Plemena News - vaši komentari i primjedbe

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Rubo nisi u pravu, moral nakon izvjesnog vremena provedenog u igri NE PADA ispod 50%

ma da padne i na 50% poanta je ista,iako nebi ruku u vatru da ne ide i ispod toga

-scapa-nije to objašnjenje nego pitanje,dio kojim objašnjavam pitanje je za one koji ne kuže bit pitanja,a za one koji ne kuže ni objašnjenje nema pomoći

a ako slučajno misliš na dio sa paladinom onda smo opet suprotnog mišljenja,ja smatram da veću prednost daje na početku,ti da daje prednost na kraju igre....jbg. nemam se namjeru sad raspravljat tko je u pravu-ili se složimo da je maltret u pravu i nema daljnje rasprave :predaja:
 

viva

New Member
Reaction score
0
kao što sam izračunao, nek se smanji vrijeme izrade deffa za 30% i jakost odbrane po jedinici poveća za 30%, tad je to ravnopravna borba i onda je paladin sa oružjem suvišan, a divljaci mogu slobodno divljati bez izlika:boks:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
kao što sam izračunao, nek se smanji vrijeme izrade deffa za 30% i jakost odbrane po jedinici poveća za 30%, tad je to ravnopravna borba i onda je paladin sa oružjem suvišan, a divljaci mogu slobodno divljati bez izlika:boks:

viva, lupetas gluposti, jesi li ikad uzeo u obzir da ti deff jedinice mozes u selu zbrojiti, a da napadac uvijek udara sa jednim nukom, ...daj, muckaj prije upotrebe, kako boriss kaze, ...drugo, pocmi ov o igrat kako treba i shvati da postoje igraci, nikakvi defferi i offeri, ...pokusaj ponekad i napast, brze se razvit, farmat, uglavnom, ova igra ima svu silu segmenata osim razvoja katapulta i teskih konja...


lp. scapa, :boks:
 

maltret

Member
Reaction score
0
Moras uzeti u obzir i da je pravljenje defa jeftinije nego ofa i zahteva sasvim drugaciji pristup igranja a i izgradnje sela .

Ako znas igrati mislim da ti nije problem biti i defer. Naravno uvek je bolje poceti napadacki zbog milion stvari. Ali to opet zahteva mnogo vecu aktivnost ;)
 

DeletedUser

Guest
Sjecam se kad smo napadali Warlordse. Na kraju su im ostala 2 igraca sa 14 sela,u svakom selu je bilo po 2000-3000 kata i po dva paladina...
Paladin daje ogromnu prednost igracu na pocetku igre,na sredini postane beznacajan,a na kraju pomaze manjim,dobro organizovanim plemenima da duze prezive.

Kao i sa crkvom i bez nje,igra sa paladinom ili bez paladina ima svojih cari.

Neko voli Barsu a neko Real. :)
 

viva

New Member
Reaction score
0
možda na mrtvom serveru kao S1, ali biti deffer (iskustvo sa ovog svijeta) znači biti minimalno 2-3 puta aktivniji od offera...
 

viva

New Member
Reaction score
0
Tako je :eek:k: deff se može skupljati i to bi bila identičana prednost deffu kao što sad off ima nad deffom, i onda bi napadači posvetili više vremena u planiranju udara a ja bih se manje smijao :ludilo:
 

viva

New Member
Reaction score
0
Ja kao da se inatim, ali to ne radim, mislim da je osnovni problem u organizacijskom propustu, a ne stvar morala:ludilo:. Postavio bih Scapi pitanje čisto logično, zašto se ON i svi njegovi u vodstvu nakupili toliko bodova kad je na taj način nemoguće kvalitetno odraditi vođenje plemena i igrati:lool:. Nakupi max 20 sela i onda ti očisti male acc, tu te neće zezati moral i promjeni strukturu offa onda ti ni baklja neće biti neki štos :hmm:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Ja kao da se inatim, ali to ne radim, mislim da je osnovni problem u organizacijskom propustu, a ne stvar morala:ludilo:. Postavio bih Scapi pitanje čisto logično, zašto se ON i svi njegovi u vodstvu nakupili toliko bodova kad je na taj način nemoguće kvalitetno odraditi vođenje plemena i igrati:lool:. Nakupi max 20 sela i onda ti očisti male acc, tu te neće zezati moral i promjeni strukturu offa onda ti ni baklja neće biti neki štos :hmm:

...i ja bih postavio cisto logicno pitanje, ...kako to da si uz toliko znanje ipak ispao iz igre...


lp. scapa, :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ja kao da se inatim, ali to ne radim, mislim da je osnovni problem u organizacijskom propustu, a ne stvar morala:ludilo:. Postavio bih Scapi pitanje čisto logično, zašto se ON i svi njegovi u vodstvu nakupili toliko bodova kad je na taj način nemoguće kvalitetno odraditi vođenje plemena i igrati:lool:. Nakupi max 20 sela i onda ti očisti male acc, tu te neće zezati moral i promjeni strukturu offa onda ti ni baklja neće biti neki štos :hmm:

Ko kaze da je nemoguce kvalitetno odraditi vodjenje plemena ako vodje imaju velike racune!
To je najveca glupost koju sam cuo u zadnje vrijeme.

Imamo velike racune,i dobro smo odradili vodjenje plemena.

Evo ti dokaz:

VIVA
Bodovi: 78
Poredak: 222
Poraženi protivnici: 28.565.552 (1.)
Pleme: TROY

Imas najjaci sveukupni i odbrambeni OD na serveru a ipak si restartovan...

Ono na sto ti scapa zeli obratiti paznju je:

OD Rank: 1.
(28,565,552 score)
OD Attack Rank: 85.
(1,265,862 score)

OD Defense Rank: 1.
(27,299,690 score)

Razmisli malo o tome... :pivo:
 

viva

New Member
Reaction score
0
Kako vidiš nisam ispao !!!! Imao sam ja doduše i više a bome i manje !!!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ja kao da se inatim, ali to ne radim, mislim da je osnovni problem u organizacijskom propustu, a ne stvar morala:ludilo:. Postavio bih Scapi pitanje čisto logično, zašto se ON i svi njegovi u vodstvu nakupili toliko bodova kad je na taj način nemoguće kvalitetno odraditi vođenje plemena i igrati:lool:. Nakupi max 20 sela i onda ti očisti male acc, tu te neće zezati moral i promjeni strukturu offa onda ti ni baklja neće biti neki štos :hmm:

"Nepotpuno znanje je opasnije od neznanja." ;)
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Ja kao da se inatim, ali to ne radim, mislim da je osnovni problem u organizacijskom propustu, a ne stvar morala:ludilo:. Postavio bih Scapi pitanje čisto logično, zašto se ON i svi njegovi u vodstvu nakupili toliko bodova kad je na taj način nemoguće kvalitetno odraditi vođenje plemena i igrati:lool:. Nakupi max 20 sela i onda ti očisti male acc, tu te neće zezati moral i promjeni strukturu offa onda ti ni baklja neće biti neki štos :hmm:

we_have_a_winner_RE_Bear_Grylls_has_caught_on-s600x250-179219.jpg


olololololo
 

DeletedUser

Guest
Kao i sa crkvom i bez nje,igra sa paladinom ili bez paladina ima svojih cari.

Ovo je boris jako dobro rekao. Stim da mi je puno draža igra sa paladinom, jer realno gledajuči, ne samo da je igra bez njega malo promjenjena, več je u potpunosti drukčija. No to je moje skromno mišljenje...
Nadalje smatram da je viva odigrao jako dobar server, zaslužio respect a ne bezvezne primjedbe...
najvažnije ne osjećam se poražen jer sam zadovoljan odigranom igrom
i točno tako, bravo za vivu.
 

DeletedUser

Guest
Nadalje smatram da je viva odigrao jako dobar server, zaslužio respect a ne bezvezne primjedbe...
i točno tako, bravo za vivu.

Tacno tako Ate!

I ja bih cestitao Vivi. Ostao je do samog kraja(za razliku od nekih "profica"), borio se svom snagom,
mozda ce server zavrsiti kao prvi igrac po OD a to nije mala stvar! Sve cestitke!

P.S. Iskreno volio bih te vidjeti jednom da zaigras sa nama, cisto da vidis i tu stranu igre,kako je biti "off igrac", ili sto bi maltret rekao "divljak"! :D

Jos jednom, CESTITAM! :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top