Spam

Status
Not open for further replies.

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Fazon je što vas većina misli da je to pravi krieger... Ovaj igrač na .net je jedan od vodećih računa na jednom svijetu, svidjelo se to vama ili ne. Barem je bio kad sam zadnji put gledao i tamo ih vodi pravi krieger.

A bilki, dobrodošao nazad na poboljšani hr server :)

Nema više plemena kao što su bile, a i nije to samo slučaj sa hr serverom, skoro sam na francuski ušao, u isto vrijeme počeo kad je počeo i hr23, ljudi su imali akademiju tamo i selo od po 4k a većina igrača na hr nije imala ni radionicu ... Toliko o igrici, i o tome da samo sa parama danas možeš osvojiti svijet, nije stvar ni u 200 igrača da imaš, da su poslagani po akademija i da se broji kao jedno pleme, 50 boljih od njih će ih rasut i razvalit, nije u tome smisao da se igrica pokvarila, nego su je pokvarile pare i hebeni tribal wars i hebeni admini što hoće da grabe i kapom i šakom... zato jedan savjet za sve vas ovdje, digrajte svijet koji ste počeli i završite već jednom ovu igricu, vidite i sami da je otišla u k.

lp pjanone humanoid treefolk
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Fazon je što vas većina misli da je to pravi krieger... Ovaj igrač na .net je jedan od vodećih računa na jednom svijetu, svidjelo se to vama ili ne. Barem je bio kad sam zadnji put gledao i tamo ih vodi pravi krieger.

A bilki, dobrodošao nazad na poboljšani hr server :)

Nema više plemena kao što su bile, a i nije to samo slučaj sa hr serverom, skoro sam na francuski ušao, u isto vrijeme počeo kad je počeo i hr23, ljudi su imali akademiju tamo i selo od po 4k a većina igrača na hr nije imala ni radionicu ... Toliko o igrici, i o tome da samo sa parama danas možeš osvojiti svijet, nije stvar ni u 200 igrača da imaš, da su poslagani po akademija i da se broji kao jedno pleme, 50 boljih od njih će ih rasut i razvalit, nije u tome smisao da se igrica pokvarila, nego su je pokvarile pare i hebeni tribal wars i hebeni admini što hoće da grabe i kapom i šakom... zato jedan savjet za sve vas ovdje, digrajte svijet koji ste počeli i završite već jednom ovu igricu, vidite i sami da je otišla u k.

lp pjanone humanoid treefolk

Pjana, buraz uvijek me oduševiš, zz Macy :pivo: , ja sam, isto pokušao da kažem, nisu me samo skontali.
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
De samo da pitam ove iz CROWS, jel imaju još koji grad da dobiju free, ili još koga da regurtuju :eek:k:

Dino ima 8 sela , od toga prvo selo sa kojim pocnes, 4. svoja igraca to je 5 sela, jedan barbar to je 6 sela, i 2 sela uzeo ELITE-u iz zasjede kad ste ih zajebali, s tim da je jos, jedan dan zado se sa farmanjem i nabio oko 220k resa ofarmanih, a do tada nije imao nego nesto sitno preko 100k, i jos negdje se zakuco sa offom da dobije malo ODA, sve to kako bi mogao dobiti pravo da proziva nekoga po vanjskom forumu, sta reci?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pami uzeo mene prozivati, hajde evo sutra cu ofarmati jedno 800k resa :D
A za tebe , hmm šta reći osim sto si za moju svaku akciju cestitao, i osim sto si mi napricao svasta o sebi :D

I osim sto si nevidjeni...
kako ti smijes o nekom komentarisati
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I pazi sta govoriš cijeli naš chat imam na skajpu još nemoj da ovdje stavljam moj i tvoj razgovor uzhivaj i igraj
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ma jok govorim Pamiju, s njim nemam šta razgovrati, ostavio lik komentar u osam i do sad online na foromu cekao da mu odgovorim digao se pravo :D

Odo imam pametnija posla
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Nije to on to je kopija, gdje si Trawko trazim te 4 godine, aj javi se ingame znas na koji acc vidis i sam

Od hr10 me tražiš, ko i ja tebe, al evo ovdje si se uglavio onako hinjski ko i uvijek... :))

Reci panteru da mu je Trawka spomenuo rodice, zna on koje :D
 
Status
Not open for further replies.
Top