Intervju sa igračem Tića-svijet 1

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ofc, evo ja se javljam uistinu bi mi bila čast!
nemislim da si pravi kandidat za ovaj intervju, jer neshvačaš ti to kao neki.. Primjera radi ti kad nešto izjaviš ni sam nevjeruješ u to.. Treba biti netko tko sa osječajem prezire to što je restartan od triblezagrljaja.
 

DeletedUser

Guest
nemislim da si pravi kandidat za ovaj intervju, jer neshvačaš ti to kao neki.. Primjera radi ti kad nešto izjaviš ni sam nevjeruješ u to.. Treba biti netko tko sa osječajem prezire to što je restartan od triblezagrljaja.

Pitaj Ravku. I admin je a i restartovan. :love:

Ko Nescafe, 2 u 1. hehe
 

DeletedUser

Guest
nemislim da si pravi kandidat za ovaj intervju, jer neshvačaš ti to kao neki.. Primjera radi ti kad nešto izjaviš ni sam nevjeruješ u to.. Treba biti netko tko sa osječajem prezire to što je restartan od triblezagrljaja.

a istina da, mada si zaboravio jedan nebitan detalj mene niste restartali :eek:k::hmm:
Kad daš sela, i kad ti ih uzmu nije isto ;)
 

DeletedUser

Guest
a istina da, mada si zaboravio jedan nebitan detalj mene niste restartali :eek:k::hmm:
Kad daš sela, i kad ti ih uzmu nije isto ;)

Misliš kad si napadao svoje suigrače i kupio barbarska sela tjekom tog davanja sela ''?
nemislim da si pravi kandidat za ovaj intervju, jer neshvačaš ti to kao neki.. Primjera radi ti kad nešto izjaviš ni sam nevjeruješ u to.. Treba biti netko tko sa osječajem prezire to što je restartan od triblezagrljaja.

O tome ti ja govorim :)

she´s a maniac
 

DeletedUser

Guest
Da, na to mislim. I ono kad sam nekad podmetnuo deff i na to isto mislim :hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Pitaj Ravku. I admin je a i restartovan. :love:

Ko Nescafe, 2 u 1. hehe

admin u ulozi smrtnika :p

pa imao sam izbor,mogao sam osvojiti server ali sram me osvojiti server na taj način a ovo je samo igra(malo sam se zabavljao i ratovao sto je i bit igre)...

a ne znam zasto vam je toliko bitno sto ste osvojili server
izgleda kao da ste ostvarili svoj zivotni cilj
 

DeletedUser

Guest
Nemoj tako, mi samo prolazimo i odlazimo moramo iskoristiti to vrijeme :)

A i nije tako bitno, premda ima igrača koji su tražili da budu natrag u našem triblezagrljaju, al to je sad nebitno, bilo pa prošlo, jel tako :)
mimimimimimi
 
Last edited by a moderator:

scapa

Banned
Reaction score
0
admin u ulozi smrtnika :p

pa imao sam izbor,mogao sam osvojiti server ali sram me osvojiti server na taj način a ovo je samo igra(malo sam se zabavljao i ratovao sto je i bit igre)...

a ne znam zasto vam je toliko bitno sto ste osvojili server
izgleda kao da ste ostvarili svoj zivotni cilj

...mogao si osvojit server da smo ti dali u PLEME kad si nas molio da ti posaljemo pozivnicu,

lp. scapa, :zid:
 

DeletedUser

Guest
admin u ulozi smrtnika :p

pa imao sam izbor,mogao sam osvojiti server ali sram me osvojiti server na taj način a ovo je samo igra(malo sam se zabavljao i ratovao sto je i bit igre)...

a ne znam zasto vam je toliko bitno sto ste osvojili server
izgleda kao da ste ostvarili svoj zivotni cilj

Kako mozes Ravkic da nam lazes? Dokle gospodine admine?
Pa sramota je da i dalje lazes kad znas da si trazio poslije odlaska u PAT da se vratis nazad u Pleme.
Ali "tribalhugsovci" te nisu htjeli nazad...

Nije valjda da se ne sjecas? Ili treba da ti osvjezim pamcenje sa par prica sa skypea,foruma?

P.S. Plava moze li sad bez bana. :love:
 

DeletedUser

Guest
Kako mozes Ravkic da nam lazes? Dokle gospodine admine?
Pa sramota je da i dalje lazes kad znas da si trazio poslije odlaska u PAT da se vratis nazad u Pleme.
Ali "tribalhugsovci" te nisu htjeli nazad...

Nije valjda da se ne sjecas? Ili treba da ti osvjezim pamcenje sa par prica sa skypea,foruma?

P.S. Plava moze li sad bez bana. :love:

a šta je bilo prije toga...
sjeti se dok sam bio u MH ;)
 

DeletedUser

Guest
a šta je bilo prije toga...
sjeti se dok sam bio u MH ;)

A.... Znaci ne porices sada da si se htio vratiti nazad. A maloprije rece:

pa imao sam izbor,mogao sam osvojiti server ali sram me osvojiti server na taj način a ovo je samo igra(malo sam se zabavljao i ratovao sto je i bit igre)...

Ni lagati ne znas moj Ravka...

Nije tebe bilo sram bilo kako osvojiti server, nego nisu te ljudi htjeli nazad u Pleme.. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
A.... Znaci ne porices sada da si se htio vratiti nazad. A maloprije rece:



Ni lagati ne znas moj Ravka...

Nije tebe bilo sram bilo kako osvojiti server, nego nisu te ljudi htjeli nazad u Pleme.. :eek:k:

ja stvarno ne znam kako ti razmisljas...promuckaj malo glavom ;)

mozda se sjetis nekad sta smo pricali prije prelaska u pat i sta mislis zasto sam napustio MH,mogao sam da ostanem u mh i zavrsio bi u top10 lagano ali nije mi do toga...

ja sam barem na svom acc osvojio svijet i osvajanje svijeta mi nije nista novo dok ti si preuzeo na hr3 i hr4 acc koji je bio u top20,znači sve servirano na tanjiru a svi znamo da je početak najteži.

po tvojoj logici ja bi mogao da osvojim svijet kada bi mi neko sada ponudio acc iz npr. raste ili beve :p
 
Status
Not open for further replies.
Top