Spam

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
I pozdravljam Spidija ! :andjeo: Pjanu :love: Vedu :$ <3 , Stoku :love:
I Nermina :love:

Pozdravljam sve one koji me poznaju ( svi me znate , logicno ) i cijelu administraciju, postovanu, lijepu, mladu..
Pozdravljam cijeli SB, pozdravljam Macke... poseban pozdrav za Vuleta, Davida..

Postovanje Slovencima (ipak oni primaju nase ljude da beru jabuke , doprinose mojoj zemlji jednoj jedinoj Bosni i Hercegovini )

pozdrav za Plavu, najboljeg administratora, ljubaznu, i sve superrrrrrrrrrrrrrr
pozdravljam onda rubu , iveka, bahku lava, cao cao svi

hajde da sirimo ljubav :love:

gdje meni :love: ?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Stoji covek na savskom mostu i hoce da skoci u reku. Taman kad je hteo da skoci cuje Boga kako mu kaze:
- Ne oduzimaj sebi zivot gresni covece. Greh je to! A i cekaju te kuci zena i deca.
- Odgovori mu covek: zena mi se svalerise, a deca su mi narkomani. Zbog njih hocu da se ubijem.
- Bog nastavi da ga ubedjuje: sigurno imas prijatelje, pomisli na njih! Oni te vole!
- Ne Boze, ni oni me ne vole. Niko me ne voli. Sam sam na ovom svetu.
- Na kraju rece mu Bog: Ma nemoj da skaces, evo za vikend igra Crvena Zvezda, idi na utakmicu i razveselices se.
- Covek odgovara: ali Boze ja navijam za Partizan?
- A jel? - rece Bog- pa skoci onda gurbetu jedan!!
 
Reaction score
2
Stoji covek na savskom mostu i hoce da skoci u reku. Taman kad je hteo da skoci cuje Boga kako mu kaze:
- Ne oduzimaj sebi zivot gresni covece. Greh je to! A i cekaju te kuci zena i deca.
- Odgovori mu covek: zena mi se svalerise, a deca su mi narkomani. Zbog njih hocu da se ubijem.
- Bog nastavi da ga ubedjuje: sigurno imas prijatelje, pomisli na njih! Oni te vole!
- Ne Boze, ni oni me ne vole. Niko me ne voli. Sam sam na ovom svetu.
- Na kraju rece mu Bog: Ma nemoj da skaces, evo za vikend igra Crvena Zvezda, idi na utakmicu i razveselices se.
- Covek odgovara: ali Boze ja navijam za Partizan?
- A jel? - rece Bog- pa skoci onda gurbetu jedan!!

Sta zvezda igra pa nije zvezda olympiacos da idu na utakmice u drugu drzavu da bi se tukli s navijacima iz 3 drzave :andjeo::andjeo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja stvarno pojma nemam nista od toga, ni tko je kako treba koji klub, ali ako Bogdan navija za Partizan, ja sam onda navijac Zvezde, matematika je prosta :andjeo:
 

salepg

Member
Reaction score
9
Nači penetriraš tu tik iza zida odbrane mahneš ravi fazon obrati pažnju ispogađaš taj neki ugao fazon paukova mreža i slavlje može da počne.
 
Top