SPAM

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Benjo brate, ja stvarno protiv tebe nemam nista,, stovise drag si mi, svasta smo prosli zajedno na ovih par servera, al nije ti u redu doc i branit njih dva, a govorio si na pocetku sranja o njima, to ti samo zelim rec, ako vec igras tamo igraj brate, dobio izgubio svejedno, al nemoj gazit svoje rijeci sa pocetka servera
ma ja o njima imam mišljenje kakvo imam,malo smo popravili komunikaciju ingame čisto radi rata s vama ,jer jbg raskol bi bio ,čisto da se šta pokuša :) samo eto nisam mog'o to uradit i jbg :D
 

francetic

Member
Reaction score
15
jes i šta ćemo sad :D ? de da vam svi damo račune ponoblajte i kurčite se do kraja kako ste jači bili i pošteno iznoblali :D

ali eto kad ste takve igračine ,ako se ne dogovorimo ,sledeći server ćemo vas nać ,da vidite da niste najjača ekipa i ako se iz servera u server korigujete koliko toliko :)
Benjo, jeli ti stvarno trebaju ovakve stvari? Mislim stvarno kako se osjećaš sad kad su te ljudi otkrili?
To je to od mene, Pami drag si mi kao čovjek prešutit cu ti, ja sve što sam tebi rekao bilo je u povjerenju i to treba da čuvas za sebe a ne da to koristiš kao oružje, Doktor zna da sam ga htio izbaciti jer sam mu rekao da cu ga izbaciti radi stvari koje su se desile u plemenu, ali hvala tebi pokazao si mi kakav si čovjek

Hvala Franceticu na spominjaju majke, ona je dobro i dalje :) kontam da te boli pa jaka reakcija na bol, doviđenja i da Franceticu treba da odeš kod PSIHOLOGA, i nadam se da ces shvatiti šta si uradio sa ovim što si mi javno opsovao majku :)

Pozdrav svima, i zivite zivot :)
O vidi opet levata, Dečko ja ti nisam opsovao majku niti me zanimaju tuđe žene.
Nabio si me na kurac i ja sam ti ponudio da nabiješ svoju mater ako imaš s čim. Velim ti drugi put kad me nabiješ ću ti kupit sladoled i povući za uši.
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
ma ja o njima imam mišljenje kakvo imam,malo smo popravili komunikaciju ingame čisto radi rata s vama ,jer jbg raskol bi bio ,čisto da se šta pokuša :) samo eto nisam mog'o to uradit i jbg :D
ma sve 5, znam da si shvatio sta sam ti zelio reci ;)
 

francetic

Member
Reaction score
15
pami sve je to u dure ali smiješno bi bilo da sam prešo vama ,realno,meni nije doć i prošetat se što bih uradio da sam ušo u crnce gdje mi je sredio pjana i hvala mu isto tako i franceticu , al jednostavno nisam mogo to uradit :)
Ma to tebi nitko ne zamjeri, jer pozivnicu nisi nikad dobio. Uistinu sam dugo razmišljao primit te ili ne jer da smo te primili server bi bio gotov jer bih morao primit i druge a Edo je bio u njemačkoj pa mi se samom nije dalo donosit takvu odluku.
Na kraju je ispalo odlično. Ali sad kad vidim kakve stvari radiš drago mi je što je tako ispalo.
Pjana te toliko nahvalio pa sam imao malo očigledno pogrešno mišljenje o tebi.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Na kraju je ispalo odlično. Ali sad kad vidim kakve stvari radiš drago mi je što je tako ispalo.Pjana te toliko nahvalio pa sam imao malo očigledno pogrešno mišljenje o tebi.

nisam ja neki čovjek ,ni neki igrač :) ti si to oličenje poštenja i morala :)
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ne možeš igrača nekog primit radi moralnih načela sebe kao vodje i plemena,a možeš unaprijed pričat o prelasku nekih acceva čiji su vlasnici "špijuni",da napraviš ljude od njih (uz to ne primaš inače članove),e moj francekurce toliko si kontradiktoran,glumiš nekog vodju ,kao i najjača ekipa e moj ti
 

francetic

Member
Reaction score
15
nisam ja neki čovjek ,ni neki igrač :) ti si to oličenje poštenja i morala :)
Čekaj malo, igraš na računu tasc force 5 mjeseci, potrošiš novaca i vremena uložiš sam sebe u taj račun i onda ti neki balavac dođe ilegalno na račun i pokuša sjebat što si ti mjesecima gradio.
Tebi se to čini u redu?
Pirat vam je davao password da siječete plemiće i šaljete deff kad on radi i vi to lijepo iskoristite protiv njega, i to ti se čini u redu?
Ako sam ti ja otvorio vrata i ponudio ti čašu vode i dao ti i ključ od stana kako bi mogao prespavat, ti mi dođeš kad me nema i pokradeš sav namještaj iz stana.
Jeli to u redu?
Jbg ja sam slušao što drugi pričaju o tebi nisam te nikad upoznao.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Čekaj malo, igraš na računu tasc force 5 mjeseci, potrošiš novaca i vremena uložiš sam sebe u taj račun i onda ti neki balavac dođe ilegalno na račun i pokuša sjebat što si ti mjesecima gradio.
Tebi se to čini u redu?
Pirat vam je davao password da siječete plemiće i šaljete deff kad on radi i vi to lijepo iskoristite protiv njega, i to ti se čini u redu?
Ako sam ti ja otvorio vrata i ponudio ti čašu vode i dao ti i ključ od stana kako bi mogao prespavat, ti mi dođeš kad me nema i pokradeš sav namještaj iz stana.
Jeli to u redu?
Jbg ja sam slušao što drugi pričaju o tebi nisam te nikad upoznao.
samo se nadam da nisi na mene mislio kad si uzeo u usta taj primjer s task forcom.

kako si opet kontradiktoran ,slušaš šta pričaju kažeš i sam da me pjana nahvalio i onda kažeš kako me nisi upozno i samo slušaš,čovječe ,ajde mi reci koga sam ja zajebo il nešto omg nemam komentar
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Čekaj malo, igraš na računu tasc force 5 mjeseci, potrošiš novaca i vremena uložiš sam sebe u taj račun i onda ti neki balavac dođe ilegalno na račun i pokuša sjebat što si ti mjesecima gradio.
Tebi se to čini u redu?
Pirat vam je davao password da siječete plemiće i šaljete deff kad on radi i vi to lijepo iskoristite protiv njega, i to ti se čini u redu?
Ako sam ti ja otvorio vrata i ponudio ti čašu vode i dao ti i ključ od stana kako bi mogao prespavat, ti mi dođeš kad me nema i pokradeš sav namještaj iz stana.
Jeli to u redu?
Jbg ja sam slušao što drugi pričaju o tebi nisam te nikad upoznao.
ja eto mi napadamo blacka i black dadne benji sifru da sjece plemice hahahahahha
 
Top