SPAM

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
;).
Jeli dedica sve što imate za napisat?
Moram vas razočarat, imam samo ne pune 44 godine, izgledam odlično visok 181 cm 88 kg mišića, samouvjeren i iznadprosječno inteligentan.
Znači tražite druge mane luzeri ovdje kruha nema za vas.
Idemo dalje, imam materijala za tri dana
http://prntscr.com/f57upk
Koliko još računa osim Tarikamiraga i Paša moj pokriva Saša Budiša (Jole)
Buahahahaha.


HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH , Neću ti više pisati osim da se liječiš.
Jel ti ŠAKO POLUMENTA šta u fameliji? I njega krizne godine deru, pa izbacuje neke prenose ... cmok cmok

Eto ti poštenja kopiraš ljudima sa skype a pričaš o poštenju, ti si promašaj jarane veliki , uzhivaj.
 

El Nino

New Member
Reaction score
9
lik bi ruku dao za igricu a ti mi govoris kako mu je svedno evo bas citam komentare njegove...smijesan si decko sto ga branis uopste, cuj postigao nesto u zivotu sa sto godina igra igrice...nemoj mi samo pametnjakovica glumiti molim te mozes pod ruku sa njim

Ne moram ja glumit pametnjakovica nikakvog jer za tebe sam Nikola Tesla!

Kazem ti ostavi se djecjih posla.
Idi radi nuke trebat ce ti. ;)
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
xaxaxaxaxa ovo je vec presmjesno sta kaze iznadprosjecno inteligentan :D :D :D aaahahahaahahahahaaha 181cm 88kg misica, samouvjeren hahahaahhah


ti druze da si samouvjeren ti se ne bi ovoliko prosipao, ovo su neka nova poglavlja ha er servera... ovo da vodja mog plemena izjavljuje na externom ja bi obrisao acc il bi ga prebio negdje
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Zasto si se toliko uhvatio mene? Nisam ja niko i nista, prosjecan igrac koji se zabavlja, i uziva u ratovanju, bez djecijih gluposti i nekakvih prepucavanja kao sto su ova, de malo manje pisanja a vise igranja, kao sto su se mnogi igraci vasi, iz Crnaca, sa mnom fino rukali na ovom sv, i spamali u isto vrijeme, koji i cestitaju kao i ja njima kad se nesto dobro uradi.

Al hajde, da drago mi je , ja sam Saša Budiša, i vodim ove moje Bijele kineze (ludi su svi garantujem, dzo pogotovo :S hoce i mene kickuje :3 ), i drago mi je, ne vjerujem da sam tebe negdje upoznao ako jesam mozda pod drugim nickom.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Joj postenje

Je l posteno zvati nase igrace u pleme , je li vi koji ste protiv toga da je strogo zabranjeno da crveni prelaze kod vas primate pirata , drzite spijune o kojim si i ti Dragane prico licno na skaypu da imas jednog vrlo jakog igraca u bijelcima samo te pitam je li to posteno je li postenije imati spijuna ili ofarmat svog igraca da uzmes dnevnu ? samo mi to odgovori da ne , daj te ba svi ste vi posteni govorimo o globalu a ne o sebi sta je tu lose sto ja sa 10 racuna skupljam pbe ,a ti koji si u Njemackoj Hvala bogu imas veliku platu i sve i mozes prisutit sebi pbe koliko ti je volja da se ne mucis skupljajuci po burzi to losa stvar , ako je to lose sto sam ja radio onda ne znam stvarno , kad sam igro za crnce ,a od bijelaca trazio deff pa mi njih 3 poslala mnogi se smijali bilo vam rega , de ba nisam ja ni na strani Anela ni na strani Crnaca meni je svejedno ma da vise gotivim Bijelce nije malo vec dosta ali neki ljudi iz Bijelaca su me ujeli za srce povrijedil i opsovali mnogi me popljuvali a nisu znali ni o cemu se radi samo tako svi osim Sase kojeg cu postovati do groba zato sam i otiso vi jeste jaci ali vjeruj te samo da pojedinci hoce igrati zagrijabili vi dobro stolicu ja ne govorim da sam igracina ili nesto ali ako dodjem opet tamo i aktiviram se volio bi da se pofajtamo jednom me je Dual sjebo pa ste pokupili prazna sela ali nema veze tako da spustite se na zemlju sa postenjem ti posten si ako nisi nikad nikog zajebo ko sto ja nisam i ponosim se tim tako da odjebaus ba sa Rewa vise
Rew, ajd ti pročitaj još jednom moj upis od prije i pročitaj ga opet, sačekaj 30 minuta pa onda nastavljamo diskurs.
Pa ovo je ratna igra, u ratu je špijuniranje pola igre, što tebi tu nije jasno?
Mi će mo uvijek ali uvijek regrutirat crvene igrače UVIJEK, a znaš li zašto? Zato jer mi uvijek ali uvijek igramo zimske servere i kad nađemo nekog tko nam odgovara iznad svega kao osoba zovemo ga k nama.
Treba nam Svježa krv za slijedeći server. Pa mi smo ovdje pobijedili 4x, ovo je peto vodstvo koje se mijenja u Bjelcima. Bjelci su za nas nevažni, nama je važna samo ekipa.
Mi ne izbacujemo ljude zbog gluposti kao bjelci, mi čuvamo ljude više nego sela.
Rew, ne miješaj se gdje ne spadaš, ipak te mi cijenimo puno više nego li misliš.
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Jeli dedica sve što imate za napisat?
Moram vas razočarat, imam samo ne pune 44 godine, izgledam odlično visok 181 cm 88 kg mišića, samouvjeren i iznadprosječno inteligentan.
Znači tražite druge mane luzeri ovdje kruha nema za vas.
Idemo dalje, imam materijala za tri dana
http://prntscr.com/f57upk
Koliko još računa osim Tarikamiraga i Paša moj pokriva Saša Budiša (Jole)
Buahahahaha.
u pravu si, dedica nije dovoljno da se opise neko ovako jadan...88kg misica hahahhahahah ko da se trebi nekoj nabacuje, to flertovanje iz sezdesetih? dekili dekili
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
Mozda mu je usfalilo cijalisa i vijagre? :) ima kod mene jeftino samo javi na pp. Ne prosipaj vise ovako javno :D
 

francetic

Member
Reaction score
15
Sačekaj malo, dugo već čitam komentare od Dragana, pa se tebi obraćam Dragane.. jesi ti sposoban napisati komentar bez da vrijeđaš i uzdižeš sebe ili šta? Svaki komentar ti je poređenje sa nečim groznim, svaki komentar ti je o časti, svaki komentar ti je povezivanje stvari RL i igre, hajde opusti se..

Vi što gore balite on je stariji ovo ono, on ako ima svoju djecu neka ode njima i neka kaže da su kokošinjac, tačnije odi svojoj djeci to reci !!

Kako te nije sramota ako već imaš toliko godina onda ne prepiri se sa djecom od 20 godina , a ne tu nekoga nazivati kokošinjcem, a tu čast i poštenje okači mačku o rep čim ste vi preko noci primali članove i napadali iznutra i to protiv plemena gdje je Anel Doktor vođa ti nemaš tu šta pričati, a to poređenje mojih frendova sa kokošinjcem smrdljivim to mozes otici reci svojoj djeci kako te nije stid , i jeste sad ja prozivam za RL inače koji je protiv toga, hvala doviđenja , ovi što će mi bale ispod komentara nemoj da se javljate džaba jer ste zatucani kao i vaš veliki vođa Dragan. A on neka se ponaša u skladu sa svojim godinama ako već hoće da vodi glavnu riječ. Debil.
Ti si od svega našao kokošinjac.
E pa prijatelju ovo je igra u kojoj ljudi ostavljaju novac i vrijeme. Postoje pravila koja bi se trebala poštivat.
Ako tri igrača igra na 10 računa onda je to veliko kršenje pravila kod nas lopova zovu lopovom, ako se ne osjećaš tako nemoj se osjećat prozvanim ovdje jer uistinu nisi prozvan.
Za sve detalje možeš se obratit kolegama i pitaj ih zašto vas dragan uspoređuje s prljavim i smrdljivim kokošinjcem.
A mogao bi i otvorit linkove koje sam linkao pa možda i sam shvatiš zašto su virtualni smrdljivi kokošinjac, a vjeruj mi linkano je samo dio svega.
Guštat će mo to par dana.
Kap po kap.
Nek pošteni igrači vide koga treba izbjegavat.
 
Top