MH vs Mrmci

Status
Not open for further replies.

journeyman

Member
Reaction score
0
U vecni texta si upravu, no samo da se nadovezem za tog ostavljenog na cjedilu igraca: Sa tog acca pravi vlasnik je otisao prije 20ak dana i ja taj acc to vrijeme sittam. Nije problem biti ce uracunat i on u statistiku. :)
 

zyex

Member
Reaction score
0
gledajte da se ni mi a ni vi ne hvalite trenutno ja sam ovo stavio samo da znate da smo u ratu i nas nezanima skim vi imate posla niti nas zanima sta se desava u vasem pleme ne saljemo spijune itd... neigramo prljavu igru

ovo je igra druzenja, upoznavanja, malo rata i pustanje kad sam na poslu i poslje posla mi dobro dode a tko ce pobjediti ja se nadam mi (MH) kao i vi sto sto se nadate da cete vi .

ajmo igrat fer i korektnu borbu pa nek bolji pogjedi

prepucavanja nam nece pomoci niti nama niti vama zato necu vise pisati bezveze niti provocitati

p.s. isprike radio sam nocnu pa nema . , itd
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Zašto rano?
Rano je onda kada još niko nema ni plemića, a sada nije rano..
A nama nije problem statistiku postavit i za 7 dana :)
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
Da sad ja kažem o ovom velikom plemenu Mrmci. Očistili smo im igrača, spremili se za preuzimanje, napravili plemiće. Kada ono, igrač dobio kick. Zato nemojte se hvaliti da nam uzimate sela i da ste bolji, jer mi barem ne ostavljamo članove na cijedilu.

Hvalite se tu kako vas je manje. Ovo je timska igra, igra druženja, zajedničkog napadanja, a to što je vama 30 članova dosta, nas ne zanima. Zapravo to je nama izvrsna stvar, imamo manje posla. WTF je pao, ne zato jer smo uzimali sela, nego smo ispraznili 75% tih sela.

Sada je prošao Uskrs pa možemo i mi početi napadati, poprave smo napali tek kada je pao naš igrač. Koliko vidim osvojili ste jedno selo, a u poraženim protivnicima ste vrlo daleko.

Uživajte dok možete, hvalite se i dalje, baš nas briga, neka cijeli forum misli kako smo slabi, ali najkraju će se vidjeti statistike. Jer ako je osvajanje na prepad, na brzinu i to još na Uskrs dobivanje rata, neka vam je onda sa srećom.

ne nego je ovo tribalwars, objasnit cemo vec usput kako se igra pravi tw

nikakvi praznici nisu bitni, bitno da nije bilo peace time-a, znaci izgovor nikakav
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
grupa ljudi sa istim ciljevima, mozda 10 plemena sa istim ciljevima? koji je cilj? ajd svi da se ujedinimo u jedno pleme, ne moramo uopste ni ratovati

sto je najzalosnije, nista iz ovoga necete nauciti, opet procitaj naziv igre, s razumijevanjem ovaj put:lool:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ja sam siguran da i vi imate saveznike, mi imamo saveznike pa što. Ali imamo i neprijatelje. Ponovno se vraćam u srednji vijek. Njemačke državice spojene u jednu tada labavu konfederaciju predvođene Pruskom. Da nije bilo te konfederacije ne znam bili danas bila Njemačka s ovakvim granicama. Tako i sada, biraj svoje saveznike, jer je teško ratovati sam. Bolje ćeš proći ukoliko surađuješ. Ovo je igra s tematikom srednjeg vijeka.
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Sad cemo vidjeti kakav je MH...hvalili su se kako su ratavlil WTf sad pa sad :D
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Ja sam siguran da i vi imate saveznike, mi imamo saveznike pa što. Ali imamo i neprijatelje. Ponovno se vraćam u srednji vijek. Njemačke državice spojene u jednu tada labavu konfederaciju predvođene Pruskom. Da nije bilo te konfederacije ne znam bili danas bila Njemačka s ovakvim granicama. Tako i sada, biraj svoje saveznike, jer je teško ratovati sam. Bolje ćeš proći ukoliko surađuješ. Ovo je igra s tematikom srednjeg vijeka.

Jesil to pozobao svu pamet svijeta? Jesi? Onda reci i nama gdje si pozobao, da i mi budemo kao ti pametni..
Ako hoćeš već da uzimaš kao primjer Njemačku, onda zamisli sebi da je svaka od tih državica bila jedan igrač, a Pruska je bila vođa plemena :)
To što si siguran da i mi imamo saveznike, samo od sebe govori da nemaš špijuna kod nas..

Kažeš da ćeš bolje proći ukoliko surađuješ...naravno da ćeš bolje proći..ali kad surađuju članovi u plemenu...
Vaša taktika od početka servera je bila "ajmo mi svi saveze sklopit međusobno i napadati ovo nama nepoznato pleme Mrmci", nemoj mi samo reći da nije tako bilo...
VVV, GROM, vi sa akademijom...to je 4 plemena na jedno..
a možemo sabrati i igrače...173 člana iz vaše 'koalicije' protiv nas 30..a ishod ćemo da vidimo za par mjeseci..zašto par mjeseci? zato što ćete vi koristit onu taktiku "restartovali nam člana-nema veze, pozvat ćemo novog" :)

I naravno da je sasvim ok imati jednog saveznika s kojim čistiš kontinent, ali je problem što ih vi imate više..

Sve u svemu, budemo vidjeli za mjesec dana kako napreduje ovaj rat :hmm:
 

zyex

Member
Reaction score
0
vasa diplomacija je bila

saveznici --- nemate
nap -- mh (sad smo neprijatelji
neprijatelji -- grom, vvv, mh

nemamo mi saveze sa svim plemenima imamo sa dva plemena i to je max sto cemo ikad imati
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Dečko, ja sam išao na natjecanja iz povijesti i iz geografije i još i sada idem. Mi smo ako ćete iskreno, razmišljali da vas pitamo za savez, ali smo odustali. Naravno da nećemo stalno primati nove članove. Hoćeš primjer. Fearless napada čovjeka s 1500 sjekira, 50 lake konjice, 100 ovnova i paladin, koji sigurno ima off. oružje. Čovjeku je zid na 0, deffa ništa. No mi nismo kao što je kod vas bio slučaj s Proljetna suza pa da je čovjek izletio, šaljemo mu svi deff. Mi ne odustajemo od niti jednog sela. A to što vi držite igrača dok god imaju vojske, a onda ih kickate i smišljate glupe izgovore to je vaš problem. Mi se imamo pravo udružit s bilo kim. To što je vaš moto: "Ajmo izgubit sami, ispast ćemo face." nije naš problem, bahati ste i pravite se neki pro igrači s .ba i .net servera. Vi blebećete po forumu, hvalite se i prikazujete kao mučenici koje nitko ne voli :(, tražite neko pleme koje će vam pomoć, jer ste jadni i sami. E pa sad možete samo :zid: :zid: :zid:.

MI HRVATI
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Naravno da nećemo stalno primati nove članove. Hoćeš primjer. Fearless napada čovjeka s 1500 sjekira, 50 lake konjice, 100 ovnova i paladin, koji sigurno ima off. oružje. Čovjeku je zid na 0, deffa ništa. No mi nismo kao što je kod vas bio slučaj s Proljetna suza pa da je čovjek izletio, šaljemo mu svi deff. Mi ne odustajemo od niti jednog sela. A to što vi držite igrača dok god imaju vojske, a onda ih kickate i smišljate glupe izgovore to je vaš problem.

MI HRVATI

Skinuli smo vam plemića, sa zidom koji nije bio veći od 2 lvl-a U 2h smo napunili selo. Pa se vi nama rugajte. MH, MH!!!
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
Dečko, ja sam išao na natjecanja iz povijesti i iz geografije i još i sada idem. Mi smo ako ćete iskreno, razmišljali da vas pitamo za savez, ali smo odustali. Naravno da nećemo stalno primati nove članove. Hoćeš primjer. Fearless napada čovjeka s 1500 sjekira, 50 lake konjice, 100 ovnova i paladin, koji sigurno ima off. oružje. Čovjeku je zid na 0, deffa ništa. No mi nismo kao što je kod vas bio slučaj s Proljetna suza pa da je čovjek izletio, šaljemo mu svi deff. Mi ne odustajemo od niti jednog sela. A to što vi držite igrača dok god imaju vojske, a onda ih kickate i smišljate glupe izgovore to je vaš problem. Mi se imamo pravo udružit s bilo kim. To što je vaš moto: "Ajmo izgubit sami, ispast ćemo face." nije naš problem, bahati ste i pravite se neki pro igrači s .ba i .net servera. Vi blebećete po forumu, hvalite se i prikazujete kao mučenici koje nitko ne voli :(, tražite neko pleme koje će vam pomoć, jer ste jadni i sami. E pa sad možete samo :zid: :zid: :zid:.

MI HRVATI


nadji post gdje mi trazimo bilo sta od bilo koga, postavi izvjestaje sa 50 lc te napade. ne vidim razlog da mene prozivas ovdje, kako da se izrazim, nisi mi dorastao ni po cemu

to jesmo pro ili ne, nasa stvar, pametnije da gradis selo nego se time zamarat, pa druze ima barbara vecih oko mene nego ovo:

Domingus
Bodovi: 574
Poredak: 957
Poraženi protivnici: 7.234 (267.)
 
Status
Not open for further replies.
Top