Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Da, i malo mi je cudno da u 6 objavljenih ratova,
RSW,BANG i akademija imaju zajedno samo jedno noblano selo na statistikama.

Ili nemamo istu definiciju pojma objavljen rat. :confused:
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ne borisse, Luka nije nigdje pobjegao. Oprosti što za vrijeme praznika nisam bio cijeli dan doma te se otišao zajebavati van, stvarno mi je žao. Opraštaš?

windowlicker
Ajde ohladi malo i odi se zabavljat jer ne vidim kraj tvojoj frustraciji. Skrušeno se ispričavam što trenutno nisam na svom accu već sam ga neplanirano spojio s prijateljem jer zbog obaveza nisam uspio igrati kako se igrati treba. S LOTR nismo imali ništa jer su oni bili akademija Opusove akademije. :hmm:

@boriss
Ratovi su s malim plemenima, čisto reda radi. To su uglavnom plemena koja su raspuštena ni 24h nakon objavljivanja rata. Mislim da to sve govori.
U svojoj izjavi nisam rekao da ratujemo s najvećim plemenima, već sam samo spomenuo da imamo 6 objavljenih ratova. Inače, to su CHOSEN, =PRG=, TIGERS, OZON, SAS i još neko raspušteno pleme.

Rat PLEME vs RSW će odlučiti svijet, a ne bih ni vama ni nama preporučio omalovažavanje protivnika, iz već svima poznatog razloga.

Uživajte, Luka :pivo:
Nemate vi mentalitet za završnu fazu, puno jači od vas su Travestiti.
Pleme kao vaše napravljeno regrutacijom pada pri prvom ozbiljnom ratu.
Imate dosta dobrih igrača koje poznam ali nije to dovoljno za završnu fazu.
Ovo je moje mišljenje i nema nikakve veze s ovim prepucavanjima.
 

ghost007

Member
Reaction score
0
ghost007 Htio bi ti samo napomenuti da zaboravljaš na DorA i SHARK , pa u nekom pogledu i ..BB.. , dosta je samo trenutak nepažnje da neko od ovih plemena preuzme dominaciju , tako da nemoj samo gledatu u RSW i PLEME ;)

A naravno, nisu ni oni zasad loši :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
[/QUOTE]

ovom luki je trebao cijeli dan da smisli neki odgovor :festa: nije ni bitno ionako je svima jasno šta ste. frustracija nemam jer sam sam odabrao ovaj put a ti u nedostatku pravih argumenata spominješ kojakve gluposti! Bolje nemoj više pisati samo se sramotiš i svi ti se smiju


Ne borisse, Luka nije nigdje pobjegao. Oprosti što za vrijeme praznika nisam bio cijeli dan doma te se otišao zajebavati van, stvarno mi je žao. Opraštaš?

Čitaj s razumijevanjem. Nisam ovisnik da sam cijeli dan na plemenima te forumu, pa da iste sekunde odgovaram na maloumne komentare.
 

DeletedUser

Guest




Ne borisse, Luka nije nigdje pobjegao. Oprosti što za vrijeme praznika nisam bio cijeli dan doma te se otišao zajebavati van, stvarno mi je žao. Opraštaš?

Čitaj s razumijevanjem. Nisam ovisnik da sam cijeli dan na plemenima te forumu, pa da iste sekunde odgovaram na maloumne komentare.

:eek:ok: apeliram da prekineš dok se nisi skroz ponizio
 

DeletedUser

Guest
:woot::woot::woot:

Malo sam svrljao po tw statsu i najvise ratuju izmedju sebe RSW, BANG i Km-caa,
u tom trouglu je 70% noblanja.
Interesantan ovaj tw stats. :love:

treba pokupiti prvo vlastite igrače da bi se napravilo mjesta za neprijatelje i tako u krug
 

DeletedUser

Guest
cestitam na uzetim mojim gradovima skupo me kostala jedna greska sto sam se zanijela radeci nesto na kompjuteru i kasno prekinula napad
 

DeletedUser

Guest
treba pokupiti prvo vlastite igrače da bi se napravilo mjesta za neprijatelje i tako u krug

Za takve kao ti mislim da ne treba. :hahaha:
Znaš što je čudno? Nisi srao po nama dok nisu počeli napadi. Od kada su počeli fejkovi, prozivaš nas pičkama itd. Šta će tek biti kada počnu pravi napadi? :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
tumblr_m5nul1uEw21qbyxr0o1_250.gif
 

DeletedUser

Guest
Za takve kao ti mislim da ne treba. :hahaha:
Znaš što je čudno? Nisi srao po nama dok nisu počeli napadi. Od kada su počeli fejkovi, prozivaš nas pičkama itd. Šta će tek biti kada počnu pravi napadi? :hahaha:

serem po vama još od sv 6 a kada sam vidio kako ovdje pričate o poštenju morao sam se umiješati inaće nebih. i nisam vas nazivao tako premda vidim da ste to poprimili počeli ste se smatrati takvima.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
treba ovo malo prodrmat da s erazbude svi xD

:festa::festa::festa::festa::festa:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...tu smo i mi negdje, ...ljeto, vrucina je, ...umrtvilo nas...

sve u svemu, ....lijep pozdrav svima, :pivo::pivo::pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top