Spam

Status
Not open for further replies.

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Jaoo smijeha :D to standard postade..

da muljaju na sve strane i dok oni to rade je to SUPER za njih.. i ne pričaju o sebi ovako da su to i to radili i da nije u redu itd..
A onda kad ih skontaju na vrijeme, i kad im ne prođe to kako su htijeli.. onda svi varaju, i nitko ne valja osim ovih sta pisu to itd :hahaha:

Sta se tice osmicevica, a i DKL-a tu nisam upucen pa necu da komentiram..
___________________________________________________________________________________...
Ali sta se tice Barbara.. znam skoro pa sve u detalje iz prve ruke, kako se i sta dogovaralo.. I nijednu stvar iz tog dogovora CROWS nije preksrsio...

Bilo je vise situacija mogućih i gdje su neki pokusavali uvest nemir između tog NAP-a.. al to večinom izvana.. treća strana, koja bila "ljubomorna" ili neznam sta :D

Poslije bila situacija sa smithom, i LordAragornom.. Gdje je opet od strane barbara zeznuto..

"Kaze mu lik lijepo noblaj selo na našem kontu, i da njima ne smeta ko fol, i uz to mu spušta on sam plemkama odanost, namjerno da nobla selo naš igrač kod njih na kontu" - i istog trena kako je noblao selo je izletio iz plemena,. bas radi dogovora sa barbarima i tog istog NAP-a

i onda daljnji razgovori o tome između bilkija, i Atile.. danonocni.. - i da bi se svelo na to da barbari regrutiraju smitha, i samim time prekrsili NAP jer imaju selo više, i namjerno ga uzeli sa namjerom da NAP propadne.. i još ni to im nije bilo dovoljno nego regrutirali igrača usred našeg konta, pa opet krše NAP

CROWS sta se toga tice, nije nijedno selo regrutirao sa njihovog tamo konta i postivalo se NAP u potpunosti bez ijedne greske u vezi toga..

Samo je na stvari da se NAP dogovaro sa igracem Klerzjeh.. i od kako se on navodno povuko iz vodstva sve skupa se skroz mjenja na strani Barbara.. skroz drukčiji pristup i planovi skroz drukčiji.. nego sta je dogovoreno..

Dogovoreno je da oba plemena idu na kont iznad sebe, i nakon toga rat za pobjednika.. Međutim kako bilki preuzeo.. Sklopljen savez Barbari & OSG.. I samim time sta se ima za zakljucit, osim da se spremaju za na nas :D kont iznad im je plavi, svoj kont su večinom riješili.. i gdje ce drugdje.. :hmm: dali isli na nas direktno, ili na kont iznad nas opet dođu na nas u svakom slučaju.. pošto se ima dobar dio konta iznad vec..


I onda vrhunac gdje doslo van.. planovi i da ce se preko noci odrađivat nas hahahaha :hahaha:
Sve u svemu da imaju neki i malo pameti nebi nikog prozivali.. posto su sami doveli do toga i sami to htijeli..

Toliko o tome.. LP.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nije bitno ko da je krenuo na nas, ne znam što nas podcijenjujete, samo izvolite pa ćemo vidimo jesi'l čovjek il' si pi**a :D
samo daj, što tvrđe
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
A i osim toga, da je se desio scenario da na nas krenu Barbari to što je valjda Kler pričao mada nije mi to još niko dokazao, i da se to desilo po čemu bi nas Barbari dobili ili bilo ko? :D

Ovo je igra mozga kada su paladinovi predmeti tu i baklje, i ovo je igra sloge ko god hoće neka krene mi čekamo raširenih ruku , ko god hoće meni se igra i ja sam tu :D
 

kralj atila

New Member
Reaction score
0
Ako pričamo o činjenicama onda su činjenice da su CROWSi kontaktirali Barbare za NAP :D
Dogovor je bio 7 dana, a oni su očekivali da mi zaratimo sa Barbarima, i ako to nije sklopljeno na taj način i Bilki nigdje nije potvrdio da ce on krenuti na OSG a NAP da stoji do kraja.

Nakon što O-S-G sklapa savez sa Barbarima, počinje prpa u Crowsima, čak u jednom razgovoru mi je Atila napisao kako smo mi uzeli dva grada na njihovom kontinentu a pričamo o kontinentu K45 gdje su bili ELITE, i ono ja odem na mapu vidim DKL - a puno na njihovom kontu a ovaj mi piše mi uzeli na njihovom kontu.

Okej, ne moze ga uzeti grad po grad, počinje regurtacija, počinju da dobijaju sela za dzabe.. tri sela od Atile na kontinentu O-S-G-a je dobio dzaba, bukvalno dzaba ljudi mu dali, hajde okej, kasnije počinjem da mislim da mi nece zabraniti da noblam na kontinentu gdje su moja braca i cijenjene kolege O-S-G, okej šutim i dalje, regurtacija počinje ubacuju sve moguće, sela dzaba nastavljaju da dobijaju od mnogih, barem 10 ak sela dzabe su dobili proslih 7 dana , mogu i dokazati okej i dalje šutim..

Vrše pripreme na Barbar napadaju njih, krše ono 7 dana po isteku napa, odjednom pleme koje su čistili a pričam o DKL, s njima sklapaju dogovor preko noći, i ako tu i najveći debil može da vidi da će to kad tad puknuti jer oni moraju uzeti onaj kontinent i sa tim potezom su zatvorili mnoge igrače aktivne koji nece imati sta noblati morati ce slati na duge staze, na menj gradove pa da ih razvijaju..

Od CFC-a tj igračha Phoemenix čujem kako dotični Pero je napravio listu svojih igrača koje ce noblati da bi dobio savez sa Crowsima a svjestan je činjenice da neće to trajati dugo Crowsi moraju dalje.. ali okej necu da pričam o DKL ništa, iskreno meni se ti momci mnogo sviđaju.

I da zaboravio sam činjenicu da prije nego su uzeli sad ovaj dogovor sa DKL, da su pitali Barbare da se spoje, znači imaju tri plemena i hoće spajanje sa Barbarima to bi bilo nekih pet plemena na tri konitnenta prostiranje, tačnije 4 jer Barbara ima i na kontu gdje je O-S-G, i onda nakon što ih Barbari odbijaju onda može i DKL pleme na kojem su se iskucali mnogi igrači kao Stotka, Dario , Ubica i bla bla bla, ali dok je ovaca bit će i vune , Atila je se isturio sa gradovima i moze se roakti trazit ce deff od svog plemena dok je mnoge igrače sad zatvorio, ali hajde..mislim sve je to okej, neki ljudi nisu naučili da se prijave na server, da se izigraju, da se zabave i da ne osvoje, neki hoće da preko pičke osvoje, pa eto samo naprijed mislim nikog ne hejtujem ovo što sam napisao to je sve tačno i ovo sve mogu da dokažem ako treba..

Samo mi je sad žao onog lava Davida Tesanovića, toliko mi je žao što je otišao jer on je bio uzor prave igre, i pravog rokanja, eto ja vas pozdravljam vidimo se na terenu, a ono što mogu samo reći da bi mene lično bilo stid al eto , šta je tu je, sad se ajmo zabaviti i igrati.



Koliko ovdje neistine,ili da te ne uvrijedim,pogrešnih informacija ima,to je nemoguće. Rita ora je više manje pojasnio situaciju,napisao sam u komentaru prije šta sve je barbar prekršio,i zašto smo mi ovako odgovorili. Možda smo trebali prepustiti vam i DKL,pa da idete svi protiv nas. Što se tiče free sela,to što meni ljudi sa kojima nikada nisam ni pričao jave train vaš i offove,očito govori koliko tebe poštuju ili vole. Pričam konkretno o selu od zvirac. "Prpa u CROWSIMA" ne postoji,na kraju krajeva vi ste ti koji piskaraju ovdje po forumu o svemu ovome. Što se tiče spajanja sa Barbarima, Vule je u skype sobi to predložio nama,što sam ja glatko odbio,pa se on valjda našao uvrijeđen,pa počeo pričati svašta na mene. Provjeri pa pričaj ;)

Više puta ponovljena laž je istina. Stvar je u tome da vi ovdje pišete toliko gluposti i laži,da nekada i sam se zapitam što je istina. Ja ovdje nemam namjeru više pisati,svoje sam rekao, a vi nastavite prozivati,dok mi noblamo sela ;)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jel mi možeš dati da vidim to da je Vule to predlozio , i da je Kler onako dogovorio sa vama, eto samo mi daj dokaz oko toga evo javno te pitam :D
 

kralj atila

New Member
Reaction score
0
Jel mi možeš dati da vidim to da je Vule to predlozio , i da je Kler onako dogovorio sa vama, eto samo mi daj dokaz oko toga evo javno te pitam :D

http://prntscr.com/avg3a2



Eto ti iz skype sobe,gdje ja odbijam to spajanje govoreći kako nema smisla,ako želiš nastavak,može i to,ali ništa bitno,vule samo govori kako nema ništa od toga onda i to je to. Dalje je počeo da me vrijeđa,iz ne znam kojeg razloga,to možda nije prikladno da stavljam. Što se tiče klera sa njim sam toliko pisao da mi se ne da tražiti to sve sada,ali on je čovjek,i prijatelj za razliku od ovog "novog" vodstva barbara,tako da vjerujem ako njega upitaš da će ti potvrditi kakvi su planovi bili :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Vule prvi vas pitao da se spojite zajedno ?
A ko je ovaj na slici sa curom gore? nešto fkt ne kontam ovu sliku nikako
 

kralj atila

New Member
Reaction score
0
To je osman,on je sa vuletom pričao, pa napravio skype sobu da nam iznesu taj famozni prijedlog koji su smislili. Ja sam ovdje završio..
 

DeletedUser

Guest
http://prntscr.com/avg3a2



Eto ti iz skype sobe,gdje ja odbijam to spajanje govoreći kako nema smisla,ako želiš nastavak,može i to,ali ništa bitno,vule samo govori kako nema ništa od toga onda i to je to. Dalje je počeo da me vrijeđa,iz ne znam kojeg razloga,to možda nije prikladno da stavljam. Što se tiče klera sa njim sam toliko pisao da mi se ne da tražiti to sve sada,ali on je čovjek,i prijatelj za razliku od ovog "novog" vodstva barbara,tako da vjerujem ako njega upitaš da će ti potvrditi kakvi su planovi bili :)

ti si lazov koliko si zežak,jadna li ti majka koje te je takvog odgojila
eto ti osmana u tvom plemenu igra i pitaj njega ko se kome javio za spajanje prvi,i time bi upoznat i gringl(dragicka) ,a i ti atila isto
tek tada je došla ta priča na skayp grupi uvečer ,PA ETO TI ON DA MENI RECI OD KOGA JE DOŠLA PRVO TA IDEJA,iako ti mogu iskreno priznati da ima u tvom pelemnu atila igrača protiv kojih mi se neće ratovati jel sam si dobar sa njima,a u to ubrajam i OSMANA i zao mi samo šta sada tu on ispada nešto0 ,a samo imao svoje mišljenje
A šta se tiče vrijedjanja daj kopiraj svima tu sa skaypa šta sam ja to tebe vrjedjao i kojim riječima,haj molim te pokazi svima,to šta si ti počeo pametovati kako i sa kime ćemo mi imati diplomaciju,tko si ti ili bilo tko netko drugi da drugom plemenu odredjuje diplomaciju
a sta se tice smitha šta i tu glumite,jel treba poruke od volfia da se kopiraju kako je pisao na pp smithu da izadje iz plemena pa da onda nobla selo na našem contu tako da ne ispadne da krši kao dogovor.bez komentara daljenja
nisam u vodstvu plemena da se zna,ali jednostavno neznam koje potrebe da se tu netko objašnjava i trazi razloge za rat,jednostavno kazes ratujemo i bog,a ne tu nešto ljevo i desno,ne mozeš biti jeben i pošten,jbg
 
Status
Not open for further replies.
Top