Spam

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
nisam rekao da sam ga ja samo branio,normalno adin je igrao sa mnom,adin je i branio isto...
nisam ja ispusio nista,vjerovatno bi kasnije,ali podijelim sela i odem kod nekoga igrati...
ne znam sta se odjednom javljate svi kad sam ja dosao hahahhahah
fazon je sto se ti sad na to vadis dao sela:D a ispusio uglavnom
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
jos doktore nesto filozofiras u fazonu s drugog acc igras jel na opet ja ?
Village Points Old owner New owner Date/Time
green.png
EAZZY (504|494) K45 3,682 opet ja [PDP] Ludi petak [EAG] 2016-11-14 11:43:10

VOLIM ZELENO (INLOVE)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
nisam rekao da sam ga ja samo branio,normalno adin je igrao sa mnom,adin je i branio isto...
nisam ja ispusio nista,vjerovatno bi kasnije,ali podijelim sela i odem kod nekoga igrati...
ne znam sta se odjednom javljate svi kad sam ja dosao hahahhahah
Eto nisi izgubio nego si se predao :D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahahahah nisam ja to branio,ali i da sam branio,off je bio izmaknut a moglo se samo iz okupljalista sjeci,tako da nije moglo jer offa nije bilo....
sta cu kod tebe benjo,i ti si predao selo i otisao kod pjane igrati
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hahahahha miga kakav je osjecaj lizat sopstvena govna? :D
Do juce si zajedno ovde sa nama pljuvao i srao doktora sad ti on na racunu sa cinovima, kakav je osjecaj da isti taj doktor ima mogucnost da te izbaci iz plemena? jel zbog toga lizes sopstvenu pljuvacku? :D
Suti ba miga, nemoj se provaljivat, gdje ste mogli odigrat prljavo u ovom primirju odigrali ste (cast izuzetcima) i opet tanko, nadigli se lako je bilo kad je sa EAG bio savez sa jedne strane pa se igraj sa botovima NW i sa tudjim deffom, sad kad nema ni tog defa ni tako kratke fronte problem. Miga eno doktor skino gace, idi lizi inace ces dobit kick i pozdrav sa racuna opet ja :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
hahahaha vidjeli smo kad sam igrao na svom accu kako ratujes protiv mene....
a ovo samo pomazem toniju u pobjedi nad vama.
tomo,znas ti cega se trebas sramiti,spija jednom,spija stalno,samo nisam ocekivao da ces meni to napraviti,jedini sam te ja branio na 25 i ti tako vracas,nema veze...

http://prntscr.com/d7oeto

šta si vidio ti ? pokupili bi ti i ova ostala da ih nisi dao free. Odeš na drugi račun i tamo ti uzmemo selo. Pa sad se treba zapitati, jel to do tebe ili je do nas? ne znam bgm odo nać para kupit cigara
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
hahahahah nisam ja to branio,ali i da sam branio,off je bio izmaknut a moglo se samo iz okupljalista sjeci,tako da nije moglo jer offa nije bilo....
sta cu kod tebe benjo,i ti si predao selo i otisao kod pjane igrati
mene niko nije ubio nogama pa da kazem eto selo
pa eee jelse hoce neko sazalit da me uzme za duala :( ko neki ;)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
to jedno ste pokupili u nocnom,ostala dva nisam htio nikako ulaziti na acc nakon sto sam rekao da kupe sela,tako si mi jedino i mogao uzeti selo,dakle kad nema mene ili nekoga na mom accu...
a nexu kakve su to gluposti,malo je reci gluposti sto pricas....ja da nekoga izbacujem?
de malo smiri se......eto ti pjane pa se sa njim svadjaj,ili benje koji me je iznenadio
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
A dobro jebo vam Adin mater vise sta ga uzjasili Boga ti...Tu ga podjebavate da bi si medusobno usli u supke a pogotovo ti joge, svaki komentar mora bit Adin u njemu...Odite na speed dobij ga i onda reci Adin ovakav onakav a ne ovako srat po njemu a necu reci sigurno, vjerujem da bi te lik ubio u pojam 1v1 al ajde nije na meni da pricam...
da odem na speed, pa druze moj vidi se ovdje ko je kakav, ovdje moras izdrzat duplo duze vrijeme na svijetu da bi ga osvojio. Ovo je strategija, a strategija je maraton a ne sprint ;)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
to jedno ste pokupili u nocnom,ostala dva nisam htio nikako ulaziti na acc nakon sto sam rekao da kupe sela,tako si mi jedino i mogao uzeti selo,dakle kad nema mene ili nekoga na mom accu...
a nexu kakve su to gluposti,malo je reci gluposti sto pricas....ja da nekoga izbacujem?
de malo smiri se......eto ti pjane pa se sa njim svadjaj,ili benje koji me je iznenadio
Ma znam da ga neces izbacit, proculo se naveliko da miga dobro barata jezikom (zvuci dvosmisleno i u podrazumjeva se u oba smisla) :D
 
Top