Spam

salepg

Member
Reaction score
9
Javio se veliki buda(splinter) i meni prica o mojem obrazu,a koga sam ja to shebo ili ikada prevario i pogazio svoju rijec,nisam nikada pa necu ni na ovom svijetu pa kako god svijet zavrsio i tko bio pobjednik,nebitno.Kad smo kod obraza buda nediraj me jel prvo moras pogledati uvijek svoj obraz i kakv ti je,sta mislis da sam ja zaboravio ba9 kako si u nocnom slao sa sitteva trainove na moje igrace sa racuna nasih tadasnjih saveznika,ui to je tvoj obraz,znas kako si ti govorio,"igramo LJIGAVO"toliko o tvom obrazu,poklopi se po usima i ne diraj me dok se nisma do kraja raspisao.
Sljedece rubo prozivas tu sada nas,za sta tocno,za nasu diplomaciju?Jel tko vas prozivao za vasu dipomaciju ikada,sad je postao problem odjednom diplomacija.
Koliko zam sb u 99 posto slucajeva zavrsava svijet bez ikakvoga spajanja,tako je uvijek bilo i tako bi bilo i 99 posto ovdje,znaci nema spajanja,to je moje misljenje,nisma niakda o tome niti me znaima da pitam slovence.E sad rubo realno je da bi tesko izasli na kraj sa sb i slovencima i tada bi vi na kraju zaratili sa slovencima i dobil iih sa pola snage,a znas zasto zbog ona 4 sela od kente koji su ljepo bili uzeti na contu od slovenaca,ta sela su tamo i ta 4 dobivaju svijet,a oni su tamo uzeta bas sa tom namjerom,ali nismo ni mi sljepi,a srecom i slovenci shvatili na vrijeme.
Sad nastavite dalje slobodno po meni,ali bojanu mi ne dirajte i ne vrijedjate mi suigrace iz plemena.
Samo mi vas dvojica ne pominjite ba9. Boli jos uvijek. Nekad se obraz gubio zbog toga, medjutim evo doslo je vrijeme da se ne gubi ni kada se saveznici napadnu dok su plavi na mapi... Mada ne bih se vracao na te teme... :)

Znam da ima tvog vecinskog udijela u nasem ex savezu, samo se nadam da ih nisi ti nagovorio da udare po plavim tackicama.

SBa vise nema jer samim odlaskom Davida, koji je "vlasnik" SB plemena, nema tog plemena, te organizacije, a i dosta igraca je poslo za njim.

Pingvini su tu, mi koji smo ovdje - tu smo radi zajebancije.

Samo me iskreno interesuje kakva je pogodba sa WPom?! Ako nije tajna :)

Ko je gore a ko dolje? U seksualnom smislu... Nesto mi se cini da oni dominiraju a iskreno me cudi od nekih meni veoma bliskih igraca iz CM (da ne kazem drugara i ljudina) da se primaju na WP maljavost hehehe

:kokice:
 

DeletedUser

Guest
Samo mi vas dvojica ne pominjite ba9. Boli jos uvijek. Nekad se obraz gubio zbog toga, medjutim evo doslo je vrijeme da se ne gubi ni kada se saveznici napadnu dok su plavi na mapi... Mada ne bih se vracao na te teme... :)

Znam da ima tvog vecinskog udijela u nasem ex savezu, samo se nadam da ih nisi ti nagovorio da udare po plavim tackicama.

SBa vise nema jer samim odlaskom Davida, koji je "vlasnik" SB plemena, nema tog plemena, te organizacije, a i dosta igraca je poslo za njim.

Pingvini su tu, mi koji smo ovdje - tu smo radi zajebancije.

Samo me iskreno interesuje kakva je pogodba sa WPom?! Ako nije tajna :)

Ko je gore a ko dolje? U seksualnom smislu... Nesto mi se cini da oni dominiraju a iskreno me cudi od nekih meni veoma bliskih igraca iz CM (da ne kazem drugara i ljudina) da se primaju na WP maljavost hehehe

:kokice:

Pravda za Pingvine :kokice:
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
doso nako da vidim sta ima i vidim spije me prozivaju ionako ne igram vise i ne planiram vise igrat, nexuse i pjano vidim dobili ste kik iz plemena i idete na rr "sve se vraca, sve se placa"

dexon te je odlicno opisao
vec si samo sebi zapečatio sudbinu zauvijek, uvijek ce pored tvog nicka biti titula " izdajnika i dvolicnog ". Mene bi osobno bilo sramota uopce komentirati nesto da sam u tvojoj kozi. Dao bis guzicu samo za bit sa najjacima u plemenu. Blago onima koji znaju kakav si, a oni koji neznaju saznat ce na svojoj kozi kad se budes okrenuo jos koji put u kontra stranu i ostavio ostale na cjedilu..

LgWdjw9.png


ali ovo je najjace od svega, da se raspita hahahaha :zid:

vidim nemas srama uopste
evo sad cu napisat cijelu istinu zasto mene pjana i nexus ne vole:D
sve je pocelo na hr20 kad su OTP i SPN ratovali za kontinent i doticni dvojac bio u OTPu i kad su vidjeli da gube rat poceli spijunirat za SPN i kad bi ih na kraju pleme SPN zadefalo i ovi bi presli u to pleme i tu je vise-manje bila zapečaćena sudbina OTP plemena i SPN na kraju uzeo kontinent....

Kad je na posljetku RB objavio rat plemenu SPN nexus moj i pjana vidjeli da ce SPN pasti i oni poceli spijunirat za pleme RB i kad je SPN napravio akciju na 100ku oni dojavili kalletu HT i sela na koja idu, kad bi se na kraju zakucali i ubili moral igracima koji bili u SPN i onda lijepo strpljivo cekali trenutak kad ste bili sigurni da SPN nece vise pruziti otpor i hladno presli u RB i deri po bivsiim suplemenicima, ti bi sve dao da bude u pobjednickom plemenu i sto je najgore kurcis se nest tu ko da si bog i batina, a na kraju svi znamo tko si i sta si.....da ne duljim, dobili ste sto ste zasluzili na ovom svijetu

evo sad vidite kako je to, kakav je to osjecaj.....a ja jedan od rijetkih znao cijelu istinu i kad sam vam pisao da ste spije (na pocetku je bilo iz zajebancije) poceli me da me vrijeđate na skajpu itd.... samo zato sto sam istinu rekao kakvi ste i sto radite
nek tu stoji sada da vide ljudi kakav si ti igrac

uzivajte mi svi :D
voli vas ivek sve cak i tebe osmicevicu :love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
trawa je najbolji :love:

hahahahahahahah propali plemenas hahahahahahahahahahahahahhaha :festa:
znaci toliko godina kao duall, dodjes u SB mislis osvojit ces to je toooo, stavis svoj nick Ivek, i ne osvojisssssss hahahahah
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pozdrav, htio bih da pitam posto 99% skripti ne radi na ovom forumu.
Dao bih vremena da ih sve popravim, ukoliko mogu dobiti malo unapredjene na forumu, takodje bih mogao upadate nove skripte :D
Ajmo peticiju ahahah
 

haris22

Member
Reaction score
6
hahahahahahahah propali plemenas hahahahahahahahahahahahahhaha :festa:
znaci toliko godina kao duall, dodjes u SB mislis osvojit ces to je toooo, stavis svoj nick Ivek, i ne osvojisssssss hahahahah

Nema mu više Davida da mu zabranjuje komentiranje po forumu :festa:
 
Top