PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
ne napadački možda ali sudjelujete preko Opus-a, ako ste s njima saveznici onda im šaljete očito i deff.

To je pretpostavka ili mudro pitanje umotano u izjavnu rečenicu? A teško žabu u vodu natjerati... pa evo:
Naš odnos se svodi na to da se više ne napadamo, ako netko i šalje deff, to je na individualnoj razini, nemamo ni forum zajednički... Prekinuli smo rat jer je iscrpljivao obje strane dok ste se vi ostali "debljali"... Čisti interes i pošten odnos... daljnja njihova politika nas ne zanima... ali ne, nismo ih defali organizirano koliko ja znam, bilo je nešto davno ali tad izađosmo iz "one " koalicije i ukinut je zajednički forum... od tad tišina.... Sve ovo govorim zato šta nas nije briga znate li ili ne, ratujemo sa onima koji nas napadnu... tako se bolje osjećamo, ono, branimo svoje, braveheart i te spike .. Kad čovjek bolje pogleda, svi ste vi opasni, i svi bi htjeli biti prvi, sve koalicije će puknuti kad-tad... I nemojte bb mješat u taj lonac.... a jadna Dora je napala nas, i baš se veselim tome jer brijem da će to biti odličan fajt, dobri su, odlični.... ah, mudar sam večeras, iskrim...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ekipa rekao sam da voćarna ne radi đžabe se trudite bit dobri !!!

Neznam za tvoju al moja radi od 0 do 24 :hmm::hmm:

123hna.jpg
 

DeletedUser

Guest
To je pretpostavka ili mudro pitanje umotano u izjavnu rečenicu? A teško žabu u vodu natjerati... pa evo:
Naš odnos se svodi na to da se više ne napadamo, ako netko i šalje deff, to je na individualnoj razini, nemamo ni forum zajednički... Prekinuli smo rat jer je iscrpljivao obje strane dok ste se vi ostali "debljali"... Čisti interes i pošten odnos... daljnja njihova politika nas ne zanima... ali ne, nismo ih defali organizirano koliko ja znam, bilo je nešto davno ali tad izađosmo iz "one " koalicije i ukinut je zajednički forum... od tad tišina.... Sve ovo govorim zato šta nas nije briga znate li ili ne, ratujemo sa onima koji nas napadnu... tako se bolje osjećamo, ono, branimo svoje, braveheart i te spike .. Kad čovjek bolje pogleda, svi ste vi opasni, i svi bi htjeli biti prvi, sve koalicije će puknuti kad-tad... I nemojte bb mješat u taj lonac.... a jadna Dora je napala nas, i baš se veselim tome jer brijem da će to biti odličan fajt, dobri su, odlični.... ah, mudar sam večeras, iskrim...

Fino receno.

A ispadne smjesno kad se poslije nekog vremena pogledaju neke stvari.
Evo ovaj windowlicker (kako je vec nick) je prije par dana vikao i pljuvao RSW i koaliciju, a sad ih pomaze deffom... Moze to biti sto ti kazes i na licnoj osnovi, ali opet se obruka covjek.

Zato kazem, tebi svaka cast Vanjuha, nisi se ni u sta zaklinjao pa poslije to porekao. :eek:k:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Pa nemam se u šta zaklinjatI, igram igru i smatam je izazvom,.. kao i dizanje u 4 ujutro, pored žene, da pošaljem napad... ustvari, to je pravi izazov...
Ali ti si ustvari išao ispaliti windowlickera ovim postom? A ja se upecao...
 

DeletedUser

Guest
Pa nemam se u šta zaklinjatI, igram igru i smatam je izazvom,.. kao i dizanje u 4 ujutro, pored žene, da pošaljem napad... ustvari, to je pravi izazov...
Ali ti si ustvari išao ispaliti windowlickera ovim postom? A ja se upecao...

Nemam ja sta njega ispaliti, pa ispalio se sam, zar ne???
Tri dana ih psuje, tri dana ih deffa. Sve receno.

A to jeste izazov! hahahaha :eek:k::pivo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Nemam ja sta njega ispaliti, pa ispalio se sam, zar ne???
Tri dana ih psuje, tri dana ih deffa. Sve receno.

A to jeste izazov! hahahaha

Hehehehehe, ali opet, kad bolje čovjek razmisli,.... Pazi sad: igraš igru 2-3 godine, ne igraš loše ali uvijek se nađeš u plemenu koje ne ostvaruje rezultat... zaigraš konačno još jedan svijet nadajući se boljoj sreći,... stvoriš par sela, ne stojiš loše ali opet politika te izguruje u drugi-treći krug (politika ili tvoj loš odabir plemena).... Vidiš da nema budućnosti ali trpiš... i onda ti jako pleme pošalje pozivnicu.. prihvatiš jer ne misliš još mjesecima čubit na acu da bi te neko onda osvojio... Dođeš u novo pleme i kako si poštenjačina, prihvataš njihova pravila igre... tješiš se da si profesionalac.... ali bila su samo dva izbora, biti odan svojim uvjerenjima i restartan ili biti igrač koji će promjenom plemena prihvatiti njihovu zastavu i njihove uvijete, čime dokazuje svoju ambiciju ali (po meni) i poštenje (ja bi još dodao i profesionalnost)... Šta bi ti izabrao da si na mjestu gore navedene osobe?
 

DeletedUser

Guest
Fino receno.

A ispadne smjesno kad se poslije nekog vremena pogledaju neke stvari.
Evo ovaj windowlicker (kako je vec nick) je prije par dana vikao i pljuvao RSW i koaliciju, a sad ih pomaze deffom... Moze to biti sto ti kazes i na licnoj osnovi, ali opet se obruka covjek.

Zato kazem, tebi svaka cast Vanjuha, nisi se ni u sta zaklinjao pa poslije to porekao. :eek:k:

a gdje si ti to vidio da ih pomažem sa deff-om? nikada ih nisam volio ni prije ni sada a čak sam bio i još uvijek sam više na vašoj strani nego na njihovoj pa razmisli malo prije nego počneš pisati ovakve gluposti.

A vanjuha ti je lijepo objasnio neke stvari koje se vjerojatno događaju individualno. Zato molim prije nego počneš prozivati nekoga provjeri neke stvari jer ovo je jedna velika glupost i ti se brukaš sa ovime ne ja
 

DeletedUser

Guest
Nemam ja sta njega ispaliti, pa ispalio se sam, zar ne???
Tri dana ih psuje, tri dana ih deffa. Sve receno.

A to jeste izazov! hahahaha :eek:k::pivo:

evo samo molim dokaz. Ovakav poremečaj nisam dugo vidio! Mislim kako te nije sramota pisati takve gluposti i još se praviti pametan?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
evo samo molim dokaz. Ovakav poremečaj nisam dugo vidio! Mislim kako te nije sramota pisati takve gluposti i još se praviti pametan?

Od: wildfire2
Porijeklo: Wild2 (500|486) K45
Za: WhiteWidow7
Cilj: AR 1987 Forza Fiume (508|494) K45
Jedinice:

4090 1134 0 0 0 703 0 1299 1

Izvini,ja sam pomjesao nickove. Ipak je drugi igrac u pitanju. IZVINI.

A Vanjuha, moj odgovor tebi je da uvijek igram do kraja u plemenu u kojem sam i poceo server.
Igrao sam 10 servera do sada, nikad nisam promjenio pleme.
 

DeletedUser

Guest
ahah.svasta :)
ovo 1. put vdim :D

AL desi se mi tu nista nemozemo :pivo:
 

DeletedUser

Guest
CHOSEN je deffao jedino BB kada su ratovali sa RSW-om i njihovim akademijama,ostale nije deffao,kada je pocela prica o ujedinjenu Opus,Opus-a,RSW,BANG-a,Km-caa i BB , windowlicker je predlozio da idemo u SHARK i ostali su se u plemenu slozili,svi koji igraju ili su igrali na stranim serverima znaju da se ovakve stvari desavaju,danas ratujes sa nekim sutra si u savezu sa tim plemenom i da savezi tamo isto tako lako prerastaju u ratno stanje
 

DeletedUser

Guest
CHOSEN je deffao jedino BB kada su ratovali sa RSW-om i njihovim akademijama,ostale nije deffao,kada je pocela prica o ujedinjenu Opus,Opus-a,RSW,BANG-a,Km-caa i BB , windowlicker je predlozio da idemo u SHARK i ostali su se u plemenu slozili,svi koji igraju ili su igrali na stranim serverima znaju da se ovakve stvari desavaju,danas ratujes sa nekim sutra si u savezu sa tim plemenom i da savezi tamo isto tako lako prerastaju u ratno stanje

Ujedinjenje 6 plemena! Masala!

Nego opet nisi objasnila ovo defanje..
Da li je to sHARK u savezu sa Opsom ili je ovo bilo na "individualnoj" razini?
 

DeletedUser

Guest
CHOSEN je planirao neku akciju na mene dok sam igrao (Gens ZG) i ja ih čekam i čekam, a kad ono oni pobjegli u SHARK :ludilo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Chosen cijenim više nego neka puno jača plemena... nitko se ovdje ne udaje ili ženi zauvijek, jednostavno svi pokušavaju izvuči najviše iz postojeće situacije. Jedno malo pleme koje ima nasuprot sebe RSW i Opus valjda smije kalkulirati ili mora slijediti vaše zamisli i poimanje igre? Općenito je glupo omalovažavati tuđe postupke zato što nisu u skladu sa nečijom percepcijom. Netko će reći da su pobjegli, ja bi rekao da taktiziraju, preživljavaju što je sasvim legalno, zar ne? Teškim riječima opisujemo neke poteze kao da zaista imamo mačeve, oklope... i vani nas čeka konj....
Ekipa, ne mislim moralizirati ali samo malo spustimo loptu i pustimo druge da igraju kako žele, ne analizirajmo svaki tuđi potez mjereći ga prema svojim kriterijima....
 

DeletedUser

Guest
Možda je tako shvaćeno iz konteksta, ali i ja mislim da su dobro učinili. Ipak sada više utječu na rasplet svijeta.. Ja ih malo podjebavam jer sam htio da me napadnu, a ovako sam otišao sa svijeta, a nitko me nije napao uopće :ludilo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Napadat će te žena kad je budeš imao...
Hehehehehe, dobar si ti, Luka, neopterećen uobičajenim igračkim boljkama... šteta što nam ode...
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Ja igram hr8, al ne kontam ko tu sa kim, i to... :ludilo:

Onu tablicu sam gledao, proučavao, ali i dalje neznam koliko to plemena ima i ko koga :boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top