SPAM

mejra

Active Member
Reaction score
48
Svaki svijet ste tako i uzeli, sa reguritanjem drugih igraca, sto toliko ne krivim vas vec drugu stranu koja nije dostojna odma izaci, vec se dvolicira cijelo vrijeme i zabada noz u ledja,a ne smije reci u lice sta ima.
Iako nisam bas razumio najbolje Benjin postupak, ja nemam nista protiv njegovog izlaska, odlucio je to sam i izasao odma kao pravi igrac, a mogao je da ostane pa da spijunira, da pravi neke druge probleme i slicno. Skroz posten izlazak iz plemena i idemo dalje.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
rokanje ide normala sve full :D samo ne znam na kog ti se to odnosi regrutiranje i osvajanje svakog svijeta o_O
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahah nisam mogao uci nekoliko dana na ovaj forum,ne znam koji k...gledam sad ove komentare sto ste pisali i onda selo vam jutros uzeli....
djela momci,ne prica !!!
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Hahahah nisam mogao uci nekoliko dana na ovaj forum,ne znam koji k...gledam sad ove komentare sto ste pisali i onda selo vam jutros uzeli....
djela momci,ne prica !!!


Sretan sam zbog vas bitno je da drzite moral i da mislite da mozete sta mozda i potraje duze , samo tako svaka cast , ljubi rewic rodice <3.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Sretan sam zbog vas bitno je da drzite moral i da mislite da mozete sta mozda i potraje duze , samo tako svaka cast , ljubi rewic rodice <3.
Rew idi uzmi 7k pba pa napravi jos plemica da noblas gradove od 500 poena,ne daj nikom u hram uci,sve ih ponoblaj i defa pravi,salji gore na granicu
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Rew idi uzmi 7k pba pa napravi jos plemica da noblas gradove od 500 poena,ne daj nikom u hram uci,sve ih ponoblaj i defa pravi,salji gore na granicu


kakav pbe ne trosim ga uopste , i mozgu logicno da cu rijesit u crkvi prvo sto imam pa onda doci gore polahko skonta ces poentu hrama i sela ima vremena <3.
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Onda bar naucite da se regutacijom ne moze pobijedit i da ne pozivate okolo ljude koji vas ne jebu ni 2%

:cool::rolleyes:
 
Top