Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
što bi ti,da sve ide kako treba bez da se održava?
jedino što je zanimljivo da osobe koje rade na održavanju krenu se radovima iz čista mira,bez ikakve najave-da su najavili ti bi stigao poslat farming ,sad se žali da tih 10 minuta nisi bio u stanju koristit premium račun i pomoćnik farmanja i nek ga produže za toliko,a ne da istekne u sekundu nakon 30 dana(ili koliko već dana staviš):ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Ajde hvala Bogu da dosli “radovi“ na serveru. Ne znam jesam li ja lud, ali imam osjećaj da mi se 2-3 dana nisu dodavali bodovi od gradevina. :woot:
 

DeletedUser

Guest
na svakom drugom postu dani nabada borisu zato sto je restartan a boris mu vracanje nabadanjem kickanje na sv3
prvo nisi ga ti restartao tako da nemas nikakve veze sa tim osim sto ste u istom plemenu a neji mu ne nabada to u nos jer je igracina.
A borise ja se nebi ponosio takvim cinovima.

bit*h please ne miješaj se ovo je između mene i njih hahaha :boks: ja vodim :D
 

DeletedUser

Guest
što bi ti,da sve ide kako treba bez da se održava?
jedino što je zanimljivo da osobe koje rade na održavanju krenu se radovima iz čista mira,bez ikakve najave-da su najavili ti bi stigao poslat farming ,sad se žali da tih 10 minuta nisi bio u stanju koristit premium račun i pomoćnik farmanja i nek ga produže za toliko,a ne da istekne u sekundu nakon 30 dana(ili koliko već dana staviš):ludilo:

e baš hoću frende hahaha :andjeo:

a zamisli da sam morao noblu ubacivati-a ono radovi na serveru..a nigdje najave..
 

DeletedUser

Guest
Sva%C4%91a+Slovenca+i+Srbina.bmp



Svaka slicnost sa stvarnim likovima je slucajna.
 

DeletedUser

Guest
ja baš htio preimenovat neka sela i sad nisam uspio,a kladio se u 2000 premiuma da ću uspit do 16:15

da ne šaljem sad mail bilo kome,javljam se adminima ovako javno da mi oni nekako daju tih 4000 (2000 koje sad ja moram isplatit i 2000 koje bi inače dobio)
a kladio sam se bratko-majkemi
 

DeletedUser

Guest
Ma mene boli briga sad igram dual sa borissom i ono moja životna želja mi se ispunila sad mogu i umrijeti :D
 

DeletedUser

Guest
Jel to NLO?

Ne, to Sergio Ramos puca penal HAHAHAHHAHAHA :hmm::hmm::hmm:


294901_423421547686957_225371204158660_1445285_1750101858_n.jpg
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Evo u ovoj temi i u ovoj sagi, seriji, raspravi , sapunici i td itd itd itd itd itd itd itd (ak vas nervira ovo itd sada znate kako je nama citacima s8 citati s7 na nasoj temi) zelim samo prkomentirati ova dva boldana rubotova komentara
dok ostalu raspravu ne zelim komentirati jer nisam igrao s7


bold 1 --- nitko i nista nemoze promijeniti moj odnos sa ijednim clanom raste sa s1 i s2
ovo me najvise usrecivalo tada


bold 2--- ovo je citat a ujedno i moj komentar

ma je......udjem na kartu a cijela mapaplava rasta sve dobijala na diplomaciju....:hmm::hmm:
 

DeletedUser

Guest
Svaki dan gledam takve kao vi hmm znate vi biti mirni ko bubice ;)

reci ti njima.....neznaju kako je to kad neko popizdi.....

i meni je jedan lik na plemenima na sv2 sredio tucu na trgu bana jelacica.....ali nisam isao jer nisam mogao....imao sam RL problema....:hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
reci ti njima.....neznaju kako je to kad neko popizdi.....

i meni je jedan lik na plemenima na sv2 sredio tucu na trgu bana jelacica.....ali nisam isao jer nisam mogao....imao sam RL problema....:hahaha::hahaha:

kad si kukavica :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
reci ti njima.....neznaju kako je to kad neko popizdi.....

i meni je jedan lik na plemenima na sv2 sredio tucu na trgu bana jelacica.....ali nisam isao jer nisam mogao....imao sam RL problema....:hahaha::hahaha:

Šta reći?
Ako se vi rade obične on-line igre , želite potuč sa nekim momkom , riskirat novčanu ili zatvorsku kaznu , onda niste baš pretjerano bistri ...

Nemoj ovo shvatiti kao uvredu , jer moj cilj nije vrijeđat , ali eto imao sam potrebu ovo izreči ...

Cilj igre je zabava , zabava i samo zabava :D
Nema tu mjesta ljutnji <3 ;)
 

DeletedUser

Guest
Šta reći?
Ako se vi rade obične on-line igre , želite potuč sa nekim momkom , riskirat novčanu ili zatvorsku kaznu , onda niste baš pretjerano bistri ...

Nemoj ovo shvatiti kao uvredu , jer moj cilj nije vrijeđat , ali eto imao sam potrebu ovo izreči ...

Cilj igre je zabava , zabava i samo zabava :D
Nema tu mjesta ljutnji <3 ;)

Momak nije mislio ozbiljno.
Bio je samo ironican....
 

DeletedUser

Guest
Momak nije mislio ozbiljno.
Bio je samo ironican....

HAHA :D

Kakve sam sve idiote upoznao ... i vi biste se zeznuli :D

Jednom se neki momak htjeo sa mnom obračunat , a momak živio u Njemačkoj :D
rodom iz Bosne :p

Mislim , šta reći?
Još se i zanimao za moju adresu HAAHHAHAA :'D
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Danny, rubo, ...forum nam se ohladio, ...a do 50 stranice dosli nismo, :lool::lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top