Spam

salepg

Member
Reaction score
9
ne moras da vjerujes ali def je bio sav nas, ja nemam razloga da lazem, a ti kao da si poslao ne znam ti sta, pa se cudis sto nisi uzeo :)

Totie ta neka povreda lože tipa zadnja nači nevraća se taj na zelenu površinu zasigurno.
 

salepg

Member
Reaction score
9
da da u to ti vjerujem xD kroz 2h stigao onoliki deff od SB daj bolaa.. i niti sam skrsio sav off niti sam radi toga napustio.. vec jednostavno napravis skype grupu oni dodaju 3-4 de*ila iz SB.. previse ih igra na svoju ruku.. jednostavno nisam imao volje vise jos uz ove spiune..

mislim svaka cast onome ko moze poslije toga nastaviti.. al ja ne zelim.. a off se mogao napravit kroz 4-5 dana al dzabe mi to kad ne smijes nikome rec gdje ga saljes odmah vi znate..

shvatam da je ovo igra al veca mi je bit upoznat 3 ljudi da mozes otic kod njih na pice i oni kdo tebe nego preko leseva do pobjede

Divna jedna naracija i ništa manje uvod nači suza je kanula evo primeti.
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
ovi svi sto brisu racune u team plemenu nakon nekih 15 palih sela mozda i manje neznam tacno niti me bas interesuje, bas je sramota da tako napustate igru sledeci je osmo predpostavljam neki izgovor ce naci samo da mu nepise ime na tabeli latest ennoblements

pa kad imas 3 TEAM PLEMENA sa od prilike 80+ igraca i jos imas najmanje 2 plemena koji sluze za deff kao ovi kuku$ i jos neki nije ni cudo da ce procuriti nekad neka informacija

vodja vam se hvalio da je igrac i pol gdje su ti mocni potezi gdje je ta sjeca plemica i sittanje slabih igraca kako bi on nas zajebavo?

ali nebitno cujem da vecina vec pakuje kofere
 

MazoCom

New Member
Reaction score
0
znate gdje svaka akcija nasa ide.. znate ko ima malo deff po forumu nasem i tu pricate o pro igraju.. hahahaha uz to sve od pocetka dobijate deff od nekih nasih clanova i to je ta postena igra.. ajde bola.

Mkm sam kontao da ste neka imena vrijedna spomena al ako ovako igrate svaki svijet onda se samo sramota ove domene..

LP
 

MazoCom

New Member
Reaction score
0
uz to da ste neke igracine kao sto pricate fino bi sve spiune odjeb.. i pokusali posteno dobit al ocito prpa :p
 

DeletedUser

Guest
znate gdje svaka akcija nasa ide.. znate ko ima malo deff po forumu nasem i tu pricate o pro igraju.. hahahaha uz to sve od pocetka dobijate deff od nekih nasih clanova i to je ta postena igra.. ajde bola.

Mkm sam kontao da ste neka imena vrijedna spomena al ako ovako igrate svaki svijet onda se samo sramota ove domene..

LP

izvini,kakve vase akcije ?
od pocetka svijeta nikakvu akciju niste odradili,niti ste pokusali..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
De ba dosadni ste hahaha
kao sto sam rekao vi ste pisali najjace pleme bla bla bla

ja ne krijem u Team plemenu, mozda 5 top igracha, ostalo je sve :D

Ali bitno je upoznati nove ljude, kako god odigrali ste prljavije od nas :D
varate i cao, manite isprika i manite suplje priche Osmicevic ovo, Osmicevic ono :D

I znam odlicno ko vam je jos spijun al neka , uzhivajte, dno dna , da jos jednom kazem to sto pisete mi noblamo svoje igrache, ni jedan igrach koji se borio i radio sa nama nije izbacen tek onako, jer ja sam dosta gradova prepustio vama, u ostalom dva grada koja sam noblao su od mojih RL jarana koji su poceli ovaj svijet sa mnom , dosadilo im i dali meni selo, ali barem nisam David da imam sifre od svojih igracha pa nije potreban sitt :)

ajde molim te, odigrali ste prljavo i sutite sad :D
 

MazoCom

New Member
Reaction score
0
De ba dosadni ste hahaha
kao sto sam rekao vi ste pisali najjace pleme bla bla bla

ja ne krijem u Team plemenu, mozda 5 top igracha, ostalo je sve :D

Ali bitno je upoznati nove ljude, kako god odigrali ste prljavije od nas :D
varate i cao, manite isprika i manite suplje priche Osmicevic ovo, Osmicevic ono :D

I znam odlicno ko vam je jos spijun al neka , uzhivajte, dno dna , da jos jednom kazem to sto pisete mi noblamo svoje igrache, ni jedan igrach koji se borio i radio sa nama nije izbacen tek onako, jer ja sam dosta gradova prepustio vama, u ostalom dva grada koja sam noblao su od mojih RL jarana koji su poceli ovaj svijet sa mnom , dosadilo im i dali meni selo, ali barem nisam David da imam sifre od svojih igracha pa nije potreban sitt :)

ajde molim te, odigrali ste prljavo i sutite sad :D

neka bola ipak je to veliki SB ahahhaahahah
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Akcija team plemena :
00:20:00 CISCENJE
00:35:00 PLEMICI

Tajming, za zavidit! :kokice:
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
De ba dosadni ste hahaha
kao sto sam rekao vi ste pisali najjace pleme bla bla bla

ja ne krijem u Team plemenu, mozda 5 top igracha, ostalo je sve :D

Ali bitno je upoznati nove ljude, kako god odigrali ste prljavije od nas :D
varate i cao, manite isprika i manite suplje priche Osmicevic ovo, Osmicevic ono :D

I znam odlicno ko vam je jos spijun al neka , uzhivajte, dno dna , da jos jednom kazem to sto pisete mi noblamo svoje igrache, ni jedan igrach koji se borio i radio sa nama nije izbacen tek onako, jer ja sam dosta gradova prepustio vama, u ostalom dva grada koja sam noblao su od mojih RL jarana koji su poceli ovaj svijet sa mnom , dosadilo im i dali meni selo, ali barem nisam David da imam sifre od svojih igracha pa nije potreban sitt :)

ajde molim te, odigrali ste prljavo i sutite sad :D


odi noblaj svoje i ne lupaj gluposti, dosadan si vise
 
Top