela??
I da mu to uradim, opet on je navikao na šćela i veoma dugo bi trebalo vremena da bi ukapirao da je htjela..

I moraš razumijet da ti pretežno iz dijaspore kad dođu ovdje uu propalitet dolazr kod nana i deda, gdje vlada gramatika odlična.

Ne pravite se nikakvi profesori, doktori maternjeg jezika, kad ste svi podjednako glupi.

Pa dobro, svaka cast tim ljudima koji su iz drugih zemalja. Ali ovde je 90% ljudi Srbin, Bosnjak ili Hrvat i za nas je ista gramatika. I ovde se moze prepoznati, kad je neko dalje, a ko je sa Balkana. Ja sam govorio za ove ovde nase sa Balkana, za njihovu gramatiku.
I ne mozes ti reci da se ucilo od starijih, naravno da je ovde nas vecina islo u skolu, a neki i sada idu i naravno da ce uciti kako je propisano u skoli da se uci.
Ali dobro verujem da ima i onih koji nisu isli u skolu, koji su napustali. Ali mogli du nauciti, igraju ove igre ako imaju i druge drustvene mreze mogu lako da nauce.

I mislim da je dosta ovog raspravljanja oko gramatike. Jeste da sam ja prvi rekao za gramatiku i poceo temu, ali me je iznervirao onaj Haris Velicanstveni svojim komentarom da je nekome slabija strana matematika. A neka prvo pocne od sebe.
 

Pajson

Member
Reaction score
0
Što mi to nema napada ??

[video=youtube;0IoRKY6pjQQ]https://www.youtube.com/watch?v=0IoRKY6pjQQ[/video]
 
Top