Spam

master.ba

Member
Reaction score
0
ajd uzmite i ova 4 sela do petka da ne razmisljam o tome vise haha .... msm sela su prazna samo da zavrsimo ovo...

u petak sasa matic ko hebe plemena :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
A ko je taj Vule ? :kokice:

Ma ti si mi Milene najjači ovdje na forumu :) ono laganica svaka čast..

A ti THE END nekakav, nemoš prozvat kuratih , pijanih i bakica.. možeš samo prozvat ku*ata bakica, a to pijanih što si mislio na mene a ne znaš pisat, znači jesam li ja lud ovdje ili je ovo sve od tebe blago rečeno nevera??? Ajde na tuširanje da se ohladiš malo, ja lično nikoga na ovom svijetu nisam prozivao, što se tiče vuleta i onih koji znaju, samo sam ukazivao na greške koje se meni nisu svidjele,varnica jeste bilo i na početku i posle, nije mi se svidio dogovor sa slovencima i jednostavno rekao vule ovo ne valja, a on je mislio da ja time što hoću reći ne radim za pleme nego samo za svoj račun (Vule, istina je ta da sam ja mogao raširiti se gore, to bi bilo puno bolje i za pleme, a raširio bih se na 5-6 sela gore za max 4 dana i gore bih prebacio didu da igra sa mnom na prvom frontu od svih frontova, tako da, za pleme jesam igrao, za sebe nisam i to je to, i lično se JA - PJANA, izvinjavam i vuletu i bojani ako sam im ja šta uradio i loše rekao, svakako sam zadnjih dana pjan svaku noć dođem i nešto napišem, vuletu je bilo nešto na skype, izvini vule, bobici je bilo nešto na plemenima, izvini bobice, od mene lično izvinjenje, da li prihvaćeno ili ne, uglavnom stoji.. Izašao sam sa računa par dana prije nego ih vule izbacio, mislio sam se vratiti kad su izbačeni ali ušao jednom vuletu pisao, (pjan) pa sam dobio odgovor nešto tipa zar opet pjana, opet te preveslao vedad.. Mene lično nije, imam novi račun, igrat ću abd hr23, dokle god bude moglo, opuštena varijanta tipa petom u glavu, tako da ja sa računom Ku*ata Bakica od današnjeg dana nemam ništa, i molio bih lijepo da me niko ne smara ni o čemu, kao što ima nekih, opušteno, upoznalo se fine raje ovdje, a naravno i nekih koji su retardi samo takvi (izvini Ivek) i to je to od mene od danas, al sam naispravljo grešaka, ništa sretno svima, navijam za sve ovaj put, prošli komentari su bili samo za pingvine, sad svi derite, meljite udarajte se nogama .. Samo ću editovati ovaj post, što sam zaboravio napisati pa se naknadno sjetio je to da opet JA LIČNO PJANA nisam imao nikakve veze sa onom slikom i opisa plemena... Ne želim prljati sebe i svoj obraz koji se ovdje spominje učestalo zadnjih par dana, a ako kojim slučajem ima onih koji bi željeli reći da je moj obraz već isprljan, da se odma rasčistimo, da se ne raspravljamo dalje, tko god to misli, neka piše na pp o čemu god ga zanima, na svako pitanje će dobiti odgovor vezan za te obraze rumene i ne rumene i crne i zelene bla bla

opp
 
Last edited:

srebrenik995

Member
Reaction score
0
Imala je cudno ime koje tesko pamti see, ali njene pamuk usneeeee nikadaaaa zaboraviti necu neeeeeeeeeeeeeeeee :festa:
 
Top