INSANE vs PLEME i akademije

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kako ste ono pricali da mi ljude izbacivamo radi statistike...

Moze pitanje onda - sta je sa DreamCatcher-om?:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
prijatelju, za debatu moraju postojati najmanje dvije strane, ...........podjednako intelektualno jake, dakle...........................nemoj si tepat!!!!

ti ovdje uglavnom pokusavas isprovocirat ali u konacnici samo si sam sebe izbacio iz takta....

argumente si opet izostavio najbitnije čimbenike debate, jer to zato što ih nemaš, a takt je nešto iz čega si ti izbačen što se vidi po tvojim postovima
nit smisla nit logike :andjeo:
 

Player not found

New Member
Reaction score
0
Odgovori na temi:341
Pogledi na temi:6,834

:festa:

Side 1:
Tribes: PLEME, MH, DL
Side 2:
Tribes: INSANE

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers:

Side 1: 82
Side 2: 19
Difference: 63

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 13
Side 2: 4
Difference: 9

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 512,380
Side 2: 143,483
Difference: 368,897

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 109,529
Side 2: 24,951
Difference: 84,578

chart
 

DeletedUser

Guest
Kako ste ono pricali da mi ljude izbacivamo radi statistike...

Moze pitanje onda - sta je sa DreamCatcher-om?:andjeo:

A što ste brzi, ja sam sam dobrovoljno izašao da se ne bunite previše :D

xxx u 23:27 sati
Zasto izadje iz plemena?

xxx 12.06. u 23:43 sati
Da, ali mi nismo INSANE da ispadne da izbacujemo ljude radi statistike.
Evo ti pozivnica i nemoj mi tih karafeka.
 

haos

New Member
Reaction score
0
Ballantines da li si to zaista ti?

ovo je samo igra i ništa više osim nje pa ne razumijem tu količinu žuči koju proljevaš

1.) upoznao sam te na sastanku kad smo NETER i ja s tobom i scapom dogovarali eventualni savez između PLEME i BOGNLP.
2.) zajednički zaključak NETERA i mene je bio da ste vi puno bolja ekipa od druge (s kojima smo također pregovarali) koja zna što želi i na koji način to misli provesti.
3.) zajedničkim jedinstvenim nastupom u kojem su sudjelovali svi članovi oba plemena koja su vodila vodstva (u kojima si sudjelovao i ti bez da si imao drugačije ideje od nas ostalih) došli smo na vrh sv4 i ovladali više od polovice svijeta
4.) ti i Grants ste pokušali preuzeti vodstvo plemena, ali se to pokazalo lošim (počeli smo gubiti sela, neki igrači su najavili odlazak iz igre). nezadovoljstvo igrača vas je očito uplašilo i povlačite se iz vodstva što je spasilo pleme.
5.) ti si počeo izbivati iz igre (rekao si da ideš na pecanje) i sve si manje bio posvećen igri a onda si rekao da ostavljaš acc plemenu (kako je i bilo dogovoreno) i da zbog obveza u RL napuštaš igru
6.) tvoj acc je prihvatio drugi igrač i nastavio ga igrati. i sve bi bilo normalno jer ne bi bio ni prvi ni zadnji igrač koji je zbog RL napustio igru.

zato mi nije jasno ovo tvoje postupanje i mogu biti samo dva objašnjenja:

ova osoba koja ovako piše nije onaj igrač Ballantines jer je on:
1.) bio srdačna osoba spremna na pomoć a ova je puna srdžbe
2.) bio konstruktivna osoba spremna graditi a ova je destruktivna spremna rušiti
3.) bio spreman na zajedničku radost igre (jer ovo je samo igra) a ne izaći iz igre, ali ogorčeno pun žuči pljuvati po bivšim suigračima

ova osoba je onaj isti igrač Ballantines ali ga nismo upoznali jer je on:
1.) nedosljedan jer ostavi acc pa ga onda ponovno uzme da bi ga kao uvrijeđeni dječarac dao na gašenje
2.) sebičan jer nije mogao provesti sistem "ja, ja, pa 100 mjesta nikoga pa ponovno ja" pa ću vas pljuvati izvan igre
3.) kukavički jer ako nas nisi mogu pobjediti u igri onda je najlakše izaći iz nje ali onda ćeš van igre govoriti ono što igrom nisam mogao i smio pokušati dokazati

nemoj odgovarati jer se iskreno nadam da ti nisi onaj Ballantines koji mi je ostao u lijepom sjećanju kao igrač i kao čovjek i ne bi bilo lijepo da blatiš svojim izjavama takvog dobrog čovjeka.
ako ipak jesi onda sam se vrlo neugodno iznenadio u tebi.
ipak se nadam da je ono prvo i da bi bilo pošteno da se ne predstavljaš više kao Ballantines
 

bađo

Banned
Reaction score
0
borise bolan platio si covjeku acc i sad se ovde blamiras...u sta potrosi tolike godine....9 fakulteta osamnest osnovnih, 4 sredjne i dvije podrucne skole i opet nista.....


kupis acc blamiras i sebe i PLEME ...noblate igrace a obice vam se o glavu kao i svaki put do sada...naravno i ako pobjedite uvest ce te 3 igraca od saveznika a ostale ponoblati pod razno raznim izgovorima...ti nemas rijeci da bi je mogao drzati...zao mi je sto su ti ljudi nasjeli ali vidim dosta ih vec otvara oci i bjezi od ljigavih ljudi i poteza...steta pleme je dobra ekipa samo je malo zarazena pojdincima ufuranim do neba :eek:k:

za haosa : majka tereza je umrla
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
borise bolan platio si covjeku acc i sad se ovde blamiras...u sta potrosi tolike godine....9 fakulteta osamnest osnovnih, 4 sredjne i dvije podrucne skole i opet nista.....


kupis acc blamiras i sebe i PLEME ...noblate igrace a obice vam se o glavu kao i svaki put do sada...naravno i ako pobjedite uvest ce te 3 igraca od saveznika a ostale ponoblati pod razno raznim izgovorima...ti nemas rijeci da bi je mogao drzati...zao mi je sto su ti ljudi nasjeli ali vidim dosta ih vec otvara oci i bjezi od ljigavih ljudi i poteza...steta pleme je dobra ekipa samo je malo zarazena pojdincima ufuranim do neba :eek:k:

a ti ljubomoran a?? :ludilo:
 

bađo

Banned
Reaction score
0
zelenim jadan ...prokonta me ...naocito nema sta...nastavi gledati bokijevu sliku i samo pazi da ne ukapas se :eek:k:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
zelenim jadan ...prokonta me ...naocito nema sta...nastavi gledati bokijevu sliku i samo pazi da ne ukapas se :eek:k:

Vidi ovog ljepotana, e nek si i ti sta rekao ovdje :p

Nego dajte malo izvjestaja da se smijem, imal kakvih njubara veci od mene :p

Dajte malo izvjestaja da nije dosadno ovdje :D
 

DeletedUser

Guest
borise bolan platio si covjeku acc i sad se ovde blamiras...u sta potrosi tolike godine....9 fakulteta osamnest osnovnih, 4 sredjne i dvije podrucne skole i opet nista.....


kupis acc blamiras i sebe i PLEME ...noblate igrace a obice vam se o glavu kao i svaki put do sada...naravno i ako pobjedite uvest ce te 3 igraca od saveznika a ostale ponoblati pod razno raznim izgovorima...ti nemas rijeci da bi je mogao drzati...zao mi je sto su ti ljudi nasjeli ali vidim dosta ih vec otvara oci i bjezi od ljigavih ljudi i poteza...steta pleme je dobra ekipa samo je malo zarazena pojdincima ufuranim do neba :eek:k:

za haosa : majka tereza je umrla

hahaha
 

bađo

Banned
Reaction score
0
Vidi ovog ljepotana, e nek si i ti sta rekao ovdje :p

Nego dajte malo izvjestaja da se smijem, imal kakvih njubara veci od mene :p

Dajte malo izvjestaja da nije dosadno ovdje :D

kako moze biti dosadno kad sam ja dosao:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Hahahahha, covjek preko noci postade i profesor... :hahaha:

Da se mi odmah razumijemo - ja licno nemam nista protiv plemena PLEME generalno, niti protiv tih igraca od kojih je sacinjeno, cak niti protiv scape vegete ;-)

Covjek koji je uzrok svih nemira na ba serveru, pa evo i ovdje sad je "gosp" "profesor" boriss, kojeg kao sto vidite vecina ljudi jednostavno ne vari iz raznoraznih razloga... on ce sad reci da je to ljubomora, nek kaze, ako mu je tako lakse :ludilo:

Kako to da se covjek uvijek nalazi na nekom drugom kraju svijeta, u nekom zapecku gdje nema rata i gdje samo kupi neaktivce i barbare i izvodi neke diplomatske bljuvotine i ovdje prosipa pamet... Kad je vec intelektualac i ima 38 fakulteta, zar ne moze na bolji nacin da trosi vrijeme i dobije neku korist u zivotu, nego sto dangubi ovdje sa nama "djecurlijom", po cijele dane se ne skida sa foruma :D

Kako to, da dodje bas na ovaj server gdje smo mi svi lijepo poceli da igramo, bez njega i on dodje da upropasti svima, evo meni prvoj se zgadio komplet server kad sam saznala da se uvukao i ovdje i da kroji politiku... na kraju ce mi puci film i odoh i odavde, jer ga ja ne mogu ocima gledati vise...
Pa jbt, mi pobjegli od tebe, ti dosao za nama :(

A jel ono bijase server jedan cini mi se ba3, kad smo krenuli kao ekipa probranih sa ba2, gdje je josipp bio jedan od vodja, pa si i njega prevaslao i rasturio pleme... Pa sjecam se ja svega, da, da :D

Elem, da rezimiram dok nisam otisla daleko :D, PLEME otjerajte borissa, pa da nastavimo lijepo ko ljudi sa igrom :pivo:
 

bađo

Banned
Reaction score
0
a ja moderatora...pa da nas par ne pise ovde pa makar vi to nazivali i spam , nebi bilo postova mjesecima...drugo sva prica se vodi oko igraca plemena i akademija protiv insana....ja ne vidim nigdje da se trebaju samo suhi izvjestaji i statistika postavljati...ako treba stavite naziv teme samo izvjestaji i statistika od sraza insana protiv plemena i milion akademija
 

DeletedUser

Guest
Tresla se brda, rodio se... Miš! :festa::festa:

Joj joj ljudovi moji... Sve bi ja vas poslao nazad u hipi doba... A i sebe kad smo kod toga :D... Ne postoji tako nešta kao previše ljubavi :love: :love:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
a ja moderatora...pa da nas par ne pise ovde pa makar vi to nazivali i spam , nebi bilo postova mjesecima...drugo sva prica se vodi oko igraca plemena i akademija protiv insana....ja ne vidim nigdje da se trebaju samo suhi izvjestaji i statistika postavljati...ako treba stavite naziv teme samo izvjestaji i statistika od sraza insana protiv plemena i milion akademija

Cuj :D

Ja se nisam predstavio kao moderator nego kao obican korisnik :D, i samo sam pitao dali moras spamati :p, mislim da sam ja glavni spamer na ovom forumu hihi.

Nego ako nemas kakav izvjestaj stavit koji pokazuje da je Boriss noob ili slicno ne mozes ga optuzivat ni-za-sta :hahaha:
 

bađo

Banned
Reaction score
0
Cuj :D

Ja se nisam predstavio kao moderator nego kao obican korisnik :D, i samo sam pitao dali moras spamati :p, mislim da sam ja glavni spamer na ovom forumu hihi.

Nego ako nemas kakav izvjestaj stavit koji pokazuje da je Boriss noob ili slicno ne mozes ga optuzivat ni za sta :hahaha:

Da bi postavio neciji report taj neko mora poduzeti neku akciju koja ce implicirati generisanje istog.

Drugo naziv foruma je politika i diplomacija a ne izvjestaji , tako da ja licno smatram da su izvjestaji spam koji razvodnjavaju ovu i te kako suvislu temu
 

DeletedUser

Guest
@ SHECHER:
Nije bas preko noci, ali da, ja jesam profesor. :eek:k:

Mnogo se nerviras za jednu buducu mamu, cim se spomene boriss ti malo siznes. :D

Kako to, da dodje bas na ovaj server gdje smo mi svi lijepo poceli da igramo, bez njega i on dodje da upropasti svima, evo meni prvoj se zgadio komplet server kad sam saznala da se uvukao i ovdje i da kroji politiku... na kraju ce mi puci film i odoh i odavde, jer ga ja ne mogu ocima gledati vise...

Mogu ja doci i igrati neki server, sto moram da izbjegavam nekoga.
Niti se koga bojam,niti se nekoga stidim.

Nemoj sad da mi odustajete. Igrajte server do kraja.
Poslije ce biti da vas je svemocni boriss izmanipulisao i otjerao sa servera.
:hahaha:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Da bi postavio neciji report taj neko mora poduzeti neku akciju koja ce implicirati generisanje istog.

Drugo naziv foruma je politika i diplomacija a ne izvjestaji , tako da ja licno smatram da su izvjestaji spam koji razvodnjavaju ovu i te kako suvislu temu

Sto ne napadnes istog kad imas tako velik jezik :D (velike rijeci, a djela nikivh ne pokazujes)

Ja mislim da ovdje stoji Insane vs pleme, a ako ne znas sta znaci VS raspitaj se, tako da bi izvjestaji bili ovdje idealni.
 
Status
Not open for further replies.
Top