SPAM

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jesi ti dosadan ne može se u Crnce ne može ovo, mi uzimamo ko nam se svidi, nabijem ja i tebe i komplet ti to pleme CRNCI, dogovorit cemo mi jedan server dođi gdje ja dođem sa ekipom pa da se rokamo..

Prva stvar jarane i osnovna da nisi se bojao te dvojice igrača koju vi pljujejte svaki dan ti i ti tvoji '' kerovi '' na forumu (ADINA I DOKTORA DVA GOSPODINA) ne bi ti još na početku dogovorio spajanje sa igračhima plemena BW, treće najjače pleme..

Kakav ti bolan igrač ima vas 4 ili više na račhunu nisam s kotnao :oops: , evo upratio sam malo šta se tamo dešava neko veče sam bio na rachunu Task Force ovi se zapili pa ja uletio malo toliko znači sereš i zelis da se predstavis u nekom finom svijetlu da to znači nije humano i nije realno.

Podržavaju tebe ljudi i mene ce sad napasti nakon ovog komentara, ali unaprijed mogu im reci da mogu da mi se sagnu eto i ništa više, toliko si namazan da pokusvas da se predstavus kao neki fini djedica , jao izvini koliko ti je godina

a tako podmuklu igru igraš i prljavu.. govoriš tipa ne može se tako lahko ubaciti u CRNCE, jarane moj franceticu ja sam imao 2x do sad ponudu da udjem tamo na rachun kao duall pa nisam, pusti bolan glume pišeš gore nisi htio farmati , nisi se htio spajati
hajde molim te ne seri to ti nije čisto a ovaj što je prešao i preko noći htio da sjebe svoje kolege iz bivšeg plemena to ti je okej, a farmati selo sa kojim ces se s pojiti eh to ti nije okej

ti ces napraviti od nekoga čovjeka? jesi ti normalan jarane? prva osnovna stvar ovo ti je ratna igrica, druga osnovna stvar gdje si ti vidio pošten rat, de malo pročitaj kakva je ova igrica ili ti ga kojeg je tipa ova igrica.. ako hoces da igras pošetno odi na facebook piši ekipi admina koja vodi igricu '' SLAGALICA '' gdje ljudi varaju pomocu www.ludara.com , eh tamo otidji i zali se, toliko bolesno si napisao gore o poštenju čovjek bi ti meda stavio na glavu a realnost totalno drugačija , nemoj bolan da glumiš ono što nisi, a što se tiče tvojih Crnaca toliko ste jaki da ste morali da se osigurate na sve moguće načine da dobijete BIJELCE, dođi malo na server gdje ja budem sa svojom ekipom sad mi je i zao sto sam otisao sa hr27 ali tu sam ja i na hr31 vjerovatno povedi Crnce tamo pa dođi da ti pokažem kako ja to radim (SVE OVO ŠTO TI) samo 10x gore, da vidis kad upadneš u vrtlog sranja kako se ne moze izaci !

I nemoj više da vrijeđas i spominjes da je Adin ukrao PB od Tomija, jer ga nije ukrao i ja garantujem , čovjek koji je ukrao PB WiCKED mu je sredio ban, i WiCked zna ko je, saznao sam i ja jer mi je taj momak nudio da proda, i ja garantujem da takvu stvar Adin ne bi uradio jer je musliman i to teški ;)

a ti , ti pokušavaš da uradiš nešto tako pogano a pri tom hoces da ti ruke budu čiste, nemoj molim te.
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
I nemoj više da vrijeđas i spominjes da je Adin ukrao PB od Tomija, jer ga nije ukrao i ja garantujem , čovjek koji je ukrao PB WiCKED mu je sredio ban, i WiCked zna ko je, saznao sam i ja jer mi je taj momak nudio da proda, i ja garantujem da takvu stvar Adin ne bi uradio jer je musliman i to teški ;)

De pročitaj ponovo šta je čovjek rekao, Adin je krao na drugom svijetu pb. Čovjek govori da ste držali lika koji je tomi ukrao acc a taj isti lik mi je ponudio sela i pb naravno ja sam to odbio,i vi ste tog istog držali u plemenu dok nije dobio ban na to je čovjek mislio. Niko nije spomenuo da je Adin ukrao PB Tomiju.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Jesi ti dosadan ne može se u Crnce ne može ovo, mi uzimamo ko nam se svidi, nabijem ja i tebe i komplet ti to pleme CRNCI, dogovorit cemo mi jedan server dođi gdje ja dođem sa ekipom pa da se rokamo..
Nabij si mamicu ako imaš s čim!
Prva stvar jarane i osnovna da nisi se bojao te dvojice igrača koju vi pljujejte svaki dan ti i ti tvoji '' kerovi '' na forumu (ADINA I DOKTORA DVA GOSPODINA) ne bi ti još na početku dogovorio spajanje sa igračhima plemena BW, treće najjače pleme..
Ček ček, jel nisi ti onaj dino osmičevič što je tražio zaštitu za svojih 20 igrača od mene na skypu?
Kakav ti bolan igrač ima vas 4 ili više na račhunu nisam s kotnao :oops: , evo upratio sam malo šta se tamo dešava neko veče sam bio na rachunu Task Force ovi se zapili pa ja uletio malo toliko znači sereš i zelis da se predstavis u nekom finom svijetlu da to znači nije humano i nije realno.
Vrijedi i za tebe, ono što vidiš u zrcalu nisam ja.
Podržavaju tebe ljudi i mene ce sad napasti nakon ovog komentara, ali unaprijed mogu im reci da mogu da mi se sagnu eto i ništa više, toliko si namazan da pokusvas da se predstavus kao neki fini djedica , jao izvini koliko ti je godina
Ovdje ti neću odgovorit, ali samo si zamisli.
a tako podmuklu igru igraš i prljavu.. govoriš tipa ne može se tako lahko ubaciti u CRNCE, jarane moj franceticu ja sam imao 2x do sad ponudu da udjem tamo na rachun kao duall pa nisam, pusti bolan glume pišeš gore nisi htio farmati , nisi se htio spajati
hajde molim te ne seri to ti nije čisto a ovaj što je prešao i preko noći htio da sjebe svoje kolege iz bivšeg plemena to ti je okej, a farmati selo sa kojim ces se s pojiti eh to ti nije okej
Pa kakve veze ja imam s tim, ja nemam passworde od drugih računa i ne igram na tuđim računima samo na svom, kužiš?
Kužiš ti kurac kad bi kužio ne bi se ljudi u plemenu tako ponašali.
Pa meni kad bi moji igrači iz plemena rekli da imaju passworde od drugih računa sam bi ih prijavio podrški, ali ne možeš ti to skužit.
ti ces napraviti od nekoga čovjeka? jesi ti normalan jarane? prva osnovna stvar ovo ti je ratna igrica, druga osnovna stvar gdje si ti vidio pošten rat, de malo pročitaj kakva je ova igrica ili ti ga kojeg je tipa ova igrica.. ako hoces da igras pošetno odi na facebook piši ekipi admina koja vodi igricu '' SLAGALICA '' gdje ljudi varaju pomocu www.ludara.com , eh tamo otidji i zali se, toliko bolesno si napisao gore o poštenju čovjek bi ti meda stavio na glavu a realnost totalno drugačija , nemoj bolan da glumiš ono što nisi, a što se tiče tvojih Crnaca toliko ste jaki da ste morali da se osigurate na sve moguće načine da dobijete BIJELCE, dođi malo na server gdje ja budem sa svojom ekipom sad mi je i zao sto sam otisao sa hr27 ali tu sam ja i na hr31 vjerovatno povedi Crnce tamo pa dođi da ti pokažem kako ja to radim (SVE OVO ŠTO TI) samo 10x gore, da vidis kad upadneš u vrtlog sranja kako se ne moze izaci !
Znači prvo me pokušaš oprat za prljavu igru pa onda to postane ratna igra? Pratiš li ti sam sebe uopće?
I nemoj više da vrijeđas i spominjes da je Adin ukrao PB od Tomija, jer ga nije ukrao i ja garantujem , čovjek koji je ukrao PB WiCKED mu je sredio ban, i WiCked zna ko je, saznao sam i ja jer mi je taj momak nudio da proda, i ja garantujem da takvu stvar Adin ne bi uradio jer je musliman i to teški ;)
Aldin je ukrao PB od kozinai ne od Tomija, i ušao ilegalno na račun kozinai isto kao što su i danas ušli na račun pirat. On je lopov musliman i ne bih želio biti musliman ako je to biti kao on.
Imaš 10-12 stranica unatrag njegovo priznanje, a sad natrag u rupu iz koje si izmigoljio.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Francetic ja sam priznao da sam mu usao na racun, jer mi je tomo dao sifru , i ja to ne krijem, sifru sam dobio i usao sam covjeku na racun to sam vec davno rekao. Ko je kako dobio tu sifru ne znam
Sto se tice blacka, covjek je dao sifru desetorici igraca, ne zna ni on vise kome je sve dao sifru, pa posle kenja da mu ulaze na racun, da je tako lako provalit racun provalili bi ljudi svaki racun crnaca do sad, ne nego je on podijelio sifru pa se to proculo , njegova greska, a za izdajnika ne zasluzuje nista bolje .

Bravo franceticu za vrijedjanje mame osmicevicu, sram da te bude imas godina, djecu, a vrijedjas neciju mamu, sve te godine koje si prozivio a kulturi se nisi naucio, jadan ti.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahahahahahahaaha pitaš ko sam ?!
Hoćeš da ti nađem komentar sa foruma svijet 23 , '' Osmičević je veliki gospodin ''


Šta je Franceticu spominješ mi majku čim neko udari po onom što te boli, ha ?!
Jesi rekao ljudima šta znači tvoj nick, kako te nije stid jedan moj komentar te izbacio iz takta da mi psuješ majku, jesi se zapitao da li mi je majka živa? da li je okej ?

I ti bi od Rewa pravio '' gospodina i čovjeka '' , meni mi svoje filozofije davno sam progutao govna kao što si ti, a to što mi spominješ majku necu da ti uzvratim jer ja sam čovjek, a mogu to i od tebe napraviti ;)
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
ajd utuvi si glavu da pleme BW su osnovali Crnci da nije bilo nekih saveza
Osnovano od crnaca i jedini saveznik tada protiv citavog svijeta , citava karta se crvenila kao menga
 

francetic

Member
Reaction score
15
Francetic ja sam priznao da sam mu usao na racun, jer mi je tomo dao sifru , i ja to ne krijem, sifru sam dobio i usao sam covjeku na racun to sam vec davno rekao. Ko je kako dobio tu sifru ne znam
Sto se tice blacka, covjek je dao sifru desetorici igraca, ne zna ni on vise kome je sve dao sifru, pa posle kenja da mu ulaze na racun, da je tako lako provalit racun provalili bi ljudi svaki racun crnaca do sad, ne nego je on podijelio sifru pa se to proculo , njegova greska, a za izdajnika ne zasluzuje nista bolje .

Bravo franceticu za vrijedjanje mame osmicevicu, sram da te bude imas godina, djecu, a vrijedjas neciju mamu, sve te godine koje si prozivio a kulturi se nisi naucio, jadan ti.
Na nekim forumima ima opcija blokiraj ovog sugovornika, ovdje je nema na žalost pa moram i lopove čitat, ajd si stavi u glavu, Ignoriran si dok se ne ispričaš ljudima kojima si nanesao štetu i javno se ne ispričaš za krađu.
Za mene si do tad ignorirani dokazani lopov. Znači poričeš krađu PB? Onda si i lažov i to dokazani.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ajd utuvi si glavu da pleme BW su osnovali Crnci da nije bilo nekih saveza
Osnovano od crnaca i jedini saveznik tada protiv citavog svijeta , citava karta se crvenila kao menga


Ozbiljno prijatelju? Čitava mapa evo i u mene hr28 čitava mapa crvena, ali svi znamo kakva su to plemena, plemena na 30 dana.
Jel inače vaš vođa ovako koji vec ima djecu, možda i mojih godina :) jel inače ovako pravi '' čovjeka od vas '' a napiše balavcu nakon jednog komentara gdje ga je prozivao spominje mamu?

Jel sad ja njemu trebam za djecu, nemoj molim te meni tih priča, vi jeste jači kao pleme ali da igrate prljavo pa igrate nemoj da pričate gluposti, danima ja čitam komentare na ovom forumu kako dođete u grupicama da napadate ADINA I ANELA , a oni daleko bolji od vas, da nema tog straha ne bi spijuna i regurtacije bilo, znaš onu poslovicu jedno stablo je dovoljno da se napravi hiljade šibica, a samo jedna šibica da izgori čitava šuma ;)

Budite ponosni na svog vođu necu vam više ništa reci.
 

francetic

Member
Reaction score
15
hahahahahahahahaaha pitaš ko sam ?!
Hoćeš da ti nađem komentar sa foruma svijet 23 , '' Osmičević je veliki gospodin ''


Šta je Franceticu spominješ mi majku čim neko udari po onom što te boli, ha ?!
Jesi rekao ljudima šta znači tvoj nick, kako te nije stid jedan moj komentar te izbacio iz takta da mi psuješ majku, jesi se zapitao da li mi je majka živa? da li je okej ?

I ti bi od Rewa pravio '' gospodina i čovjeka '' , meni mi svoje filozofije davno sam progutao govna kao što si ti, a to što mi spominješ majku necu da ti uzvratim jer ja sam čovjek, a mogu to i od tebe napraviti ;)
Ček ček dečko? Ti mene nabijaš i kad ti ponudim da isto to napraviš svojoj mamici ne paše ti? Drugi put ću ti kupit sladoled kad me nabiješ, može?
Nisam ti ja mamicu nabijao nego sam ju ponudio tebi umjesto mene.
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Francetic ja sam priznao da sam mu usao na racun, jer mi je tomo dao sifru , i ja to ne krijem, sifru sam dobio i usao sam covjeku na racun to sam vec davno rekao. Ko je kako dobio tu sifru ne znam
Sto se tice blacka, covjek je dao sifru desetorici igraca, ne zna ni on vise kome je sve dao sifru, pa posle kenja da mu ulaze na racun, da je tako lako provalit racun provalili bi ljudi svaki racun crnaca do sad, ne nego je on podijelio sifru pa se to proculo , njegova greska, a za izdajnika ne zasluzuje nista bolje .

Bravo franceticu za vrijedjanje mame osmicevicu, sram da te bude imas godina, djecu, a vrijedjas neciju mamu, sve te godine koje si prozivio a kulturi se nisi naucio, jadan ti.
http://prntscr.com/eattit

nije benjo danas uletio da razjebe ;) da nije mozda sa istog IP, malo vise racuna ovaj mjesec
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Jarane daj djecu kakvom komsiji da ih edukuje, ako ih budes ti edukovao , ispast ce gori od tebe ;:D
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38

danima ja čitam komentare na ovom forumu kako dođete u grupicama da napadate ADINA I ANELA , a oni daleko bolji od vas, da nema tog straha ne bi spijuna i regurtacije bilo, znaš onu poslovicu jedno stablo je dovoljno da se napravi hiljade šibica, a samo jedna šibica da izgori čitava šuma ;)

Dino brate ne kenjaj, prvi si ih blatio koliko puta, sa mnom si kovao plan kako cemo izlevatit docin racun, govorio si da su botovi, htio si ga izbacit na kraju hr 25, sad ih tu branis sad su ti braca, puna mi kapa vas sto se na jednom serveru vrijedjate i svasta si kazete , na drugom ste braca, de bola drzite svoje rijeci, nemojte kako vam odgovara
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Evo stize ZORO, istjerivač pravde, hajde Pami šuti molim te nemoj da napišem neke stvari ;)
Doktor zna šta je mislim o njemu ;) Adin nije igrao hr25, sa Adinom sam u okej odnosu.

Tako nemoj Pami , čuvaj obraz nemoj gore za Benju pisati, sjeti se ko ti je sve igrao acceve i moralisao na hr24, nemoj Pami da moram i tebi da pišem roman da neke stvari jasno napišem ..
 

El Nino

New Member
Reaction score
9
Dino brate ne kenjaj, prvi si ih blatio koliko puta, sa mnom si kovao plan kako cemo izlevatit docin racun, govorio si da su botovi, htio si ga izbacit na kraju hr 25, sad ih tu branis sad su ti braca, puna mi kapa vas sto se na jednom serveru vrijedjate i svasta si kazete , na drugom ste braca, de bola drzite svoje rijeci, nemojte kako vam odgovara

Dino "kako vitar puše" Osmičević
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Evo stize ZORO, istjerivač pravde, hajde Pami šuti molim te nemoj da napišem neke stvari ;)
Doktor zna šta je mislim o njemu ;) Adin nije igrao hr25, sa Adinom sam u okej odnosu.

Tako nemoj Pami , čuvaj obraz nemoj gore za Benju pisati, sjeti se ko ti je sve igrao acceve i moralisao na hr24, nemoj Pami da moram i tebi da pišem roman da neke stvari jasno napišem ..
Hajde dino, da vidimo ko ce vise materijala izbacit

Benji sam se zahvalio vise puta za 24, al ovdje je isto reko nece sa doktorom, pjana mu sredio mjesto u crncima, deff mu poslan i onda se predomisli, ovdje svi braca odjednom
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
jes i šta ćemo sad :D ? de da vam svi damo račune ponoblajte i kurčite se do kraja kako ste jači bili i pošteno iznoblali :D

ali eto kad ste takve igračine ,ako se ne dogovorimo ,sledeći server ćemo vas nać ,da vidite da niste najjača ekipa i ako se iz servera u server korigujete koliko toliko :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
To je to od mene, Pami drag si mi kao čovjek prešutit cu ti, ja sve što sam tebi rekao bilo je u povjerenju i to treba da čuvas za sebe a ne da to koristiš kao oružje, Doktor zna da sam ga htio izbaciti jer sam mu rekao da cu ga izbaciti radi stvari koje su se desile u plemenu, ali hvala tebi pokazao si mi kakav si čovjek

Hvala Franceticu na spominjaju majke, ona je dobro i dalje :) kontam da te boli pa jaka reakcija na bol, doviđenja i da Franceticu treba da odeš kod PSIHOLOGA, i nadam se da ces shvatiti šta si uradio sa ovim što si mi javno opsovao majku :)

Pozdrav svima, i zivite zivot :)
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
pami sve je to u dure ali smiješno bi bilo da sam prešo vama ,realno,meni nije doć i prošetat se što bih uradio da sam ušo u crnce gdje mi je sredio pjana i hvala mu isto tako i franceticu , al jednostavno nisam mogo to uradit :)
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
pami sve je to u dure ali smiješno bi bilo da sam prešo vama ,realno,meni nije doć i prošetat se što bih uradio da sam ušo u crnce gdje mi je sredio pjana i hvala mu isto tako i franceticu , al jednostavno nisam mogo to uradit :)
Benjo brate, ja stvarno protiv tebe nemam nista,, stovise drag si mi, svasta smo prosli zajedno na ovih par servera, al nije ti u redu doc i branit njih dva, a govorio si na pocetku sranja o njima, to ti samo zelim rec, ako vec igras tamo igraj brate, dobio izgubio svejedno, al nemoj gazit svoje rijeci sa pocetka servera
 
Top