Intervju sa igračem Tića-svijet 1

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ja stvarno ne znam kako ti razmisljas...promuckaj malo glavom ;)

mozda se sjetis nekad sta smo pricali prije prelaska u pat i sta mislis zasto sam napustio MH,mogao sam da ostanem u mh i zavrsio bi u top10 lagano ali nije mi do toga...

ja sam barem na svom acc osvojio svijet i osvajanje svijeta mi nije nista novo dok ti si preuzeo na hr3 i hr4 acc koji je bio u top20,znači sve servirano na tanjiru a svi znamo da je početak najteži.

po tvojoj logici ja bi mogao da osvojim svijet kada bi mi neko sada ponudio acc iz npr. raste ili beve :p

Da ne sirimo dalje raspravu Ravka.

Samo odgovori na pitanje:
DA LI SI TI NAKON ODLASKA U PAT TRAZIO DA SE VRATIS NAZAD U PLEME?
 

DeletedUser

Guest
Da ne sirimo dalje raspravu Ravka.

Samo odgovori na pitanje:
DA LI SI TI NAKON ODLASKA U PAT TRAZIO DA SE VRATIS NAZAD U PLEME?

ma bila je vec ova tema i sjeti se mog odgovora,postao si senilan
ima toga jos zasto sam htio acc u PLEME ali nije za pricu...

i vidim stalno bjezis od nekih tema

borise,zasto se ne zapitas i malo promuckas glavom i vidis sta ostali pisu na forumu...da ste posteno i fino osvojili server nebi vam niko nista rekao ni prigovorio

evo ti primjer...
RASTA! nisam vidio niti jedne primjedbe ali povrh svega ti tvrdis da je PLEMEkvalitetnije pleme :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
ma bila je vec ova tema i sjeti se mog odgovora,postao si senilan
ima toga jos zasto sam htio acc u PLEME ali nije za pricu...

i vidim stalno bjezis od nekih tema

borise,zasto se ne zapitas i malo promuckas glavom i vidis sta ostali pisu na forumu...da ste posteno i fino osvojili server nebi vam niko nista rekao ni prigovorio

evo ti primjer...
RASTA! nisam vidio niti jedne primjedbe ali povrh svega ti tvrdis da je PLEMEkvalitetnije pleme :hahaha:

Znaci tvoj odgovor je:
DA,TRAZIO SAM DA ME PRIMITE NAZAD U PLEME POSLIJE ODLASKA U PAT ALI ME VI NISTE PRIMILI.

Ispravi me ako sam sta slagao ovom gornjom recenicom, Ravka.
A razloge zasto si ti htio nazad, to ostavljam tebi.

Muckam ja glavom Ravka za razliku od tebe.
Ko kaze da nema nijedne primjedbe na Rastu. Ja sam imao bar 3 primjedbe i imam ih jos uvijek. :glazba:

Kazes da ste smo neposteno osvojili server.
Zar je raditi nesto neposteno dozvoljeno raditi u ovoj igrici? Ako smo mi radili nesto neposteno, zasto nas admini nisu kaznili? To mi odgovori kao admin.

Diplomatija bilo kog plemena je dozvoljena stvar. Ti kazes da je Pleme imalo losu diplomatiju,
previse saveznika. Ja kazem da je SD imao najgoru diplomatiju ikad.
I mozemo se svadjati do sutra. Ali napraviti saveznistvo ili NAP je dozvoljena i postena stvar.

I molio bih te da biras rijeci kad govoris o postenju.
Ne bih ponovo o postenju admina da ne bi ja dobio ban a nekima od vas se crvenili obrazi.
 

DeletedUser

Guest
Znaci tvoj odgovor je:
DA,TRAZIO SAM DA ME PRIMITE NAZAD U PLEME POSLIJE ODLASKA U PAT ALI ME VI NISTE PRIMILI.

Ispravi me ako sam sta slagao ovom gornjom recenicom, Ravka.
A razloge zasto si ti htio nazad, to ostavljam tebi.

Muckam ja glavom Ravka za razliku od tebe.
Ko kaze da nema nijedne primjedbe na Rastu. Ja sam imao bar 3 primjedbe i imam ih jos uvijek. :glazba:

Kazes da ste smo neposteno osvojili server.
Zar je raditi nesto neposteno dozvoljeno raditi u ovoj igrici? Ako smo mi radili nesto neposteno, zasto nas admini nisu kaznili? To mi odgovori kao admin.

Diplomatija bilo kog plemena je dozvoljena stvar. Ti kazes da je Pleme imalo losu diplomatiju,
previse saveznika. Ja kazem da je SD imao najgoru diplomatiju ikad.
I mozemo se svadjati do sutra. Ali napraviti saveznistvo ili NAP je dozvoljena i postena stvar.

I molio bih te da biras rijeci kad govoris o postenju.
Ne bih ponovo o postenju admina da ne bi ja dobio ban a nekima od vas se crvenili obrazi.

Moj odgovor je NE,to si ti rekao...
ja nikad nebi zelio igrati u PLEME ali trazio sam od djingija da ispita svoje da se vratim u MH,ali moj razlog zasto sam to trazio je jednostavan...
imao sam previse obaveza jer studiram dosta tezak fakultet a odbrana od 3 plemena koji napadaju istovremeno znači 100 na nekih 20 aktivnih igrača zahtjeva 24/7 vremena a odustajati nisam htio radi duala(takođe nedostatak vremena),tako da bi htio acc prebaciti na sigurno gdje nema napada...
jer znas i sam,ti nisi imao ozbiljnijeg napada na sebe jos od početka servera jer si sa svima u savezu...ja bi "ako" bi kojim slucajem ponovo vracen u MH postao neaktivan i vratio se bitnijim stvarima...

Odgovor na koji ti trazis odgovor nije moguće odgovoriti jednostavno sa DA ili NE...

Pa imaš ti primjedbe na rastu naravno...
NISU SE LJUDI SPAJALI SA DRUGIM PLEMENIMA xD
kako su neiskusni strasno

Ja nisam rekao da je nedozvoljeno bar za sada
ali sramotno je tako igrati,da li ste imali jedan ozbiljniji rat?
naravno da niste kada ste sva jača plemena uzeli kao saveznike i pripojili ih
u rat ste ulazili samo kad ste bili daleko nadmoćniji ;)
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Pravda za diplomaciju!

Svi smo mi ljudska bića, koja žele da vole i budu voljena, igraju se na plavoj karti i udijele poneki (tribal)hug.
 

DeletedUser

Guest
Moj odgovor je NE,to si ti rekao...


Odgovor na koji ti trazis odgovor nije moguće odgovoriti jednostavno sa DA ili NE...

Pa imaš ti primjedbe na rastu naravno...
NISU SE LJUDI SPAJALI SA DRUGIM PLEMENIMA xD
kako su neiskusni strasno

Ja nisam rekao da je nedozvoljeno bar za sada
ali sramotno je tako igrati,da li ste imali jedan ozbiljniji rat?
naravno da niste kada ste sva jača plemena uzeli kao saveznike i pripojili ih
u rat ste ulazili samo kad ste bili daleko nadmoćniji ;)

Ravka i njegovi odgovori... :zid:

Sva jaca plemena smo uzeli za saveznike a ova slaba plemena poput PAT,Insane.... nismo. :D

P.S. Mozete muckati kolu do sutra papi i secerna ali ne padam na te provokacije. ;)
 

DeletedUser

Guest
dosta zabave!

opet se sve svodi na vrijeđanje i totalnu digresiju sa teme.

stvarno ne volim banirati, ali ovo vodi točno u tom smjeru.

boris je baniran radi objavljivanja ticketa na forum, kontra radi uvreda.


kraj.
 

DeletedUser

Guest
ma obrisan mu komentar jer "psuje majke" kao i ti :p

Hvala adminu Ravki na iznosenju istine.

boris je baniran radi objavljivanja ticketa na forum, kontra radi uvreda.

Zapita bih sve igrace sta misle o admini koji javno laze na forumu.
Da li biste voljeli da vam sutra on bude ingame admin....
 

DeletedUser

Guest
pa ja bi tog admina smijenio odmah
jer ne smije niko da laže borisa jer ako laze borisa lagati ce svakog igrača i davati banove u igri samo zato sto laze borisa na spam temi :D
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Admini se kriju i među nama, običnim građanima i ljudima.
Ako uočite bilo kakvu sumnjivu administratorsku radnju obavijestite vama najbliži forum!






plava, mačiću:festa:
 

DeletedUser

Guest
Admini se kriju i među nama, običnim građanima i ljudima.
Ako uočite bilo kakvu sumnjivu administratorsku radnju obavijestite vama najbliži forum!






plava, mačiću:festa:

grimi..mačketino jedna :love:
 

retriver

Member
Reaction score
0
Nisam više mogao izdržati a da ne postam koji iz rukava.
boriss
Nego evo pozivam sve "velike ratnike i profi igrace" koje smo vec restartovali da dodju na hr 7 i pokazu nama "tribulhugs-ovcima" kako se igra "prava" igra!
Nadam se da ovaj put govoriš istinu i da ćeš se pojaviti na početku a ne tražiti acc na pola igre:andjeo:

boriss
Ni lagati ne znas moj Ravka...
Niko nije tako savršen u tome kao ti!:pivo:
boriss
Ja kazem da je SD imao najgoru diplomatiju ikad.
Da, tačno, imali smo NAP sa vama i deljeni forum sa kojeg su išle DL-u informacije. Moja graška jer sam verovao onima koji to ne zaslužuju ali srećom to je naučena lekcija koja je ipak imala svoju cenu.
boriss
Zapita bih sve igrace sta misle o admini koji javno laze na forumu.
Da li biste voljeli da vam sutra on bude ingame admin....
Sreća naša je te ti nisi taj admin iako se silno trudiš to postati pa stoga ih toliko i napadaš. Iskreno se nadam da će zdrav razum pobediti kod eventualno novih prijema u tu branšu i da će tebe izbaciti iz svih opcija jer to bi nakon svega bio krah ove igrice i servera.:ludilo:
http://www.youtube.com/watch?v=FE_p5N89XQI
 

DeletedUser

Guest
Da, tačno, imali smo NAP sa vama i deljeni forum sa kojeg su išle DL-u informacije. Moja graška jer sam verovao onima koji to ne zaslužuju ali srećom to je naučena lekcija koja je ipak imala svoju cenu.

To je laz Djordje. Uvijek sam ti govorio da spijuna ima i kod nas i kod vas,to je logika igre.
Nikad nisi mogao da dokazes ovo jer nije istina.

Ali ako ti zelis da vjerujes u to, to je tvoja stvar.

Vidimo se na hr 7 gdje ces imati sansu ispoljiti svoj bijes i frustracije kroz igru.

lp boriss
 

DeletedUser

Guest
boriss je upravu on najbolje laže Ravka mu nije ni do koljena u tome! :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
vidim da je BEVA odustala od rasprave ( ne čudi me, malo tko ima živaca za vrtit stalno jedne te iste priče u krug, kao ni volje ni potrebe), stvarno je vjerojatno već rečeno sve o temi tj o igraču
kome je namijenjena.

hvala još jednom cijeloj BEVI što ste nam dopustili da zavirimo malo u "vaš" svijet,
posebno hvala TIći na svemu.

želim vam i dalje ugodno druženje i zabavu.

:)
 
Status
Not open for further replies.
Top