Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
evo mene da vidim malo šta se pisalo. pobjego nam lukica hehehe ali nema veze on ionako nerazumije da u tom svom plemenu nije uopće bitan!

kažem vam prvo su oni nama objavili rat nakon toga mi njima (jesmo slabiji smo jbg-a) ali BANG-u njihovim slugama

Pleme je u ratu s BANGARANG!

Naziv rata: briga nas za vas

Objašnjenje:
ovo se uglavnom podnosi na vaše gospodare iz r.s.w-a i njihovoj objavi rata vi ste samo njihovi robovi koji će ionako ostati bez sela koja ako ne pokupimo pokupit će oni!

ponašate se kao neke tetkice imate 3 plemena plus naivne opuse i niste u stanju voditi niti jedan normalan rat sa jačim plemenima nego žicate napove i savezništva sa svima.

SVI VAM SE SMIJU! Informacije iz plemena vam cure na sve strane i igrači vas polako napuštaju jer nemaju povjerenja u vodstvo u kojem se sve vrti oko par glavnih igrača koji iskorištavaju ostale naivce!


i nakon ovoga je počela frka fejkovi i napadi sa svih strana :predaja: hahahaha samo dajte rokajte slobodno učinili ste nam igru zabavnijom. :boks: možda napokon pobijedite neko pleme iz top 10
 

DeletedUser

Guest
Hvala što si podijelio svoje vlastito mišljenje s ostalima.

Počinje nervoza jer ideš na restart?

A što se tiče ratova, imamo ih 6 objavljenih. Jel to neki problem?

:ludilo:

Hahahahahahahahaha ovo mi je fora dana. Ajde navedi makar 1 značajno pleme. Nemoraš svih 6. Rat sa 38. plemenom (karikiram) zapravo i nije rat, to je standarno kupljenje sela.

Samo se blamiraš i ponašaš se kao da si 100 svijetova zatvorio. A najveći doseg sela ti je 45 i to na sv6 za kojeg svi znamo kako se igrao. Toliko se "ratovalo" da čak ni igrači koji su igrali taj svijet nisu ništa komentirali na tom dijelu foruma.

Stoga, daj ohladi malo molim te. :eek:ok:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...cekajte ljudi, ...polakse malo, ...jel vi to govorite Luki koji je PLEMEnu objasnjavao kako se "posteno" igraju plemena, ...auuuuuu, pa kud ode ovaj svijet, ...ako ljudi ratuju, i ako ratom smetraju "ratove" koje vode sta to ima nama smetat, ...u konacnici, diplomacija je sastavni dio rata, jel tako Luka, ...lijepo se ti nama nemoj nervirat i samo nastavi po svome, ...ne daj se ti smest...


lp.
 

DeletedUser

Guest
Hahahahahahahahaha ovo mi je fora dana. Ajde navedi makar 1 značajno pleme. Nemoraš svih 6. Rat sa 38. plemenom (karikiram) zapravo i nije rat, to je standarno kupljenje sela.

Samo se blamiraš i ponašaš se kao da si 100 svijetova zatvorio. A najveći doseg sela ti je 45 i to na sv6 za kojeg svi znamo kako se igrao. Toliko se "ratovalo" da čak ni igrači koji su igrali taj svijet nisu ništa komentirali na tom dijelu foruma.

Stoga, daj ohladi malo molim te. :eek:ok:



ja neznam ima li uopće ikakvih plemena oko njih možda one likove iz MALO PLEME smatraju prijetnjom jebiga ipak im je večina igrača njih 5-torica oko njih dok su ovi drugi ko zna gdje na mapi
 

DeletedUser

Guest
još samo jedno pitanje jesi ti LUKAZG ili GENS zg? vidim da si ovo luka zg hrabro obranio da nisu možda u pitanju multi računi moglo bi to našoj plavoj biti zanimljivo.
 

ghost007

Member
Reaction score
0
još samo jedno pitanje jesi ti LUKAZG ili GENS zg? vidim da si ovo luka zg hrabro obranio da nisu možda u pitanju multi računi moglo bi to našoj plavoj biti zanimljivo.


Ajde pričaš gluposti.. Htijeli ste se iskazat.. pa sad imate priliku..
Imamo rat sa vama, pa se iskažite.. Baš me zanima, koliko ćete izdržat :hmm:

A ostale stvari se vas ne tiču..
Ni s kim mi ratujemo, ni ništa..

Sve je po pravilima, tako da ohladi malo..
Tu si se razbahatio, sad kad vidite da ćemo vas riješit.. :boks:
 

DeletedUser

Guest
ghost.. moras shvatiti da forum sluzi cisto za prepucavanje..

samo mi nesto i tiho kad mi dannija nemana vanjskom:(
 

DeletedUser

Guest
Ajde pričaš gluposti.. Htijeli ste se iskazat.. pa sad imate priliku..
Imamo rat sa vama, pa se iskažite.. Baš me zanima, koliko ćete izdržat :hmm:

A ostale stvari se vas ne tiču..
Ni s kim mi ratujemo, ni ništa..

Sve je po pravilima, tako da ohladi malo..
Tu si se razbahatio, sad kad vidite da ćemo vas riješit.. :boks:




mi smo se več dovoljno iskazali time što nismo sluge poput tebe bolje igrati mjesec dana kao čovjek nego završiti server kao govno.

znam sa kim ratujete te znam da iskorištavate opus na kraju svega i uništili ste to pleme sa svojim muljažama a to su vam saveznici.
 

ghost007

Member
Reaction score
0
A vidi se da je samo za prepucavanje :lool:

Ali ovaj priča gluposti..
I to sad, kad vidi, da će par njegovih ostat bez sela :boks:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
mi smo se več dovoljno iskazali time što nismo sluge poput tebe bolje igrati mjesec dana kao čovjek nego završiti server kao govno.

znam sa kim ratujete te znam da iskorištavate opus na kraju svega i uništili ste to pleme sa svojim muljažama a to su vam saveznici.

Alooo.. pa gdje je sad Plava..
Kad ti pričaš da smo mi "govna"
 

DeletedUser

Guest
Alooo.. pa gdje je sad Plava..
Kad ti pričaš da smo mi "govna"

nisam rekao da te to ali ako si se našao u tome nevidim problem :festa:

nas nije strah gubitaka jer je normalno da ćemo ih imati kao što češ ih imati ti i slični kmetovi kada krenu prespajanja:eek:k:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Rekao sam ti već da pričaš gluposti..

kakvi crni kmetovi.. i takve stvari.. previše gledaš filmove.. :lool:

Bolje da šutiš nego pričat o nečem- šta nemaš pojma..
Jer ovdje se radi sve normalno, kao i u svakom dobrom plemenu..

Mi i RSW smo isto pleme, tako da nema razlike.. Između nas i njih..
U svemu surađujemo.. Tako da nema tu ničijih sluga.. :eek:k:

Tako da sretno vama u Ratu protiv nas.. I držite se ,
Da bude zanimljivo..

I nemam namjeru, komentirat te tvoje gluposti..
Jednostavno, vidi se da ne podnosiš poraz..

sad kad vidite toliko naših napada.. Odmah si se razbahatio nešto..
A sve te gluposti šta pričaš.. To je iz čistog razloga , jer vam ne ide na ovom svjetu.. i ima i jačih od vas..

Nađi si neki slabiji sv.. gdje nema dobre konkurencije,, pa se tamo bahati..
Tamo možda nešto i uspijete :boks:
 

DeletedUser

Guest
Nađi si neki slabiji sv.. gdje nema dobre konkurencije,, pa se tamo bahati..
Tamo možda nešto i uspijete :boks:

ipak se razvila rasprava hahahah
a ovaj dio ghost007 svaka čast umro od smijeha
 

DeletedUser

Guest
šta si se uzrujao bez raloga? pa tu smo da se prepucavamo, ja nisam bahat nego realan jer ste sa ovakvim ponašanjem uništili jadni opus i lotr premda u opusu još ima naivaca koji vam vjeruju ali ih je sve manje i manje... pogledaj istini u oči mi vas se ne bojimo a slabiji smo od vas! jedva čekam spajanja sa najaćim plemenima (premda je pokušaja več bilo) da se navodni neaktivci pobacaju van. Sreća da ovaj svijet još opstaje jer takvih popt vas i onih anonymusa (alkosa) nema puno
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Ma kakav LOTR smo mi zeznuli..

On je propao baš zbog vas..
Vi ste ti koji ste pobjegli iz LOTR i odvojili se od njih..

I zbog toga je i propao LOTR

A Opus nije jadan.. A pogotovo ih mi uopče ne iskorištavamo..

Inače opus ima svoje vodstvo.. Pa se vodstvo brine za njih..
Ne treba im odvjetnik.. Da priča umjesto njih..

I lijep pozdrav.. I ugodnu borbu :boks:
 

DeletedUser

Guest
Ma kakav LOTR smo mi zeznuli..

On je propao baš zbog vas..
Vi ste ti koji ste pobjegli iz LOTR i odvojili se od njih..

I zbog toga je i propao LOTR

A Opus nije jadan.. A pogotovo ih mi uopče ne iskorištavamo..

Inače opus ima svoje vodstvo.. Pa se vodstvo brine za njih..
Ne treba im odvjetnik.. Da priča umjesto njih..

I lijep pozdrav.. I ugodnu borbu :boks:

LOTR nije propao o tome se radi mi nismo ničije sluge!

i tebi želim ugodnu borbu :boks:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...ovog James Bondovog duha kad slusam ko da rubu slusam, covjek objasnjava i razjasnjava sta se objasnit ne da, ...i u tome je uporan... svaka cast...


lp.
 

DeletedUser

Guest
Mozda bi nam Ghost mogao nabrojati tih 6 ratova?
Ipak ste vi jedno pleme..
 

DeletedUser

Guest
opa boriss i scapa na forumu,sad će bit interesantnih izjava :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top