s4 spam

Status
Not open for further replies.

grimizni

Banned
Reaction score
0
Lajk svi mi koji bi voljeli da igramo s Ravkom u plemenu, da nam on nickove mijenja i ubacuje vojsku u sela!
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
Lajk ako si banan :(

Jeeee. Sad si glavni.

Stavi jedan ban na svoju vlastitu glupost i banove za ekipu koja je počela sa ovim pričama oko Ravke, a ne meni čiji je post samo provociranje iste te ekipe.

Čestitke za ovakve moderatore.:eek:ok:

Banuj i ovaj račun, kao što rekoh, glavni si...:eek:ok:

grimizni
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Jeeee. Sad si glavni.

Stavi jedan ban na svoju vlastitu glupost i banove za ekipu koja je počela sa ovim pričama oko Ravke, a ne meni čiji je post samo provociranje iste te ekipe.

Čestitke za ovakve moderatore.:eek:ok:

Banuj i ovaj račun, kao što rekoh, glavni si...:eek:ok:

grimizni

...od mene 10 bodova zbog provokacija "ekipe" koja zeli sa Ravkom igrat plemena...

lp. scapa, :predaja:


http://www.youtube.com/watch?v=4Aqzs-LV_u0&feature=related


...svi smo mi Ravka
 

DeletedUser

Guest
Sta je ovo,kakvi su ovo sad banovi?

Pa je li tema spam ili nije?
 

DeletedUser

Guest
...necemo nasilje na ulicama,


lp. scapa, :glazba:

Pa stvarno, prvo jedan admin dozvoli ovdje spam temu a onda drugi admin dijeli banove i kartone na toj temi... nidje veze...

P.S. Cim se neko krene zaliti na nekog admina dobije ban, a kad se zalimo wickedu dobijemo odgovor admini rade svoj posao a znam da ima mjesta za napredak............

Ja sam vam predlagao da po uzoru na druge igre napraviti nesto sto bi se zvalo stub srama, u tom dijelu foruma bi samo admini mogli pisati a stavljalo bi se ko je dobio ban u igri ili na forumu od kada do kada i zasto,obrazlozenje...
Vas rad bi bio transparentan pa ne bi bilo ovih sada problema.
Ovako "ne polazete racune" nikome da se tako izrazim i nije ni cudo sto se desavaju ovakve pobune na admine i sto ce se uvijek ubuduce desavati.

Ali umjesto malo da razmislite o tome, bude ono, boriss samo pametuje... i preskocite... :andjeo:

I onda su ovakve "pobune protiv admina" neminovne.
 
Status
Not open for further replies.
Top