Plemena News - vaši komentari i primjedbe

Status
Not open for further replies.

viva

New Member
Reaction score
0
"Nepotpuno znanje je opasnije od neznanja." ;)

Svojevremeno su Mongoli pojeli sve knjige Moskovske knjižnice da se dočepaju svih mudrosti sadržanih u njima
Tebi je za razliku od njih ipak nešto ušlo u glavu
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Evo nove vijesti.

HR7 - link maknut by WiCkED, da se ne šire dezinformacije :)

:kokice:
 
Last edited by a moderator:

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
I naravno da nisu točne. Postavke će se još prepravljati danas tokom dana, sutra slijedi i službena najava sa svim detaljima ;)
 

DeletedUser

Guest
I naravno da nisu točne. Postavke će se još prepravljati danas tokom dana, sutra slijedi i službena najava sa svim detaljima ;)

Samo izbaci crkvu, povecaj brzinu jedinica i igre na 2 i superiska. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
da i ja padnem s marsa....možda ne za sv7,ali nek stoji ideja jednog svijeta di se neće moć birat kontinent na početku....pa će bit svađa na forumu :lool:
 

DeletedUser

Guest
što ne omogučite ingame glasovanje? najpoštenije i najbolje za IGRAČE... vjerujem da na tome možete inzistirati od njemaca... takva je praksa i na stranim serverima... po nekoj logici, ako udovoljite večini igrača, večina igrače će se i odazvati na taj svijet i SVI su u plusu...
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
što ne omogučite ingame glasovanje? najpoštenije i najbolje za IGRAČE... vjerujem da na tome možete inzistirati od njemaca... takva je praksa i na stranim serverima... po nekoj logici, ako udovoljite večini igrača, večina igrače će se i odazvati na taj svijet i SVI su u plusu...

ovo i nije baš glupa ideja!!!!!
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Pozdrav, u naslovu teme stoji 'primjedbe', pa evo,
kalendar u zadnjem plemena news-u je rippovan rad.

77528.jpg


Ova slika nije stock nego rad zaštićen autorskim pravom.

Savjetujem kolegama koji izrađuju kalendare u PS da obrate pažnju na materijal koji koriste kao stock za svoj rad, kako bi se izbjeglo rippovanje i krađa tuđih radova.:eek:ok:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Pozdrav, u naslovu teme stoji 'primjedbe', pa evo,
kalendar u zadnjem plemena news-u je rippovan rad.

77528.jpg


Ova slika nije stock nego rad zaštićen autorskim pravom.

Savjetujem kolegama koji izrađuju kalendare u PS da obrate pažnju na materijal koji koriste kao stock za svoj rad, kako bi se izbjeglo rippovanje i krađa tuđih radova.:eek:ok:
Hvala na primjedbi, pripaziti cemo na to ubuduce. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Svaka cast Avantura! :pivo:
Hvala ti sto si me uvrstio u tvoj Top 10. :eek:ok:

P.S. Posto je tema sa igracem Tica zakljucana, evo ovdje iskoristio priliku i pitao Ticu,sta bi?
Raspade se tvoje pleme...?
 

DeletedUser

Guest
Svaka cast Avantura! :pivo:
Hvala ti sto si me uvrstio u tvoj Top 10. :eek:ok:

P.S. Posto je tema sa igracem Tica zakljucana, evo ovdje iskoristio priliku i pitao Ticu,sta bi?
Raspade se tvoje pleme...?

boriss malo si fulao temu.
ovo ide pod intervju ;)
 

DeletedUser

Guest
Pa tek mi je istekao ban pa nisam jos bas u elementu. :ludilo:

Sorry za spam.
 
Status
Not open for further replies.
Top