Spam 1.0.1 beta

judah

Member
Reaction score
12
hehe ,ovaj judah navro na rewa,krivo mu što puši 27 :D,evo skoro sam ga stigo,ništa da prenobla....30 sela u crkvi ,samo se množe....a kurči se sa nekom ODA

druze jel tebi krivo sto si toliko nebitan da te niko i ne pominje?
GORI U TEBI, MISLIS KAAD BI BAR MENE NEKO PROZIVAO?

A sto se tice pusenja i 27ice, ja nit sam popusio a ponajmanje od rewa!
tako da sinak moj dobri, budi ti meni pozdravljen vidimo se sad na 30
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ti samo pozdravljaš kako si kreno sa igrom :D i nema svako žetona da me spominje kako hoće :D tako da budo naš ,posveti se igri :*
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
druze jel tebi krivo sto si toliko nebitan da te niko i ne pominje?
GORI U TEBI, MISLIS KAAD BI BAR MENE NEKO PROZIVAO?

A sto se tice pusenja i 27ice, ja nit sam popusio a ponajmanje od rewa!
tako da sinak moj dobri, budi ti meni pozdravljen vidimo se sad na 30
Nedaj Boze da vas dobijemo na hr30, eto nedaj Boze, koliko si se nadigo mislim da bi svakom nasem policija zakucala na vrata sa teretom "ubistvo iz nehata" :D
Usput, puno srece kako nama tako i vama i ovim trecima.
valjda dobijemo od wikija forum hr30 pa da se tamo kulturno zezamo :D
 

Shumar

Member
Reaction score
2
Ovdje je postalo in da se ljudi hvale kada ih neko proziva za nesto, velika vecina se trudi da bude predmet tog prozivanja a ne da urade nesto na cemu ce dobiti cestitke od saigraca i protivnika. A vala koliko vidim vecini je i ispod casti cestitati neke stvari, "pruziti ruku" i nastaviti dalje.

Hej zivote pokvareni kompjuteru.
 

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Ovdje je postalo in da se ljudi hvale kada ih neko proziva za nesto, velika vecina se trudi da bude predmet tog prozivanja a ne da urade nesto na cemu ce dobiti cestitke od saigraca i protivnika. A vala koliko vidim vecini je i ispod casti cestitati neke stvari, "pruziti ruku" i nastaviti dalje.

Hej zivote pokvareni kompjuteru.
Cestitam
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ovdje je postalo in da se ljudi hvale kada ih neko proziva za nesto, velika vecina se trudi da bude predmet tog prozivanja a ne da urade nesto na cemu ce dobiti cestitke od saigraca i protivnika. A vala koliko vidim vecini je i ispod casti cestitati neke stvari, "pruziti ruku" i nastaviti dalje.

Hej zivote pokvareni kompjuteru.
Ne vidim sta se trenutno ima cestitati? :D
Usput, ne spamam ovde radi hr29 niti imam ikakve veze sa tim svijetom kao i ostali koji pisu, sta da se radi kad wiki zabusava pa nema za hr30 :D
 
Top