SPAM

mejra

Active Member
Reaction score
48
E pa usta te jebem ta mala otac ti moze biti ti se naso s njim zajebavat pu smrade niko ti nije nista pito sta odma ti nesto , koje si ti dno dna nabijem te na kurac mlitava joj kako ima retardirane djece pa to je Bogu plakat , a ovaj Atlantis inteligentan strasno nemam rijeci dno dna , nisam te htjeo jebavat sad ces da budes mala maca treba takve sam karat u pakas idiote
JESI LI TI NORMALAN REWU ALLAHA TI ?????????? IGRAO SAM NA HR18 NA NICKU ZDRAVKO MAMIC DUAL, I COVJEK JE SE ZAGUBIO DAVID SE ZVAO, NESTAO JE OD TAD SE NISAM CUO S NJIM, PA JEDNOSTAVNO LIKA TRAZIM DUGO VEC, I JUTROS KAD SAM VIDIO NISAM OBRATIO PAZNJU NA COLIC, OTISLO MI DA JE TO MAMIC SA KOJIM SAM IGRAO, JESI TI U REDU S GLAVOM ALO???? CURA TE OSTAVILA OPET NISI JOJ KUPIO RUZU POTROSIO SVE NA PB ????
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Sad kresem tvoju i svoju i sve tvoje rodice i svaka dobije po kitu cvijeca samo tvoje je maloletnja sigurno da necu u Zenicu pa da me guze ko Doctora , al ajd Boze zdravlja
 

DeletedUser

Guest
JESI LI TI NORMALAN REWU ALLAHA TI ?????????? IGRAO SAM NA HR18 NA NICKU ZDRAVKO MAMIC DUAL, I COVJEK JE SE ZAGUBIO DAVID SE ZVAO, NESTAO JE OD TAD SE NISAM CUO S NJIM, PA JEDNOSTAVNO LIKA TRAZIM DUGO VEC, I JUTROS KAD SAM VIDIO NISAM OBRATIO PAZNJU NA COLIC, OTISLO MI DA JE TO MAMIC SA KOJIM SAM IGRAO, JESI TI U REDU S GLAVOM ALO???? CURA TE OSTAVILA OPET NISI JOJ KUPIO RUZU POTROSIO SVE NA PB ????


ti ne koristis premium?
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ako moras njega zvati onda si jadan jer je i on jadan....
Necu nikako da komentarisem njegov komentar o uvlacenju,dovoljno je osm rekao
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Sad se ti trpas Dini joj s kojim idiotima se ja raspravljam , uzmi pusku i baci se s mosta *_*

Poz za sve rodice odo bacit , mislim lk u farming
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahah kako znas imam li train?
A rew pa sta bi ti rekao osm iii......
Covjek za razliku od pjane bota,botine gleda stvari realno
 

DeletedUser

Guest
Iskustvo doktore,iskustvo,bliži ti se kraj doktore,takva ti je sudbina krojena,sve se vraća,mnogo si griješio nažalost ;)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hhahahahah koji ti je k....sta sam ja to pogrijesio da mi se vraca?
I sto ovako malo izvidjaca saljes
 

DeletedUser

Guest
taktika,mućni malo glavom doktore,zar ne vidiš šta ti se sprema :(
 
Top