INSANE vs PLEME i akademije

Status
Not open for further replies.

bađo

Banned
Reaction score
0
znaci ja ne mislim sa djetetom se natezat ciji je veci.....ja veze nemam ko si ti niti te smatram da si neki igrac ili da nisi...mani borisovih fazona tipa hvalite me usta moja.....sta da nema dise i snjeze ? bili bi vam jos dalje nasi igraci? da nebi ti mozda nas sam ponoblao sve? djete budi se 11 sati je...:hahaha:
 

DeletedUser

Guest
znaci ja ne mislim sa djetetom se natezat ciji je veci.....ja veze nemam ko si ti niti te smatram da si neki igrac ili da nisi...mani borisovih fazona tipa hvalite me usta moja.....sta da nema dise i snjeze ? bili bi vam jos dalje nasi igraci? da nebi ti mozda nas sam ponoblao sve? djete budi se 11 sati je...:hahaha:

ako si to uspio zaključiti iz mog posta, svaka ti čast!

ajde čovječe prvo razmisli prije nego napišeš neki post... može? :eek:k:
 

bađo

Banned
Reaction score
0
citiram: da nije tako... uhhh, strah me i pomisliti šta bi bilo... u to sam 100% siguran...


p.s.

Šuška se: da pleme pokušava nagovoriti barbarska sela da im se pridruže kao saveznici :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
dali mogu suditi o nekome ako ga nisam napao? disa i snježe sam napadao... lijepo su sasjekli plemiće i lijepo se branili...

koliko sam vidio kod ostalih... nisu im ni do koljena... toliko o tome... a ti ako to neznaš, jbga... neznaš koga imaš u plemenu...

ali sorry ako sam uvrijedio tvoj ego pa nisam i tebe naveo među dvojicom spomenutih... moj grijeh, moj preveliki grijeh :hahaha:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
citiram: da nije tako... uhhh, strah me i pomisliti šta bi bilo... u to sam 100% siguran...


p.s.

Šuška se: da pleme pokušava nagovoriti barbarska sela da im se pridruže kao saveznici :hahaha:

...opet cu napisat, za debatu je potrebno dvoje.....podjednako intelektualno sposobnih.


ovo postaje smjesno, pa pokuso sam vam najplasticnije objasnit zasto je nemoguc rat 1 vs.1, dajte malo razmislite, ovdje je cilj osvojit 90% svijeta i zavrsit server, price o ovakvom ili onakvom nacinu, fer i postenju........



ajde, molim vas, objasnite mi koje smo mi pravilo prekrsili, sta da ucinimo da bi bila fer borba.........
dajte mi vasa pravila, nadjimo se, vodstva oba plemena u sobi i dogovorimo, mi smo uvjek spremni ucinit pomake da bi igra, napominjem igra, bila interesantnija, samo unaprijed vas upozoravam, nemojte nama branit nesta sta i sami cinite ili ste cinili...., samo dosta ovih glupih postova o postenju, o borissu, scapi.....jbg. na usi mi vec izlazi koliko smo mocni i koliko mnipuliramo....
 

DeletedUser

Guest
znaci ja ne mislim sa djetetom se natezat ciji je veci.....ja veze nemam ko si ti niti te smatram da si neki igrac ili da nisi...mani borisovih fazona tipa hvalite me usta moja.....sta da nema dise i snjeze ? bili bi vam jos dalje nasi igraci? da nebi ti mozda nas sam ponoblao sve? djete budi se 11 sati je...:hahaha:

Opet si ljubomoran :zzz:
 

bađo

Banned
Reaction score
0
ma vamam intelektualcima covjek nemoze objasnit ni da nacrta.....

nije nama problem sto ste uzeli sva plemena za saveznike, nije nam problem sto ratujemo to i jest cilj igre.....da mogu napisao bih ovo sporije da lakse razumijete ali valjda mozete procitati vise puta pa da skontate...nisu problem spider,scapa, ovaj gyorki ..nit vas znam niti ste meni bitni, ratujemo na igri i to su sve nase dodirne tacke.....

ali problem je jedna osoba koja spletkari na razne nacine nebil dosla do pobjede koju nikako da okusi, nije ovo ta tema niti bi se zamarao da vam objasnjavam koji su to nacini, osoba koja uvijek druge gura u vatru i gazi preko leseva a uvijek je u pozadini svih bitaka 8kako diplomatskih tako i vojnih) koji i jesu cilj ove igre.

Vi prosto ne svatate da mi nemamo nista protiv PLEMEN-a , cak naprotiv vi kao jedini dostojni protivnici i cinite ovu igru zanimljivom, ali pojavom elementa koji ne bira nacine da dodje do svog cilja bez obzira sto oni nemaju veze sa igrom nam smeta
 

scapa

Banned
Reaction score
0
prijatelju, tebi smeta boris, ironmenu, ballantinesu, ili kako vec smetam ja, nekom trecem smeta netko treci...........ovo nije igra pojedinaca i nikad nece biti, jbg. danas sam malo cackao po forumima, na svakom svijetu do sad sama nepravda, vodeca plemena samo varaju, ko zna na koje sve nacine i kako ali uvjek prevare, cudo jedno, zivimo u svjetovima gdje je kalimero mala beba....
dajte, ljudi, ovdje pojedinac nista ne znaci, moze biti ne znam tko i znati ne znam sta - NISTA OD NJEGA BEZ PLEMENA, dakle, niti vam boriss moze nesta ucinit nazao niti scapa, samo je vase pleme trebalo izboriti se za bolje pozicije, napravit manje gresaka, organizirat se bolje.....jbg., to je moje misljenje, mnogi se nece slozit, ali taj koncept pobjedjuje vec drugi server za redom...


uzgred budi receno,
1. ne moras pisati polako, citam dovoljno brzo
2. boris je osjetio slast pobjede u ovoj igri, mislim, oprosti ako se varam, badjo, da si je ti prokockao na sv3.
 

DeletedUser

Guest
ma vamam intelektualcima covjek nemoze objasnit ni da nacrta.....

Kad ti budeš bio intelektualac onda ćeš možda nać način kako da objasniš drugim intelektualcima......a do tada....

Aluminijum

nije nama problem sto ste uzeli sva plemena za saveznike, nije nam problem sto ratujemo to i jest cilj igre.....

Onda se makni sa foruma :ljut:

ali problem je jedna osoba koja spletkari na razne nacine nebil dosla do pobjede koju nikako da okusi

E pa to je valjda cilj plemena....da se pobijedi :hahaha:

Vi prosto ne svatate da mi nemamo nista protiv PLEMEN-a , cak naprotiv vi kao jedini dostojni protivnici i cinite ovu igru zanimljivom, ali pojavom elementa koji ne bira nacine da dodje do svog cilja bez obzira sto oni nemaju veze sa igrom nam smeta

To nije razlog ni tebi ni ikome drugom da vrijeđate nekoga a da ga ne poznate, posebno sa ovim tvojim potpisima.
 

bađo

Banned
Reaction score
0
2. boris je osjetio slast pobjede u ovoj igri, mislim, oprosti ako se varam, badjo, da si je ti prokockao na sv3.

ne prokockao...nisam se slozio da pojedinci noblaju igrace svog plemena kako im nekoj stvari cejf :pivo:


a ti gjorki ....mani se corava posla uopste ne razgovaram sa tobom...meni treba nivo ....
 

scapa

Banned
Reaction score
0
2. boris je osjetio slast pobjede u ovoj igri, mislim, oprosti ako se varam, badjo, da si je ti prokockao na sv3.

ne prokockao...nisam se slozio da pojedinci noblaju igrace svog plemena kako im nekoj stvari cejf :pivo:


a ti gjorki ....mani se corava posla uopste ne razgovaram sa tobom...meni treba nivo ....

prijatelju, znas i sam da sam bio prisutan i da znam stvari iznutra...... dok boris nije dosao u akademiju to pleme je sluzilo iskljucivo za popunjavanje spam teme i paljenje plave lampice, njegovim dolaskom, tj prelaskom u akademiju to je pleme dalo odlicnu popunu barbarima i trgnulo se, mnogi su naucili igrat pod njegovim vodstvom....jbg. zao mi je, mozda te ovo razocaralo ali istina je
 

DeletedUser

Guest
ali problem je jedna osoba koja spletkari na razne nacine nebil dosla do pobjede koju nikako da okusi, nije ovo ta tema niti bi se zamarao da vam objasnjavam koji su to nacini, osoba koja uvijek druge gura u vatru i gazi preko leseva a uvijek je u pozadini svih bitaka 8kako diplomatskih tako i vojnih) koji i jesu cilj ove igre.

Vi prosto ne svatate da mi nemamo nista protiv PLEMEN-a , cak naprotiv vi kao jedini dostojni protivnici i cinite ovu igru zanimljivom, ali pojavom elementa koji ne bira nacine da dodje do svog cilja bez obzira sto oni nemaju veze sa igrom nam smeta

Napisi mi ovdje sta sam ja ucinio necasno na hr 4.
To sto sam napravio saveznistvo sa par plemena?
Sta je tu necasno, svako ima pravo da kroji svoju diplomatiju kako hoce,
vi ste u pocetku servera imali vise NAPova i saveznistva nego mi.
Napraviti saveznistvo je sposobnost u igri.

Zasto pored svih ovih postova, kad ste svima otvorili oci da je boriss muljator,prevarant i da ne nabrajam dalje (a pogledaj moje postove,ni u jednom nisam rekao da je Badjo kreten ili nesto slicno,nisam nikoga vrijedjao niti nazivao pogrdnim imenima), niste prekinuli to saveznistvo.

Zasto ljudi ne zele sa vama,a zele sa nama?
Mozda u nama vide bolje,organizovanije i jace pleme?

Samo nemojte vise one price, boriss ih sve drzi u strahu i slicno.
Pa Hudini nema osobine koje vi meni opisujete. :ludilo:

Tvoj problem Badjo je odavno, a to je da nikad nisi mogao svojim sposobnostima:
1. igrackim da pariras borissu,uvijek sam ispred tebe na poredku,i po OD i po bodovima
2. diplomatskim, ja uvijek vodim pleme koje je bolje na poredku od tvog plemena, i po OD i po bodovima.

I to neces nikada moci popraviti. Jer umjesto da igrate igricu,
vi pisete na forumu uvrijedljive stvari na moj racun,
pogledaj ti potpis...

Gdje ti je dostojanstvo?
Ako sam ja "djubre", sto se onda spustas na moj nivo?
Ako ste tako prejaki i kao igraci i kao pleme, zasto gubite server?
 

DeletedUser

Guest
i opet ni scapa ni haos ni boris pa cak ni tuga koji se javio nikakve argumente nemaju, opet globalno pusta naklapanja, o nekim novim svjetovima, novim igračima, o normalnoj diplomaciji, pravu na mišljenja


pa dajte ljudi, shvatio bi da se djeca, no odrasli ljudi da se mogu ovako isfuravati

inace kako da ohladim kad se nisam ni zagrijao, pišući
i scapa ne ovo nije oluja, malo previše briješ na ovu igru
pošto ti je mirno more još uvijek imaš vremena napisati argumente na moje postove :festa:

pusa svima od njihovog balića
 

DeletedUser

Guest
dosadni ste vise s hranjenjem ega, i jedni i drugi, vratite se temi:hmm:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...balicu, reci mi sta ti to moram argumentirat, sta si ti pobio ili dokazao ovdje, :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Necemo ratovati ni sa MH, ni sa DL.
Boriss drzi rijec. Kad bi sad bio kraj servera, ponudio bi saveznicima da udju kod nas,
ili da osnujemo neko novo pleme u koje cemo uci svi,i zatvoriti server.
E kad se to desi Balicu, u sva tri plemena, sve sa akademijama,
nece biti 100 aktivnih igraca. Ostalo ce biti sitevi koji ce se prenoblati.


Evo pogledaj hr 1 ili hr 2, sad u ovom trenutku imas u svakom od tih svijetova ispod 100 aktivnih igraca. Ovo je istina,surova istina!

najjači dio cijele rasprave-lijepo se vidi sve što je bitno-i odnos prema saveznicima i kriterij prema kojem se biraju saveznici i ukupna diplomacija kao način igre čak nam objašnjava i aktivnost tj. kome je igra zanimljiva kome ne
boriss nadam se još nekom tvom ovakvom komentaru-prije su bili kratki i besmisleni sada si se već raspištoljio i kad se filtrira JA JA JA može se svašta pročitati respect
 

haos

New Member
Reaction score
0
uzalud vam trud svirači

Ballantines izgleda da nisi shvatio poantu vica pa da pojednostavim

mi smo "mačori" koji igraju ovu igru

a ti si "savjetnik" koji samo gleda sa strane

a oni koji ne igraju nego gledaju sa strane su "voajeri"

a oni koji to ne rade ali znaju o tome pričati su "teoretičari"
 
Status
Not open for further replies.
Top