SPAM

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Benjo za sedmicu dana 2:1 za mene moglo je biti i vise hahahah posle odlaska nek padaju :D :D
ne kontam brate to 2 : 1 ti nisi igro pojedinac nego ko račun opet ja tj ko dio plemena pdp :/ :p ja se šalim malo,samo ne volim odustajanje nakon dvije tri sedmice :p,nego ostat do kraja :D krivo mi iskreno što nije jači rat bio tamo
 

DeletedUser

Guest
ne kontam brate to 2 : 1 ti nisi igro pojedinac nego ko račun opet ja tj ko dio plemena pdp :/ :p ja se šalim malo,samo ne volim odustajanje nakon dvije tri sedmice :p,nego ostat do kraja :D krivo mi iskreno što nije jači rat bio tamo
Hahaha sta ces ode gamma i to je bilo to,nije vise bilo smisla ostajat i ratovat :D Mogo je biti al falilo je zelje i morala pojedincima hahaha mozda na ovom svijetu bude jaceg rata :p :D :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Jest to sve rewiću moj, al ako se ja upetljam neće valjat, čuj vule mene farma gdje to ima ba
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
E moj doktore, pa opet drugi svijet zaredom ne mozes napraviti pleme gdje ce ljudi tebe slusati i ti biti njihov taj vodja. A ne da se njih mozda 6 meni javlja da ih ubacim gdje drugo a razlog ma ovaj doktor nema pojma hahahahaha
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ja ne znam o cemu je rijec...Ali cuo sam da crnci zovu moje igrace u pleme...Ali sta tu ima cudno,poznati su po tome da regrutuju samo tako su i osvojili svijetove koje su osvojili
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Ja ne znam o cemu je rijec...Ali cuo sam da crnci zovu moje igrace u pleme...Ali sta tu ima cudno,poznati su po tome da regrutuju samo tako su i osvojili svijetove koje su osvojili
da ti ja kažem da nisam tvoj igrač,nit ću kad biti. ušao sam u pleme radi dine,istog koji je garantovao da neće tebe biti u vodstvu tj tvog acca,prvi put sam izašao i na njegov nagovor se vratim.ako bude opet ispada izlazim,što sam i uradio iako nije moj acc ali me momci podržavaju kao i svaki potez jer znaju s kime igraju,a tebi bi doktore bolje bilo da manje sereš ,i ti si znao da ću izać i što bih uvijek uradio ,ti d anekog ponižavaš i tako da se ponašaš kao i dual ti ,nešto glumite.više ja imam igrača u tvom plemenu da znaš.

i tebi dino svaka čast na tvojim potezima :) jučer doktoru sereš , pa mu malo lajkaš postove ne bi li te vratio u igru , pa mene isprozivaš što je nidje veze ,i na kraju blokiraš i ti u pravu :D i doca to se već predao kad si vidio da se neću vratit ? hahahahahah
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ja ne znam o cemu je rijec...Ali cuo sam da crnci zovu moje igrace u pleme...Ali sta tu ima cudno,poznati su po tome da regrutuju samo tako su i osvojili svijetove koje su osvojili
Ja sam samo rekao da se meni javljaju tvoji igraci da ih ubacim u Crnce ili gdje drugo. Nigdje nisam spomenuo da Crnci pokudavaju regrutovati tvoje igrace, vec da se njih nekoliko, evo sad cek 7 javilo licno meni da ih ubacim gdje drugo.

Ma sramota jedan doktor legenda hr servera, da ga igraci tako napustaju hahahahahahahha


Pan jare ovaj put
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ja ne znam o cemu je rijec...Ali cuo sam da crnci zovu moje igrace u pleme...Ali sta tu ima cudno,poznati su po tome da regrutuju samo tako su i osvojili svijetove koje su osvojili
Nađi jednog i imaš 5000 PB, nađi 2 i imaš 1000€.
Crnci imaju svoju igru i boli nas kiki tko je pred nama. Regrutirat će mo kad budemo htjeli, Pozvat će mo nekog kad to zasluži.
A sad zamisli jednu skalu od 1 do 100, zanimate nas 5.
Jedenostavno nevažni ste.
 

TheBaklava

Active Member
Reaction score
11
Ovo je najjace kad su ovako nabrijani na pocetku a kasnije cim se front malo pomakne odma ce bit odustajanja.Acta, non verba
 
Top