SPAM

francetic

Member
Reaction score
15
Najjaci su oni sto se prave posteni

PS ironija je kad Doctor izjavi nekom da je bot , dal' zaplakat ili oplakat pitanje je sad :/
http://prnt.sc/f4qz71
Luzeru, ovo je igrač baxuz. Ovako igraju Crnci, to je nešto što u vašem kokošinjcu nije pojmljivo kužim.
Pitajte Rew-a jeli istina.
Pitajte Rew-a kako se igra u Crncima.
Išao je brisat račun kad je rew izašao iz plemena kako bi pofarmao suigrača radi dnevne nagrade.
Brišite iz mog života Prevaranti.
I danas dan ne igra ovaj svijet radi toga, njega je sram jer mu je ime okaljano.
Iako mu se rew ispričao tisuću puta šok je bio prevelik i izgubili smo jednog vrhunskog igrača.
Radi ovoga nisam stao iza rew-a kad ga je Edo izbacio.
Vi ste smrdljivi kokošinjac, muljevito dno usmrdjele kace (virtualno)
 

francetic

Member
Reaction score
15
Možete li uopće shvatit protiv koga igrate? Imate li uopće pojma što je to čast?
Jer ako ne u igri trebat će vam u životu, pa što će vam život napravljen na lažima?
Rew kad je došao kod nas hvalio se da igra na 13 računa, pitajte ga što mu je rečeno.
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Možete li uopće shvatit protiv koga igrate? Imate li uopće pojma što je to čast?
Jer ako ne u igri trebat će vam u životu, pa što će vam život napravljen na lažima?
Rew kad je došao kod nas hvalio se da igra na 13 računa, pitajte ga što mu je rečeno.
rew je govorio kako mu nasi igraci salju deff ti si rekao ovde javno za nekog lika neka salje tek ce se slati, svijet okrenuo kada je lik iz naseg plemena presao kod tebe, svaki put nas sjebete zahvaljujuci vasim spijama i ti nekom o casti pricas jel te sramota dedice?
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Rew igra i dalje na 13 racuna i taj Rew je babo sto se tice postenja i niste mi po postenju ni do koljenja , a Dragane tebe postujem nemoj da mijenjam misljenje o tebi i da me ovdje prozivas 95% igraca ima 2 il vise racuna mnogi veliki igraci su farmali suplemenike za dnevne to su i tvoji crnci radil na hr23. Nemoj mi Dragane toga necu da se svadjam s tobom ali si mi pao par puta u ocima kad si mi direktno reko " Rew napravicu covijeka od tebe " sta sam ja zivotinja daj bolan oni koji me znaju , znaju da sam ljudina znaju kad sam dobar s nekim da cu poginut za njeg i u vatru krenut nemoj mi dragane te price svi ste vi savrseni mi smo propaliteti ljudi s malim moralom i prljavi igraci vi ste ljudine ajde sad pustite nas bez obraza da se blatimo a vi posteni farmajte barbare
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Prvo Rewa mi ne dirajte, oke je momak skroz, i dobar igrac, manite se njega :)

Drugo tebe licno ne znam, osim ako nisi combe ili amko, a msm da nisi, sa sve jednim igracem u ovoj igrici imam dobar u najmanju ruku odnos, zasto, pitaj ljude u svom plemenu iskreno. A kakva su ova djecja prozivanje, neke gluposti i nzm ni ja sta, gdje su ona vremena gdje se rijeci pokazuju djelima, ajde rata malo, lupajmo se i klepajmo pa cemo viditi ko ce izaci na vrhuncu, stvarno se divim svakome ko se moze svadjati i prepucavati oko glupih djecijih stvari, i onda se cudimo sto su svi sv otisli u k. Zbog nas. Zahvaljujem, i Budisi uvijek svi pivu mozete platiti ;)
 

El Nino

New Member
Reaction score
9
dedica napada drugi deo

A sta si ti majstore kad imas obraza se tako obracat prema covjeku koji je u zivotu nesto postigao

Uspjesan, ima zenu djecu

Cestit posten i covjek od rijeci

Mislis da ga ovo nesto dira?Pa covjeku je ova igra razonoda i zabava i sigurno je prosao gorih jajana od tebe u zivotu

Da imas neke zivotne vrijednosti usađene u glavicu nebi ni bio u plemenu koje pokusava pobijedit na prevaru

Zato mani se tih djecjih posla i ne glumi neandertalca
 

francetic

Member
Reaction score
15
Rew igra i dalje na 13 racuna i taj Rew je babo sto se tice postenja i niste mi po postenju ni do koljenja , a Dragane tebe postujem nemoj da mijenjam misljenje o tebi i da me ovdje prozivas 95% igraca ima 2 il vise racuna mnogi veliki igraci su farmali suplemenike za dnevne to su i tvoji crnci radil na hr23. Nemoj mi Dragane toga necu da se svadjam s tobom ali si mi pao par puta u ocima kad si mi direktno reko " Rew napravicu covijeka od tebe " sta sam ja zivotinja daj bolan oni koji me znaju , znaju da sam ljudina znaju kad sam dobar s nekim da cu poginut za njeg i u vatru krenut nemoj mi dragane te price svi ste vi savrseni mi smo propaliteti ljudi s malim moralom i prljavi igraci vi ste ljudine ajde sad pustite nas bez obraza da se blatimo a vi posteni farmajte barbare
Rew, jeli ovo što sam napisao istina ili nije? Jeli dragan ikad išta loše napisao protiv rew-a? Nije i neće.
Napraviti čovjeka od tebe znači uvjerit te da vjeruješ sam u sebe, kreneš igrat s jednim računom i završiš s jednim. Čovjek je velik koliko vjeruje u sebe a ako kreneš igrat s 13 računa znači da nemaš vjeru u sebe.
Oprosti ako je to zvučalo kao uvreda tebi ali vjeruj mi to je bila čast iskazana prema tebi.
Duboko se ispričavam ako sam te time uvrijedio.
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
A sta si ti majstore kad imas obraza se tako obracat prema covjeku koji je u zivotu nesto postigao

Uspjesan, ima zenu djecu

Cestit posten i covjek od rijeci

Mislis da ga ovo nesto dira?Pa covjeku je ova igra razonoda i zabava i sigurno je prosao gorih jajana od tebe u zivotu

Da imas neke zivotne vrijednosti usađene u glavicu nebi ni bio u plemenu koje pokusava pobijedit na prevaru

Zato mani se tih djecjih posla i ne glumi neandertalca

lik bi ruku dao za igricu a ti mi govoris kako mu je svedno evo bas citam komentare njegove...smijesan si decko sto ga branis uopste, cuj postigao nesto u zivotu sa sto godina igra igrice...nemoj mi samo pametnjakovica glumiti molim te mozes pod ruku sa njim
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
Sta se desava s ovim francom? da mu neko nije sipao drogurine kakve u pice?

MRMA DRMA SVE SE TRESEEEEEE
 

francetic

Member
Reaction score
15
lik bi ruku dao za igricu a ti mi govoris kako mu je svedno evo bas citam komentare njegove...smijesan si decko sto ga branis uopste, cuj postigao nesto u zivotu sa sto godina igra igrice...nemoj mi samo pametnjakovica glumiti molim te mozes pod ruku sa njim
Dečko, u mojoj putovnici imam pečate 47 različitih država, aktivno govorim 9 jezika.
Zato iš s topića ne zagađuj zrak.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sačekaj malo, dugo već čitam komentare od Dragana, pa se tebi obraćam Dragane.. jesi ti sposoban napisati komentar bez da vrijeđaš i uzdižeš sebe ili šta? Svaki komentar ti je poređenje sa nečim groznim, svaki komentar ti je o časti, svaki komentar ti je povezivanje stvari RL i igre, hajde opusti se..

Vi što gore balite on je stariji ovo ono, on ako ima svoju djecu neka ode njima i neka kaže da su kokošinjac, tačnije odi svojoj djeci to reci !!

Kako te nije sramota ako već imaš toliko godina onda ne prepiri se sa djecom od 20 godina , a ne tu nekoga nazivati kokošinjcem, a tu čast i poštenje okači mačku o rep čim ste vi preko noci primali članove i napadali iznutra i to protiv plemena gdje je Anel Doktor vođa ti nemaš tu šta pričati, a to poređenje mojih frendova sa kokošinjcem smrdljivim to mozes otici reci svojoj djeci kako te nije stid , i jeste sad ja prozivam za RL inače koji je protiv toga, hvala doviđenja , ovi što će mi bale ispod komentara nemoj da se javljate džaba jer ste zatucani kao i vaš veliki vođa Dragan. A on neka se ponaša u skladu sa svojim godinama ako već hoće da vodi glavnu riječ. Debil.
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
Dečko, u mojoj putovnici imam pečate 47 različitih država, aktivno govorim 9 jezika.
Zato iš s topića ne zagađuj zrak.
velika kriza potresa crnce cim se ovoliko ovaj frajko prosipa po externom

zivota mi sve mi je smijesnije i smijesnije
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Sačekaj malo, dugo već čitam komentare od Dragana, pa se tebi obraćam Dragane.. jesi ti sposoban napisati komentar bez da vrijeđaš i uzdižeš sebe ili šta? Svaki komentar ti je poređenje sa nečim groznim, svaki komentar ti je o časti, svaki komentar ti je povezivanje stvari RL i igre, hajde opusti se..

Vi što gore balite on je stariji ovo ono, on ako ima svoju djecu neka ode njima i neka kaže da su kokošinjac, tačnije odi svojoj djeci to reci !!

Kako te nije sramota ako već imaš toliko godina onda ne prepiri se sa djecom od 20 godina , a ne tu nekoga nazivati kokošinjcem, a tu čast i poštenje okači mačku o rep čim ste vi preko noci primali članove i napadali iznutra i to protiv plemena gdje je Anel Doktor vođa ti nemaš tu šta pričati, a to poređenje mojih frendova sa kokošinjcem smrdljivim to mozes otici reci svojoj djeci kako te nije stid , i jeste sad ja prozivam za RL inače koji je protiv toga, hvala doviđenja , ovi što će mi bale ispod komentara nemoj da se javljate džaba jer ste zatucani kao i vaš veliki vođa Dragan. A on neka se ponaša u skladu sa svojim godinama ako već hoće da vodi glavnu riječ. Debil.

Dino brat objasnio sve
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
govori 9 jezika, srpski hrvatski bosanski crnogorski makedonski slovenski HAHAHAHHA to je 6 i jos 3 neka dijalekta ovih jezika

DJESI TI POLIGOTO JURO hahahaha
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Joj postenje

Je l posteno zvati nase igrace u pleme , je li vi koji ste protiv toga da je strogo zabranjeno da crveni prelaze kod vas primate pirata , drzite spijune o kojim si i ti Dragane prico licno na skaypu da imas jednog vrlo jakog igraca u bijelcima samo te pitam je li to posteno je li postenije imati spijuna ili ofarmat svog igraca da uzmes dnevnu ? samo mi to odgovori da ne , daj te ba svi ste vi posteni govorimo o globalu a ne o sebi sta je tu lose sto ja sa 10 racuna skupljam pbe ,a ti koji si u Njemackoj Hvala bogu imas veliku platu i sve i mozes prisutit sebi pbe koliko ti je volja da se ne mucis skupljajuci po burzi to losa stvar , ako je to lose sto sam ja radio onda ne znam stvarno , kad sam igro za crnce ,a od bijelaca trazio deff pa mi njih 3 poslala mnogi se smijali bilo vam rega , de ba nisam ja ni na strani Anela ni na strani Crnaca meni je svejedno ma da vise gotivim Bijelce nije malo vec dosta ali neki ljudi iz Bijelaca su me ujeli za srce povrijedil i opsovali mnogi me popljuvali a nisu znali ni o cemu se radi samo tako svi osim Sase kojeg cu postovati do groba zato sam i otiso vi jeste jaci ali vjeruj te samo da pojedinci hoce igrati zagrijabili vi dobro stolicu ja ne govorim da sam igracina ili nesto ali ako dodjem opet tamo i aktiviram se volio bi da se pofajtamo jednom me je Dual sjebo pa ste pokupili prazna sela ali nema veze tako da spustite se na zemlju sa postenjem ti posten si ako nisi nikad nikog zajebo ko sto ja nisam i ponosim se tim tako da odjebaus ba sa Rewa vise
 

francetic

Member
Reaction score
15
Jeli dedica sve što imate za napisat?
Moram vas razočarat, imam samo ne pune 44 godine, izgledam odlično visok 181 cm 88 kg mišića, samouvjeren i iznadprosječno inteligentan.
Znači tražite druge mane luzeri ovdje kruha nema za vas.
Idemo dalje, imam materijala za tri dana
http://prntscr.com/f57upk
Koliko još računa osim Tarikamiraga i Paša moj pokriva Saša Budiša (Jole)
Buahahahaha.
 
Top