Spam

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
evo opet ovaj dječak, joge ili ko li si, ovi moji kažu da si skoro počeo igrati ali da se praviš pametan kao da igraš 10 godina, pa ću te zaobilaziti, nisu ti nešto provokacije, tipične pubertetske..

benjo nađi mi kad sam ja to igrao prljavo i gdje i gdje sam ispao nečovjek, opet ću ti reći, to je odluka koju poštujem isto koliko i što su mene doveli u pleme.. njihov posao kako vode pleme, nemam nikakav udio u tome, pa i vi zaobiđite tu priču..
a to oko lizanja nečije guzice je isto nisko, do juče ste pisali svi fino sa mnom ovdje, pa je dvolično..

uvijek kažem zaobiću ovaj forum, ali ne mogu trpiti stalna prozivanja, valjda jednom budem :)
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
ti tvoji kazu, jel ti kazu da sam ja u to skoro uradio vise nego neki od njih u toliko godina koliko igraju :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
hahahahahah ma normala ovde isto ko s doktorom mora se prepirat nemam ja nista protiv tebe nego pricamo o potezima tvojih vodja nisam ja licno tebi nista uputio lose :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kakav ba Doktor, otišao na tuđi račhun i nešto se javlja ne treba se on nikako javljati ovdje a pogotovo ne pametovati ako ćemo već da pričamo iskreno.
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
E ljudi stv me nesto zanima, u cemu je fazon pljuvati i prepirati se oko nebitnih stvari, prvo vecina nas je, ukljucujuci oba plemena, igrali neke svjetove zajedno, pojedini igraci, sutra ce te mozda opet igrati zajedno, i cemu sad neke jake provokacije ili tako nesto, potpucavanje u vezi igre i zar sto se toga tice podrzavam, uvijek je dobro da se napravi malo zanimljivije ratovati :D A sad prljava igra ovo ono, ko je uzeo koje racune, ko je presao na koje racune , ko ovako ko onako, budimo realni niko nije cvjecka sto se tice nicega , i ovo sve u svemu sto se desavalo i na jednoj i drugoj strani nije toliko kriticno, tako da sto jednostavno ne pustite gluposti na stranu i ajmo se igrati. I ps. de ajmo se malo vise noblati a manje katati, nije fazon bez plemica :p Ae opusteno svi i zivili :D
 

Fire Phoenix

Member
Reaction score
37
evo opet ovaj dječak, joge ili ko li si, ovi moji kažu da si skoro počeo igrati ali da se praviš pametan kao da igraš 10 godina, pa ću te zaobilaziti, nisu ti nešto provokacije, tipične pubertetske..

benjo nađi mi kad sam ja to igrao prljavo i gdje i gdje sam ispao nečovjek, opet ću ti reći, to je odluka koju poštujem isto koliko i što su mene doveli u pleme.. njihov posao kako vode pleme, nemam nikakav udio u tome, pa i vi zaobiđite tu priču..
a to oko lizanja nečije guzice je isto nisko, do juče ste pisali svi fino sa mnom ovdje, pa je dvolično..

uvijek kažem zaobiću ovaj forum, ali ne mogu trpiti stalna prozivanja, valjda jednom budem :)

Miga samo ignoriši Jogeta, to i mi radimo ;)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
vidiš Vedade nije lijepo da tako pričaš, nisam te dirao niti ikog od EAG plemena sem dječurlije koja igra pola godine i misli da su uhvatili onog za muda.. rekao sam svaka čast na početku, fino ste odigrali, druga je stvar što ovdje dođem sam na vanjski i pokušavam reći nešto što mislim, i onda me čopor ovih maloumnika pokušava zajebati ili dokaziti da su bolji u nečem..

moram ja polizati govna, ali moraš i ti, primili ste vi više računa iz NW nego mi, tako da nemate pravi srati na toj osnovi
a to što pričaš da mene može doktor izbaciti, iz ovog plemena me mogu izbaciti samo travulja i gamma(Stefan i Damir), od ostalih niko, doktor sa vođenjem PDP plemena ima isto koliko i ti, ali šta ja tu imam pričati, rekao sam ko u plemenu ima ovlasti nada mnom, poštujem sve odluke vođstva, a to koliko se slažem s njima to je druga stvar, nije moje da se mješam u te stvari, oni rade sve što znaju da pleme funkcioniše kako treba i kako bi došlo do rezultata, to je njihova stvar i ja ih poštujem, odgovornost je na njima i nemam pravo da serem o tome (beer)

nakon ulaska u pleme doktor mi je napisao pp u kojem se izvinuo za sve i rekao da trebamo početi sarađivati od tog trenutka, to jako poštujem, bar je tu ispao čovjek, tako da sa njim neću imati problem osim ako ga on ne izazove..
Nije tacno, jel opet ja ima cinove? Doktor ima pw, kad ode na pleme-clanovi ima veci pristup nego ti :D
Drugo, nije tacno da ja imam sta polizat, vi sa doktorom, dagerom, rewom pljuvali se ko i mi, samo eto niste nika primili(haman nije htio) :D
Ovi ljudi dvojica od pocetka nasi druga dvojica su primljeni naknadno ali nadji mi i jednu gdje sam ja ista spomenuo za leku, tomu, rashu, stalkera? a ja cu ti naci 1001 sta si sa doktorom ratovao
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
a to oko lizanja nečije guzice je isto nisko, do juče ste pisali svi fino sa mnom ovdje, pa je dvolično..
Miga mislis do juce smo zajedno prozivali doktora i kompaniju, mi i dalje prozivamo a ti se sa okrenuo njemu :D
Tako reci brate dragi nemoj uljepsavat, svakom je jasno da ti je muka ko sto bi i svakom bilo al moras, isto to je i Damir reko na to primanje njih, jednostavno sto se mora, mora se
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Miga samo ignoriši Jogeta, to i mi radimo ;)
budem majstore :)
Nije tacno, jel opet ja ima cinove? Doktor ima pw, kad ode na pleme-clanovi ima veci pristup nego ti :D
Drugo, nije tacno da ja imam sta polizat, vi sa doktorom, dagerom, rewom pljuvali se ko i mi, samo eto niste nika primili(haman nije htio) :D
Ovi ljudi dvojica od pocetka nasi druga dvojica su primljeni naknadno ali nadji mi i jednu gdje sam ja ista spomenuo za leku, tomu, rashu, stalkera? a ja cu ti naci 1001 sta si sa doktorom ratovao

Okej, lik ima šifru, igra na accu, nema nikakvu ulogu u vođstvu, a te gluposti da on mene može izbaciti opet kažem zaboravi, neću da raspravljam o banalnim stvarima.. sa daggerom se nikad nisam pljuvao, čak sam govorio i mojima da je jedan od boljih, sa rewom nikad nisam imao direktan konflikt, ako jesam napomenite me, ja se ne sjećam da sam se raspravljao sa njim ovdje, jedini sa kojim sam imao je taj doktor, za kojeg ću ti ponoviti opet da mi je prvi napisao pp i rekao šta je rekao, uglavnom ja ispao fer i zbog toga je zaslužio da ne pravim problem sa njim na kraju krajeva.. i možda ti nisi raspravljao sa njima ali ništa bolji nisu od doktora ili rewa, tomu neću da komentarišem, leka preletač, prvo bi kod nas pa bi onda kod vas, stalker čovjek koji svaki svijet završi tako što ispuši rat pa onda pređe u drugo pleme, pa prvi vas je sjebao na hr22, jedini koga poštujem je rashaa, momak je pravi, znam ga još od ba2, tako da nađite neke bolje teme i teme o kojima ima smisla raspravljati ako to i dalje hoćete.. ljubim vas sve (beer)
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Da, ne smijem Tomu koji je na hr21 igrao sa mnom i bio prvi na ranku i popušio restart u par dana, Tomu koji je od prvog dana špijunirao za EAG, Tomu koji nema zrno ljudskosti u sebi, pizda jednom riječju.. zadnji put da ti se obraćam gubo :)

Jao izdajicama, jer su najgadnija, najnečistija, od svih najprokletija gamad na zemlji!
 
Top