SPAM

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahhahah pa sto ste botovi ljudi....Franceticu kakve ti price bacas ovdje za kradju nekih pb-ova,sta ti je...
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
HAHAHAHAHA za tog igraca vjeruj da sam saznao neki dan ali haj Boze moj dobro je dosao hehe a to sto je poslao 2k deffa pelletu nista ne znaci kucali bi se vi svakako i bez njegovog deffa :)
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
HAHAHAHAHA za tog igraca vjeruj da sam saznao neki dan ali haj Boze moj dobro je dosao hehe a to sto je poslao 2k deffa pelletu nista ne znaci kucali bi se vi svakako i bez njegovog deffa :)
ne priča niko o kucanju .....
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Ma dobro Benjo mozemo mi ovdje pricat do sutra, dokazimo se u ratu...Bolja ekipa neka pobjedi <3
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Ma dobro Benjo mozemo mi ovdje pricat do sutra, dokazimo se u ratu...Bolja ekipa neka pobjedi <3
ma normalno , al eto da ti pokazem ono "ko to nas sa strane defa" sto si trazio :p svakako neka bolji pobjedi <3
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
u startu sam ja reko da se francetic služi svime i svačim :D ma jok samo fer pošteno hahahahaha
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Benjo sreco mozda i francetic nije znao za ovog malog igraca :) jbg svaki drugi igrac ima nekog svog prijatelja sto ga deffa :)) licno sam nasao neke manje igrace sto vas deffaju ali Boze moj i to je dio igree hehe
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Benjo sreco mozda i francetic nije znao za ovog malog igraca :) jbg svaki drugi igrac ima nekog svog prijatelja sto ga deffa :)) licno sam nasao neke manje igrace sto vas deffaju ali Boze moj i to je dio igree hehe
omg čombe al ti kasniš
 
Top