s4 spam

Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
Pa stvarno, prvo jedan admin dozvoli ovdje spam temu a onda drugi admin dijeli banove i kartone na toj temi... nidje veze...

P.S. Cim se neko krene zaliti na nekog admina dobije ban, a kad se zalimo wickedu dobijemo odgovor admini rade svoj posao a znam da ima mjesta za napredak............

Ja sam vam predlagao da po uzoru na druge igre napraviti nesto sto bi se zvalo stub srama, u tom dijelu foruma bi samo admini mogli pisati a stavljalo bi se ko je dobio ban u igri ili na forumu od kada do kada i zasto,obrazlozenje...
Vas rad bi bio transparentan pa ne bi bilo ovih sada problema.
Ovako "ne polazete racune" nikome da se tako izrazim i nije ni cudo sto se desavaju ovakve pobune na admine i sto ce se uvijek ubuduce desavati.

Ali umjesto malo da razmislite o tome, bude ono, boriss samo pametuje... i preskocite... :andjeo:

I onda su ovakve "pobune protiv admina" neminovne.


...crveni, ...zuti, ...crveni, ...ko pred izbore, ko zna koje boje ce bit,


lp. scapa, :glazba:


http://http://www.youtube.com/watch?v=I3kOMxv0ll0
 

DeletedUser

Guest
Pa stvarno, prvo jedan admin dozvoli ovdje spam temu a onda drugi admin dijeli banove i kartone na toj temi... nidje veze...

P.S. Cim se neko krene zaliti na nekog admina dobije ban, a kad se zalimo wickedu dobijemo odgovor admini rade svoj posao a znam da ima mjesta za napredak............

Ja sam vam predlagao da po uzoru na druge igre napraviti nesto sto bi se zvalo stub srama, u tom dijelu foruma bi samo admini mogli pisati a stavljalo bi se ko je dobio ban u igri ili na forumu od kada do kada i zasto,obrazlozenje...
Vas rad bi bio transparentan pa ne bi bilo ovih sada problema.
Ovako "ne polazete racune" nikome da se tako izrazim i nije ni cudo sto se desavaju ovakve pobune na admine i sto ce se uvijek ubuduce desavati.

Ali umjesto malo da razmislite o tome, bude ono, boriss samo pametuje... i preskocite... :andjeo:

I onda su ovakve "pobune protiv admina" neminovne.

borise,prihvati se svog posla i ne glumi admina :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
borise,prihvati se svog posla i ne glumi admina :eek:ok:

Tipican odgovor.

A mozda je odgovor ovakav jer neki admini ne zele da njihov rad bude transparentan.
Zasto....

I Ravka ja radim svoj posao:

25.11.
01:22 Pleme PAT je poraženo.

Članovi PAT » Patrioti
Ime Poredak Bodovi Sela
Ravka 1 0 0
puljani 2 0 0
Sanda 3 0 0

A ti bolje odradi svoj posao kao igrac pa ne dozvoli da se ovo ponovo na hr 7.
Kao admina ne bih da te komentarisem, sit sam banova.
 

DeletedUser

Guest
svakako je spam tema i najmjenjena je onom šta radite-spamanju.
no i na takvim temama nije dozvoljeno vrijeđanje.

glanza je procijenio da se radi o uvredi našeg kolege makar je ona možda bila upakirana u šalu.


znam da svi isčekujete sedmicu i da krenete aktivno igrati, da vam je trenutno možda dosadno, no ostalo nam je do nje još samo par dana,
nemojte si dozvoliti neprimjeren riječnik i uvrede koje naravno sa sobom povlače posljedice kao šta je bila ova sad.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Tipican odgovor.

A mozda je odgovor ovakav jer neki admini ne zele da njihov rad bude transparentan.
Zasto....

I Ravka ja radim svoj posao:





A ti bolje odradi svoj posao kao igrac pa ne dozvoli da se ovo ponovo na hr 7.
Kao admina ne bih da te komentarisem, sit sam banova.

pa borise,tebi džabe objašnjavati
pa prošli smo kroz ovo sve :zid:

a pošto sam ja admin mogao sam da raspustim tvoje pleme i da dignem bodove svom plemenu :lool:
 

DeletedUser

Guest
Jeste vi meni gotivni :D Šteta što me nije bilo odavno :lool:
 

DeletedUser

Guest
pa dobro
kod mene su bodovi na nuli

ali kod tebe su obrazi na nuli :)
kao sto sam ranije rekao ti bi dao gu** za selo
 

DeletedUser

Guest
pa dobro
kod mene su bodovi na nuli

ali kod tebe su obrazi na nuli :)
kao sto sam ranije rekao ti bi dao gu** za selo

Evo ti Plava direktnog vrijedjanja.
Ja sam za ovo dobijao ban,a bas sad da vidim sta ces njemu dati.

Istina,bio sam se prijavio za admina,ali wicked jos uvijek nije objavio rezultate.
Sad kad bi i bio izabran odbio bi da budem u timu sa adminima kao sto si ti Ravka.

Sta ces... ja ne mogu da se drzim parole "igraci prolaze,admini ostaju",
ovo "nula bodova obraza" mi to ne dozvoljava.

Hvala adminu Ravki sto nam je ukazao na cinjenicu da bi scapa dao GUZE za selo.
Hvala dragi admini na ravnopravnosti na ovom forumu.
HVALA.
 

DeletedUser

Guest
od samog početka se na ovoj temi provocira ravka.
priznali vi to ili ne.

i običnu spam temu ste u stanju pretvoriti u ratište.

i nakon što je glanza podijelio ban provokacije su se nastavile..na koje je ravka odreagirao kako je odreagirao.

po meni ste svi zaslužili ban, jer namjerno radite ono na šta vas se upozori da stanete.

ravka na ovoj temi neće više pisati.

a svaki daljni post koji bude vodio provociranju rezultirat će ne samo opomenom nego banom.

ovo shvatite kao global opomenu svima.
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
haters_boy.gif


...
 

DeletedUser

Guest
od samog početka se na ovoj temi provocira ravka.
priznali vi to ili ne.

i običnu spam temu ste u stanju pretvoriti u ratište.

i nakon što je glanza podijelio ban provokacije su se nastavile..na koje je ravka odreagirao kako je odreagirao.

po meni ste svi zaslužili ban, jer namjerno radite ono na šta vas se upozori da stanete.

ravka na ovoj temi neće više pisati.

a svaki daljni post koji bude vodio provociranju rezultirat će ne samo opomenom nego banom.

ovo shvatite kao global opomenu svima.

Plava kao prvo njegovi odgovori nisu na mjestu. Ajde budi fer pa priznaj.

I ako je Ravka u pravu zasto on vise nece pisati na ovoj temi?
Zasto je on "odreagovao kako je odreagovao" ?
Imam ja milion pitanja na koji vi ne zelite dati odgovor nego samo ucutkate banom....
 
Status
Not open for further replies.
Top