Spam

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
u čemu je bed, hoćemo sad pričati o dva poluoffa, jesam napisao svaka čast, jesam, to i mislim
jesam napisao da nije dobro, jesam

šta sad, kucao se, kucao..
Ali to što je benjo napisao je vrijedilo za čitav pdp, ne samo za tebe. U ovom katanju prošlo vam je koliko možda 10-15 katanja sve ukupno na nas, a toliko ste i offova skucali. Pa car IZZY šalje u 4 ujutru na mene napade, ja označavam preko moba, i znam gdje ide. Na jedno od 2 sela na koja je poslao u to vrijeme i odma sam označio ta dva i zadefao jedno.

Samo sam očekivao vidjet makar 3 full full nuke kod vas, a nisam niti jednu još uvijek.

Doktore, bojiš li se? 1:0 doktore, prvi put ratuješ protiv mene (love)
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
pjana ne moramo se praviti ludi, spremniji ste za rat, to se vidi, prije svega mislim na vojsku.. treba proći vremena da to dođe na približan egal, za sad je logično da vi više uspjeha imate u ovakvim stvarima
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahahaha vidjeli smo kad sam igrao na svom accu kako ratujes protiv mene....
a ovo samo pomazem toniju u pobjedi nad vama.
tomo,znas ti cega se trebas sramiti,spija jednom,spija stalno,samo nisam ocekivao da ces meni to napraviti,jedini sam te ja branio na 25 i ti tako vracas,nema veze...
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Mislio sam na citav pdp ...gledam prosli mi na 3 4 sela ... onako udarite nam kontru i opet mi vas vise skatamo offa uhvatimo ... nije to nista bilo na tvoj racun jer ako vjerujes ne znam ni na kojem racunu igras
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Ne,ja to gledam kad mene neko jebe ja njega jebem malo vise,kad me slovenac izbaci ja se potrudim da se to pleme raspadne :)
a miga ja bar pokusajem i imam za sada 100% bolji uspijeh nego vase cilo pleme protiv mene,tako da tiho
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
hahahaha vidjeli smo kad sam igrao na svom accu kako ratujes protiv mene....
a ovo samo pomazem toniju u pobjedi nad vama.
tomo,znas ti cega se trebas sramiti,spija jednom,spija stalno,samo nisam ocekivao da ces meni to napraviti,jedini sam te ja branio na 25 i ti tako vracas,nema veze...
ti ga jedini branio ? :D

ajd baska to nego kako to pjana ratuje protiv tebe??nisi se valjda nasikiro sto ti je uzeo u nocnom selo :D kurcite se kako ste tu uvijek adin ustaje klanja u 3 4 pise o tome i u dure i lik vas razvuce ...baska to opet sto je noblano,nego smo ispucali vojske na vama sve vam pobili sve ostalo 2 3 k defa vaseg i to pustite sela onda opet ja a oni hinjski uzmu i onda vi nesto protiv nas kao imate?
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
a miga ja bar pokusajem i imam za sada 100% bolji uspijeh nego vase cilo pleme protiv mene,tako da tiho

špijuni su sastavni dio igre, ali nekad su znali da su miševi i da ne trebaju izlaziti iz svoje kućice, a evo danas dođu i još se kurče..
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hahahaha vidjeli smo kad sam igrao na svom accu kako ratujes protiv mene....
a ovo samo pomazem toniju u pobjedi nad vama.
tomo,znas ti cega se trebas sramiti,spija jednom,spija stalno,samo nisam ocekivao da ces meni to napraviti,jedini sam te ja branio na 25 i ti tako vracas,nema veze...
Pa ispusio si i na svom racunu i protiv EAG-a sa svojim plemenom a i protiv nas si pusio sela :D
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Napadači: GetRekt
Porijeklo: 009 EAG (524|491) K45

Količina: 0 0 2159 20 1076 0 273 0 0 0
Gubici: 0 0 2159 20 1076 0 273 0 0 0
Bonusi: Sjekira: +10% napadačka i obrambena snaga

jel to taj Tomo što vodi 1:0 protiv PDP (facepalm)
 

Special One

Member
Reaction score
41
Tomo u akciji: šta će mi mozak..

Odanost na 1 znaci da je bila sreca u pitanju koju covjek nije imao,ne znaci da je to do igraca,a naravno dok se plemici vrate i dodju opet da se selo moze zadeffati,sad tu prozivas bezveze po meni ali dobro,ako cemo se prozivati nema problema Miga.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
nisam rekao da sam ga ja samo branio,normalno adin je igrao sa mnom,adin je i branio isto...
nisam ja ispusio nista,vjerovatno bi kasnije,ali podijelim sela i odem kod nekoga igrati...
ne znam sta se odjednom javljate svi kad sam ja dosao hahahhahah
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
joj mislis na ovo za 1:0 nekih 25 sjekira sam tu izgubija xDDDD
045c6e8ee8ba466c822fbd1017f68002.png
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Joj bože vidi ga, ajde da se prozivamo mišu mali..

znači odanost je 1, da si imao sreće bilo bi 1:0 pa ti kontaš da si uzeo selo, jer nisi imao sreće
nakon ovoga vidimo da nisi imao mozga, a za sreću manje više
 
Top