Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
došli bi mi već odavno,ali neugodno nam pošto ne igramo sv8:andjeo:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ja sam upoznao samo jednog, i to najvećeg sad s njim igram dual :lool:

jooj dany što ja tebe volim :love:

hipotetsko pitanje:
ako igraš duala sa idiotom šta si onda ti :woot:
i šta u tom slučaju dobijemo? idiotal?
i kako onda znamo koji je veći idiot???

p.s.
ajde kad vrijeđaš onda bar to napravi kako spada :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
jooj dany što ja tebe volim :love:

hipotetsko pitanje:
ako igraš duala sa idiotom šta si onda ti :woot:
i šta u tom slučaju dobijemo? idiotal?
i kako onda znamo koji je veći idiot???

p.s.
ajde kad vrijeđaš onda bar to napravi kako spada :hahaha:

Smiri se, udahni pa izdahni, a onda se odjavi sam foruma i nikad mi se više ne obraćaj :zid:
 
Last edited by a moderator:

DODILI

Banned
Reaction score
0
Smiri se, udani pa izdahni, a onda se odjavi sam foruma i nikad mi se više ne obraćaj :zid:

pa ako ne želiš da ti se obraćaju valjda ćeš se ti odjavit :woot: i više se ne pojavit na forumu. Nakon ovakvih izjava bilo bi ti i bolje :zid:
 

DeletedUser

Guest
Vidim boriss još nije naučio pisati hahahaha tužno :(
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Cenzurisan odgovor.

419830_10150715519994935_396630314934_11155747_2025584449_n.jpg


:lool::lool::lool::lool:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...rubo, jbg razmisljam o uzimanju jednog barbara, daj mi reci koji je strateski najpovoljniji,

unaprijed hvala, lp. :pivo:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
...rubo, jbg razmisljam o uzimanju jednog barbara, daj mi reci koji je strateski najpovoljniji,

unaprijed hvala, lp. :pivo:

nešto si se zakačio na mene-naravno; da bi nakon 2 dana mogao reć da samo malo želi unjet živost na forum,pa da te odma razočaram o sv8 ne želim u rasprave jer tamo ne igram,o sv7 bi tebi bilo pametnije da ne želiš rasprave,jer ćeš se ponovno obrukat
 

scapa

Banned
Reaction score
0
nešto si se zakačio na mene-naravno; da bi nakon 2 dana mogao reć da samo malo želi unjet živost na forum,pa da te odma razočaram o sv8 ne želim u rasprave jer tamo ne igram,o sv7 bi tebi bilo pametnije da ne želiš rasprave,jer ćeš se ponovno obrukat

...jbg. ocito i dalje nisi od volje prenjeti svoje znanje, ja mislim da to nije fer da ne zelis uciti druge...

...unaprijed hvala
 

DeletedUser

Guest
...jbg. ocito i dalje nisi od volje prenjeti svoje znanje, ja mislim da to nije fer da ne zelis uciti druge...

...unaprijed hvala

ajde se ti odluči jeli želiš da ti kažem kojeg barbara uzet ili želiš upijat nova znanja pa pitaš za poduku?

ili naravno ono što je i pravi razlog konstantnog prozivanja: obično provociranje

eto jest spam tema,ali zamolio bi moda da to malo dovede u red i podjeli par kaznica,jer pogledajte ovaj forum na što liči: "tvoj je mozak manji od tvog piše" i takve stvari,zatim g. "mučki provokator" na jednoj,zaključanoj, temi na forumu prezentira svoje umjeće ulizivanja zbog kojeg je čak napravljena anketa kako ćemo ga zvat? "šteker" ili "lumpar" ,a ovdje pokazuje svoje pravo lice.....meni naprosto bude neugodno što se uopće nađem s njim u raspravi....ili je to možda zbog toga što su općenito svijetovi na kojima igra tih par pojedinaca ništa drugo nego texas,pa kako u igri tako i na forumu:hmm:
 

DeletedUser

Guest
ajde se ti odluči jeli želiš da ti kažem kojeg barbara uzet ili želiš upijat nova znanja pa pitaš za poduku?

ili naravno ono što je i pravi razlog konstantnog prozivanja: obično provociranje

eto jest spam tema,ali zamolio bi moda da to malo dovede u red i podjeli par kaznica,jer pogledajte ovaj forum na što liči: "tvoj je mozak manji od tvog piše" i takve stvari,zatim g. "mučki provokator" na jednoj,zaključanoj, temi na forumu prezentira svoje umjeće ulizivanja zbog kojeg je čak napravljena anketa kako ćemo ga zvat? "šteker" ili "lumpar" ,a ovdje pokazuje svoje pravo lice.....meni naprosto bude neugodno što se uopće nađem s njim u raspravi....ili je to možda zbog toga što su općenito svijetovi na kojima igra tih par pojedinaca ništa drugo nego texas,pa kako u igri tako i na forumu:hmm:

Pljujes prvo scapu da provocira,a ti ovim svojim postom i provociras a jos i vrijedjas covjeka.... :zid:

Ako zelis da ispadnes kulturan i "na nivou" , onda nemoj vrijedjati, nego ga ignorisi ili odgovoris bez vrijedjanja. :kokice:
 

DeletedUser

Guest
o čemu pak sad ti-nešto ko ideš objasnit i onda bacaš insinuacije na kulturu i na "nivou" -možda najbolje da ti za odgovor na ovo tvoje ubacim citat-tj. da upravo tebe citiram :hmm:

a i drago mi je da, za promjenu, ovog puta ne bježiš od istine već daješ potvrdu na:

ono što je i pravi razlog konstantnog prozivanja: obično provociranje

stoga nemojte sad plakat kad vam netko na provokaciju odgovori bolnom istinom,možda bi bilo bolje da se zapitate čemu uopće vaše javljanje na forum kad u zadnjih godinu dana niste stavili jedan konstruktivan komentar,jedno svoje mišljenje ili zaključak vezano za igru-sve što pišete su ili provokacije ili opravdanja(koja pak nisu klasična opravdanja,već su to obična optuživanja drugih)jer naravno:zar je moguće da scapa ili boriss ikad budu u krivu ili nešto loše naprave

p.s.
općenito svijetovi na kojima igra tih par pojedinaca

naravno boriss je jedan od tih :ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top