Spam

rale

New Member
Reaction score
0
osmicevicu i ovaj svijet osvajas !!!!! Svi smo uz tebe!!!!

Jedini igrac koji je potrosio zivot na ovu igricu trosi penziju nane na pb i opet ne moze jednog crvenog noblat,ma sta crvenog ne moze ni smedjeg,
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Prije svega dobro veche, i odma da povucem ono sto sam rekao o Djura Penzija.
Reci cu samo da je dno dna, naime on zna igracha Rale u RL, i to je sve iskoristavao, cak igrach koji je u mom plemenu mu slao cijeli deff, to je ono kad sam se pitao otkud toliki deff, i toliko jadno biti i ponasati se a kalibar lafo veliki igrach
Cega si se uplasio da si jarana u RL iskoristio, da ti salje deff i vrsi spijunazu

A djuro ?

Toliko o postenoj igri, ja davno rekao svi ste vi Osmicevic, samo sto ja ne krijem sta radim, a neki kriju a ovdje ostavljaju komentar o nekom postenju, eto kako igra SB, divota :D

Ali bas mi je zao sto si skucao off i plemice
Htio bih te samo pozdraviti :)

http://prntscr.com/90yt1r

ali cak i da si prosao, ma joj :)
Samo da je malo aktivnija ekipa i da mi jave sve na vrijeme, i btw ako zelis mogu te naucim kako ubaciti plemica iz drugog grada a da se uklopi kao train :)
ne bi ti skodilo :)

jer vidim da ne znas, ali sve u svemu jarane toliko si jadan ispao s tim potezom, da ti neko salje 8000 deffa, iz mog plemena :D
A kasnije ovdje rubo, bahko i ostala ekipica nesto pisu o meni, zapamti svi ste vi Osmicevic.

jadnicak , a zalim vas sve majke mi, jos kad se sjetim onih komentara mi najjace pleme bla bla bla.. e moj Djura :)
Pozdrav i za Davida

Fino igrate, nema shta


Haha odlicno, jos jos :). znaci da tebe nema ovaj forum nebi bio to sto jeste ali ozbiljno ovo mislim!
Prvo ti mozes da mislis o nama kao igracima sta hoces, svako ima svoje misljenje.. To sto ti mislis da mi nemamo poima bi uzeo za ozbiljno da to kaze neko ko zna da igra a ne ti., jer recimo od 5 ili 6 sela koliko imas ti i tvoja druzina Eror, Brt trt i Mrt pojedinacno, sva su sela od igraca iz vaseg plemena koje vi noblujete posto im kazete da salju def na front, a onda brze bolje rezervisete i noblujete.. I onda ti dodjes tu i meni kazes da ne znam da igram a uzeo sam vam 6-7 sela a vi meni nijedno da je trenutno u vasem posjedu. Jel vidis kako si smjesan. Eto tw stats .. Djura i ja igramo od 2007 godine zajedno, nikad nisam noblao ni zajebao nikog iz svog plemena, pogotovu da noblam selo od svog suigraca kad ode da spava ili kad posalje def na front kao ti. O kojoj postenoj igri ti pricas, sta smo mi lose uradili reci mi. Javio se Rale kaze imam govno od vodja, najveci smradovi sto postoje, jebe im se za nas, nobluju likove iz svog plemena tako cu i ja da zavrsim i poslao mi def. Sta smo mi tu lose uradili. Pod jedan kakvih 8k defa ti pricas hhah niko od vas nema 8k defa u jednom selu a ne neki Rale. btw ne bi uzeli selo ni da on nije slao tako da.. Sta toliki def, sta ti nije jasno.. U selu je bilo po 10k suporta iz mog plemena, plus moj def oko 10k je cucao u mojim selima dok nisu krenule noble pa sam slao u selo koje je eror mislio da ce noblati..

Ovo za sjecenje nobli, eto bravo hahah ,Vidim da ti je drago, mogu da zamislim haha Kad si legao u krevet jesi ljepo spavao sa smjeskom
kako si presjeko vozic iz dva sela 2 sec razmak, poslan sa mobilnog dok sam vozio auto ;)
Pravi si pro :))
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Vrijedjanje nije ako je neko psihicki poremecen, zasto bi to bilo uvreda. Samo se brinem za tvoje poremecaje , postaju sve gori i gori.
 

salepg

Member
Reaction score
9
Baca Osmara lajn kao Pa nije fer nesme dase šutira sa Autokomande a ja i Bušvakara fras.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Dvije stranice nije loshe :kokice:

SB vara hahahahahahah
hajde ba ja usao da napisem komentar i odo mrsko mi citat Bgm..

sve u svemu znam sigurno sta ste rekli kao i prehodnih godina, poz poz :love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Dobro, uvlacenje Slovencima a kasnije ce te ih noblati sto je logicno, varanje na ovaj nacin hahaha
vi ste se pravo nesto uplasili ovaj server hahahah

bb, odo moram da idem :* <3
 
Top