Top 25 Igraci

lordshone

Member
Reaction score
0
Ti tu gramatiku sebi u dupe fino gurni, meni ako se digne ja cu pisat u jednom redu bez razmaka,zareza,tackei ostala sranja.
U ostalom meni je bas super ovako pisat malo, sta fali kad se naucis kolko je 2 i 2 dodji komentirat :*

Vidim da si i kulturan i mnogo recit...
Ja sam to davno naucio, a tebi samo mogu poruciti, kada naucis napisati 2. komentara bez greske, onda dodji da mi se izvines jer si glup...
I dosta je vise, jer ne volim da se raspravljam sa osobama koje mnogo pametuju i koji pisu kao da vole da pisu sa greskama ( a ustvari nece da priznaju da ne znaju) i sa onima koji nemaju ni 8 razreda skole...
 

DeletedUser

Guest
Vidim da si i kulturan i mnogo recit...
Ja sam to davno naucio, a tebi samo mogu poruciti, kada naucis napisati 2. komentara bez greske, onda dodji da mi se izvines jer si glup...
I dosta je vise, jer ne volim da se raspravljam sa osobama koje mnogo pametuju i koji pisu kao da vole da pisu sa greskama ( a ustvari nece da priznaju da ne znaju) i sa onima koji nemaju ni 8 razreda skole...

Balkanski stil, samo bahato i drsko :lool:
Inace jesil mi dobar sta ima kakav si kako je kod tebe vjerovatno ko i kod mene....
#gramatika
:hmm:
 

DeletedUser

Guest
sta se ovo desava dole seljaci upadaju na seljacki nacin (sikire,motke,lopate) K55
 

lordshone

Member
Reaction score
0
Balkanski stil, samo bahato i drsko :lool:
Inace jesil mi dobar sta ima kakav si kako je kod tebe vjerovatno ko i kod mene....
#gramatika
:hmm:

Ajde, sad ponovo reci da si se zezao i da si namerno napravio gresku... :hahaha:
"Jesil"-->"Jesi l' "...
Vidis kako znas kako je, ne moras da dzabe pitas...
 

lordshone

Member
Reaction score
0
I ja Harise predlazem da prestano sa ovim....Mislim da je ovo otislo predaleko, bolje da se vratimo na temu "Top 25. igraca"
 

DeletedUser

Guest
ma sta fali ja volim ovako malo da pisemo :pivo:

dosadno i meni bude ba "vako" zajebajem narod na forumu :lool:
 

DeletedUser

Guest
i to sto kazes, jadnici, tamo ih smori vrucina, a vamo mi na forumu. :festa:
 
Top