Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Prije svega dobro veche, i odma da povucem ono sto sam rekao o Djura Penzija.
Reci cu samo da je dno dna, naime on zna igracha Rale u RL, i to je sve iskoristavao, cak igrach koji je u mom plemenu mu slao cijeli deff, to je ono kad sam se pitao otkud toliki deff, i toliko jadno biti i ponasati se a kalibar lafo veliki igrach
Cega si se uplasio da si jarana u RL iskoristio, da ti salje deff i vrsi spijunazu

A djuro ?

Toliko o postenoj igri, ja davno rekao svi ste vi Osmicevic, samo sto ja ne krijem sta radim, a neki kriju a ovdje ostavljaju komentar o nekom postenju, eto kako igra SB, divota :D

Ali bas mi je zao sto si skucao off i plemice :)
Htio bih te samo pozdraviti :)

http://prntscr.com/90yt1r

ali cak i da si prosao, ma joj :)
Samo da je malo aktivnija ekipa i da mi jave sve na vrijeme, i btw ako zelis mogu te naucim kako ubaciti plemica iz drugog grada a da se uklopi kao train :)
ne bi ti skodilo :)

jer vidim da ne znas, ali sve u svemu jarane toliko si jadan ispao s tim potezom, da ti neko salje 8000 deffa, iz mog plemena :D
A kasnije ovdje rubo, bahko i ostala ekipica nesto pisu o meni, zapamti svi ste vi Osmicevic.

jadnicak , a zalim vas sve majke mi, jos kad se sjetim onih komentara mi najjace pleme bla bla bla.. e moj Djura :)
Pozdrav i za Davida :)

Fino igrate, nema shta :kokice:
 

salepg

Member
Reaction score
9
Cime se sve bavis... Pa tona tvojih strashljivih igraca je fejkalo sa slanjem podrske... Ti nekom nesto da kazes nakon onoga sto si me napao kada sam posao na spavanje a u istom plemenu smo bili kada se nije znalo gdje pocinje moj anus a gdje pocinje tvoja glava?!

Pa sve i da je istina to sto kacis, a svi znamo da nije, ALOOOO TI NEKOM NESTO DA PRIGOVARAS!! MORALNA GROMADO!!

NAUCI STA JE SAIGRAC, I DAJ SVE ZA PLEME PA ONDA DODJI DA PISES GLUPOSTI PO FORUMU.

KOLIKO SI IH NOBLAO, SVOJIH, ONIH KOJI TI VJERUJU TOLIKO DA BI IZIGRAO NJIHOVO POVJERENJE ZA MINUT SLAVE ILI TRUNKU KORISTI, IMA LI IM BROJA?!

Naravno, ne ocekujem nikakav odgovor od tebe, ali pisem zbog drugih. Zna se dobro ko je SalePG a ko si ti.

p.s. Slobodno ubaci random psovke medju ove redove, sve one koji si davno dobio i na PM i preko skajpa. Zasluzeno.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Cime se sve bavis... Pa tona tvojih strashljivih igraca je fejkalo sa slanjem podrske... Ti nekom nesto da kazes nakon onoga sto si me napao kada sam posao na spavanje a u istom plemenu smo bili kada se nije znalo gdje pocinje moj anus a gdje pocinje tvoja glava?!

Pa sve i da je istina to sto kacis, a svi znamo da nije, ALOOOO TI NEKOM NESTO DA PRIGOVARAS!! MORALNA GROMADO!!

NAUCI STA JE SAIGRAC, I DAJ SVE ZA PLEME PA ONDA DODJI DA PISES GLUPOSTI PO FORUMU.

KOLIKO SI IH NOBLAO, SVOJIH, ONIH KOJI TI VJERUJU TOLIKO DA BI IZIGRAO NJIHOVO POVJERENJE ZA MINUT SLAVE ILI TRUNKU KORISTI, IMA LI IM BROJA?!

Naravno, ne ocekujem nikakav odgovor od tebe, ali pisem zbog drugih. Zna se dobro ko je SalePG a ko si ti.

p.s. Slobodno ubaci random psovke medju ove redove, sve one koji si davno dobio i na PM i preko skajpa. Zasluzeno.

1. Idi posveti se svom zivotu u godinama si.
2. Nisi mi psovao na skajpu blokirao sam te.
3. Dno dna taj potez.
4. Mnogo si mi simpatican sa tim svi znaju ko si ti
5. Mnogo pojma nemas da igras dokazao si mi
6. Da nema PB opcije, ne bi vidio TOP 25
7. Da ti ponovim stavku broj jedan.

Odo da spavam, nisam ni ocekivao neki pametniji odgovor nego da ce samo pokusat neko opet napisati nesto protiv mene hahahaha
alooo ljudino, od svega je ono bitno!


SB IGRA PRLJAVO HAHAHAHAHAHAH


SB IGRA PLJRAVO HAHAHAHAHAHAH

ko gubi :D
dodjite po mene, napravite akciju na mene da vas naucim, nije bitno sta sam ja uradio, nije bitno ko gubi hahahah
bitno je da sam vidio da igrate prljavo hahahahah

cao, caoooooooooooooooo Saleeeeee :p
ljudino moja, to mi je najljepsi noblan grad ikad <3

veliki pozdrav za tebe, jel i sad drzis onaj video klub hahahaha
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
eee btw :$

imam i poruke djure i raleta hahahaha
placem evo, ono bitno cu izrezati slikati , sacuvati i svaki server cu da lijepim hahahah

pa kazeeeeeeeeeeee pljujemo Osmicevica a gori smo od njegaaaaaaaaaaaaaaa

huhuhuu, kasnije vam stavim poruke odo da jedem, do tad vam naredjujem da mi posvetite malo komentara, po malo duzi, i da se prisjecamo ba servera kad sam rokao saleta hahah

hajmo, dodjite online da budete, da citam vam nickove ovdje kako sam vas dovao na vanjski , morate slusate gazdu osmicevica, i potrudite se sa komentarima, mozda neko nakon svih ovih godina uspije da me dotakne , al stvarno, ajd cao cao
 

salepg

Member
Reaction score
9
Prišo mi neki fen sorte čeljade damu se potpišem na fotku mene a ono fazon nači slikano Smederevcem al bacio sam autogram nije Pantela anus.
 

rale

New Member
Reaction score
0
Osmicevicu za razliku od tebe,Saleta svi cijene.

1)Pravis se da si ti dobrica a uzimas gradove na prevaru,igrao si sa saletom u plemenu i kad ode covjek spavat ti ga noblas kako te nije stid da ti pricas ista.

2)kad te sale trebao restartovat napravio si namjerno sranje ban da dobijes
3)sad kad je bila nasa akcija hvalio si se na sav glas hhahahah kad je propala rekao si da nije tvoja
3)kad su noblali nase igrace ti si "imao problem sa internetom" i nije te bilo 2 dana
4)svaki tvoj grad je grad nasih suplemenika trazis da deff posalju na front i onda ih prenoblas
5)tako i avatar i ti i eror imate gradove niti jedan grad niste uzeli normalno.
6)evo i sad izbacujete opet svoje igrace koji salju deff i noblate ih
evo i slika http://prntscr.com/90zk2r

7)Nikad neces bit dobar igrac i uvijek ce tvoje pleme gubit ajd vozdra sad idi noblaj svoje suplemenike.
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Postovana administracijo ovdje dolazi do vrijedjanja molim da sankcionisete ove ucesnike :3

1. Nisam ja nikog rezervisao
2. Di si rale, hoces da trazim poruke kako si mi se ulizivao
3. Titlove Saletu, molit cu lijepo
4. Ovdje treba biti kulturna svadja, ovi decki trebaju malo pod ban :D
5. Vidi Saleta sad mu je Rale buraz :love:


SB IGRA PRLJAVO HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA.


Cao, Cao, svima, sad ce poruke Raleta i Djure, i btw sto se Djura jos nije golasio, Rale idi zovi ortaka, malo je da se prepirem sa trojicom hahahahah

vi nemate pojma koji ste vi levati al ozbiljno hahaha
 
Top