Spam 1.0.1 beta

judah

Member
Reaction score
12
HM
 

Attachments

  • ^671EBD88EF6DF23D184B4F52AE6EF5F6F772DAE6C859ADD025^pimgpsh_fullsize_distr.png
    ^671EBD88EF6DF23D184B4F52AE6EF5F6F772DAE6C859ADD025^pimgpsh_fullsize_distr.png
    849.3 KB · Views: 1

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175

Brazil-Penis-Snake-602926.jpg


specijal za tebe
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
KOji si ti pizdun ?
Imma ljude koji ti mogu dokazat neke stvari o mojoj igri odmah sada odmah hehe ;)

to što vi ne podnosite dagger račun za to me boli Penis baja moj ;)
Sta ima "Penis" :D
A moze se pricat o tvojoj igri samo dok je stipe igrao sa tobom
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
hehe ,ovaj judah navro na rewa,krivo mu što puši 27 :D,evo skoro sam ga stigo,ništa da prenobla....30 sela u crkvi ,samo se množe....a kurči se sa nekom ODA
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
a dager brat najjači dolazi sa zamotanom glavom,ulijeće na skype,eee ljudi imo sam saobraćajnu divi ovo,i ode sutra na poso.... kako smo te iznoblali :D jesi sjeko s fona dok ti je cura uzela prvenstvo

P.S. iskreno se nadam da se nisi povrijedio ako se stvarno desilo
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
a sta da mu napisem , vidis da nije dobar nikako prica u prazno , proziva u prazno , spominje ljude sa kojima sam igrao godinama i nastavljam da igram sa istim ljudima , a on ne moze jednu ekipu skupit od 25 ljudi i jos moli na 29 . i sta trebam da mu napisem da sam ja bio i vodja vodji trenutnih belaca je li mu i to trebam pisat , samo sto ja dodjem i priznam svoje i mane , ima ljudi koji bolje vode pleme od mene a jedan od takvih ljudi je i sasa budisa i to je to , a osmicevic se uhvatio ko pjan plota nekih gluposti a on poceo prozivat prvi i jos nigdje nisam vidio da je postavio twstats hahahahaha prelud lik

Ali jbg godinama brate kad ovo igras nalijeces i na vece nubine od ovog osmicevica iako je to tesko ,al naleti nekad i veca nubina vjeruj mi .

samo jos nikad nisam dozivio da neko moze ovoliko srat na forumu a ne igra niti 1 od trenutno aktivnih svijetova .

lik je presedan botine za igricu plemena
ti si bio vodja belaca ? :D ili kao nešto aki
 
Top