Spam

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
tomo nije za vas spijunirao nemojte se vadit na tomu idite ratujte pametnije vam je ne znam sto tomu toliko spominjete ....nidje veze ste...leka preletac???sta je dager???? dager je fer korektan ,leka tomo rasha su preletaci ,okej


ludi petak 028 (499|494) K44 3,648 Schwabo [PDP] Ludi petak [EAG] 2016-11-16 10:12:27
yellow.png
ludi petak 028 (499|494) K44 3,648 Ludi petak [EAG] Ludi petak [EAG] 2016-11-16 10:12:27
green.png
ludi petak 027 (504|494) K45 3,682 opet ja [PDP] Ludi petak [EAG] 2016-11-14 11:43:10

ja za kojeg vecina tvog plemena govori kakav ti cu vas ubit.nemate tomu nema spijuna nema nista , al necete nista uradit veliko NISTA sto i jeste ,dzaba vam tolika imena sva i ta prica na vanjskom de idite ratujte nije znaimljivo,ocekivo sam i iskreno i dalje ocekujem da se probudite i da ucinite ovaj rat zanimljivijim :) LP
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Bio prvi za razliku od tebe :D nemoj ti o spijama jer ne znas sta je bilo tako da tiho budi,Tomo 1:0 PDP
ja sam ljudina veca nego sta ces ti ikad bit :D a ta pizda te napravila ;)

EDIT: ne znaju oni da sam nekima tamo pomoga pa sad seru hehe jado :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
daj ba wicked forum za 27icu, nemoj srat jbt, da se useremo od spama, nek izvine ko čita
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pa ne znam ja matori ništa, rekao si da ćeš nas uzimati lagano, i pitao da li se bojim 'tebe' :D

pozzzzz
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
hahahahahahaahhaha ubijes doktora na njegovom accc preda sela i govori da sam bio tamo ne bi nista uzeli,prelazi na drugi acc,ubijes ga on govori izbacen s acca,a da sam bio ne bi nista uzeli o_O
pa sto su te izbacili ako nisu zbog toga sto smo ti uzeli 3 4 5 sela nez tacno presto sam brojat ???????????????????? nisi znao presjec i prenoblat de bolan
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Harise, ne mozete Adina prozivati. Momak da nema jezik koji ima, imao bi drama jako postovanje. Sve je do jezika, kad-tad ce i to proci i momak ce biti igrac, sto trenutno i jeste, samo mu je to mana.

Baca mi na Dinu, mog brata, s kojim nisam imao kontakta na ba serverima ali sam znao kakav je tamo, i momak je svoju manu iskoristio u prednost, pa umijesto da vas liricki pljuje, on vas liricki spusta na zemlju, a igrac je bio od kako znam za njeg.
 
Top