Intervju sa igračem Tića-svijet 1

Status
Not open for further replies.

Natasa.S

Member
Reaction score
0
neznam cemu rasprava tolka nema potrebe i ja sam se raspravljo pa nije vodilo nicemu ...

izvinjavam svima koga sam uvrijedio ili slicno svojim komentarima ...

sta da kazem na sve ovo ?

opustite se ice vecina od nas na hr7 tamo ce biti nova prica nova svadja i tako u krug ...

nemoj te se dzaba nervirati ovo je samo igra valja biti dobar sa svima bio to neprijatelj ili saveznik xD

zaboravite sta je bilo ... jer ce biti jos vise ... mozda i gore ko zna ...
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Evo i omiljenog lika.
Ban sam dobio zbog objavljivanja tiketa na forumu. Komentar je obrisan.

Vidim da nam je Gomy malo ljut.A kako i ne bi:



A ima i srece:



Nego evo pozivam sve "velike ratnike i profi igrace" koje smo vec restartovali da dodju na hr 7 i pokazu nama "tribulhugs-ovcima" kako se igra "prava" igra! :pivo:

Jel i ti pokusavas da napravis mangupa od sebe kao scapa,tako sto vrtis svoju pricu,a tudje price ne citas ili sta vec?

Zatvaranje je normalno bila logicna stvar,nasta su protivnici odmah rekli u startu kad su stupili u rat sa vama,al su se ipak borili(dobro neki...).

Da nebi citirao ceo svoj text,nego da procitas sustinu,posto jos nisi naucio da citas izmedju redova.

Evo i ti da dobijes od mene BRAVO,uspeli ste da zatvorite svet Tribalhugsom(ja necu staviti navodnike kao ti,jer ne trebaju).
Kad smo izasli iz vaseg tribalhugsa,osnovali smo pleme koje ce ratovati sa vama. Kad procitas ovu recenicu,vec valjda sam kapiras da se nismo plasili vas,vec da smo dosli da se igramo. Drugo,ja ljut? zasta? Zato sto ste me restartovali,ma bravo... Djordje je vec rekao na pocetku rata:
"Sta ima da izgubimo osim sela??"


Nasa zadnjica je cistija od vaseg obraza.
 

DeletedUser

Guest
Fino Gomy. Ja tebe nisam nikad vrijedjao,a ti...

Sad dodji na hr 7 pa nemoj dozvoliti da te opet tribalhugs-ovci restartuju.

P.S. Istina, nista ne mozes izgubiti osim sela na ovoj igrici. Mozda malo i ponosa.... :eek:ok:
 

maltret

Member
Reaction score
0
koja je fora sa tim hugs/wars ?
Zna se cilj igre...Sad na koji nacin ce doci do njega je apsolutno njihova stvar
 

DeletedUser

Guest
ne grlis se sa .... ? cemu tacke, el ti ja delujem kao derPe mozda pa prikrivas neku uvredu :S?

a sa kim se grlis? vidim ti i scapa pod rucice lagano, a on je vec ..... (sta god ti mislio pod tim tackicama)

Doci cu, moram, e ovaj put me placaju da igram, vidi ti to.. igram pod bannerom, i ocekuje se od mene, pa me vrbujte ponovo cim pocne rokanje, moram ulozeni novac da opravdam..

a odustajanje, pa realno, bio mi je smor, ovamo sam bio dominantan i sve mi je postalo plavo oko mene, sem dole na jugu jedan igrac kog si ti zagrlio a njega dzoker (takodje decko kog si zagrlio) (pa ti vidi sa kim se ne grlis) rezervisao, i onda sam dosao u situaciju da saljem nuke na 20ak sati, sto me realno smaralo.. a glavna struja lose u plemenu posle denisovog odlaska. i onda bane cao zdravo.. naravno bez izgubljenog sela, sa top3 ODA. meni dovoljno...
 

DeletedUser

Guest
Tacke su... da ostavim tebi na mastu.
Sto si odmah pomislio da si derpe? Hm..... opet tackice.... :andjeo:

Eto da sretoh nekoga koga placaju da igra.
Kazes da ti je smor napadati dalje od 20 sati. Pa ti onda fino nadjes svijet u kojem je mapa sa kraja na kraj 40 sati i veselo. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
a ja jadnicak odmah pomislio na lose u ljudima, na uvrede, oprosti, takav je svet, ti si sigurno na nesto fino mislio pa pustio meni da sam odredim sta sam to ja..

rekao sam smor mi bilo napadati, bude coveku period pa mu i ziveti dosadno, a server upao u takvu fazu.. svi pravili neke prijateljske odnose, isli na zurke i grlili se. cak i najveci neprijatelji se poceli grliti, kao da sam znao da pobegnem od svega toga na vreme.


ontopic: koliko plemena dovodis na 7icu :D? hoce li biti mesta za zagrljaj?
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Eto, imamo i pro igrača na hr7, navodno...:D

Ja bih samo da pitam u vezi tog igranja pod bannerom, gdje treba da se prijavim i koji mi dokumenti trebaju?

plava, sorry za offtopic, ovo mi je veoma važno.:)
 
Last edited:

scapa

Banned
Reaction score
0
ne grlis se sa .... ? cemu tacke, el ti ja delujem kao derPe mozda pa prikrivas neku uvredu :S?

a sa kim se grlis? vidim ti i scapa pod rucice lagano, a on je vec ..... (sta god ti mislio pod tim tackicama)

Doci cu, moram, e ovaj put me placaju da igram, vidi ti to.. igram pod bannerom, i ocekuje se od mene, pa me vrbujte ponovo cim pocne rokanje, moram ulozeni novac da opravdam..

a odustajanje, pa realno, bio mi je smor, ovamo sam bio dominantan i sve mi je postalo plavo oko mene, sem dole na jugu jedan igrac kog si ti zagrlio a njega dzoker (takodje decko kog si zagrlio) (pa ti vidi sa kim se ne grlis) rezervisao, i onda sam dosao u situaciju da saljem nuke na 20ak sati, sto me realno smaralo.. a glavna struja lose u plemenu posle denisovog odlaska. i onda bane cao zdravo.. naravno bez izgubljenog sela, sa top3 ODA. meni dovoljno...



...nemoj odustat, ...:hahaha:, ...nek ti ovaj put ne bude dovoljno, ...zagrli Gomya, :woot:,


lp, scapa, :glazba:


http://www.youtube.com/watch?v=UKOGjNq9GKk
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Fino Gomy. Ja tebe nisam nikad vrijedjao,a ti...

Sad dodji na hr 7 pa nemoj dozvoliti da te opet tribalhugs-ovci restartuju.

P.S. Istina, nista ne mozes izgubiti osim sela na ovoj igrici. Mozda malo i ponosa.... :eek:ok:

Svidja mi se to sto ti dolazi do glave neke recenice sto smo ti govorili...
:cool:
 

DeletedUser

Guest
Svidja mi se to sto ti dolazi do glave neke recenice sto smo ti govorili...
:cool:

Meni su te recenice uvijek bile u glavi.
Mozda i tebi jednom moje recenice dodju od "obraza" do glave.

Bas me interesuje kakvu pricu cete imati na hr 7....
Valjda Vam necu opet biti ja kriv.
 

DeletedUser

Guest
ljudi,sta vam je
u borisa su obrazi toliko cisti da ih mozes koristiti kao ogledalo...

:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top