PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

ghost007

Member
Reaction score
0
A vidim da po tvojim slikicama.. Vi zasad nemate DorA pod neprijatelji.

Znači - tu se nešto sprema,, ima neke kemije :lool:

Možda se pleme ipak priprema na neki savez sa DorA :hmm:
 

DeletedUser

Guest
A vidim da po tvojim slikicama.. Vi zasad nemate DorA pod neprijatelji.

Znači - tu se nešto sprema,, ima neke kemije :lool:

Možda se pleme ipak priprema na neki savez sa DorA :hmm:

ima i više nego što misliš, pitaj našeg Voljenog Vođu :hmm:

P.S. Nemate ni vi, imate još šansu da ih nagovorite da krenu na nas kao što ste i pokušavali :festa:
 

DeletedUser

Guest
Neprijatelji su oni za nas,,

Ipak, nekako više oni stoje uz vas,, :boks:

A tako znači, ipak je sve to istina :hahaha::hahaha::hahaha:

R.S.W, BANG, Km-caa, ..BB.., SHARK, Opus, Opus-a, CHOSEN rade pod istim uvjetima i napadaju 2 plemena DorA i PLEME koji nemaju međusobnu diplomaciju.


Ponos naših plemena, prava ljubav vlada među vama svima :love:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
A tako znači, ipak je sve to istina :hahaha::hahaha::hahaha:

R.S.W, BANG, Km-caa, ..BB.., SHARK, Opus, Opus-a, CHOSEN rade pod istim uvjetima i napadaju 2 plemena DorA i PLEME koji nemaju međusobnu diplomaciju.


Ponos naših plemena, prava ljubav vlada među vama svima :love:

Sa ..BB.. baš i ne surađujemo..

Sa SHARK dosad nismo nikad ni surađivali..

A sa CHOSEN smo u ratu.. već dosta vremena.. :boks:

A ostatak ti je donekle točno..
 

DeletedUser

Guest
Sa ..BB.. baš i ne surađujemo..

Sa SHARK dosad nismo nikad ni surađivali..

A sa CHOSEN smo u ratu.. već dosta vremena.. :boks:

A ostatak ti je donekle točno..

da da da :hmm:

A čujem da ste prilikom ove naše akcije na vas pozvali SAS i TIGERS da vam deff-aju desertfox-a. :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Pa kuda ovaj svijet odlazi :ludilo:


Da i zaboravih da CHOSEN deff-a Opus, danas vidjeli kad smo selo uzeli. Pa kako možete uzimati sela nekome tko nobla vaše saveznike? Baš podlo od vas :(
 

francetic

Member
Reaction score
15
Sa ..BB.. baš i ne surađujemo..

Sa SHARK dosad nismo nikad ni surađivali..

A sa CHOSEN smo u ratu.. već dosta vremena.. :boks:

A ostatak ti je donekle točno..
pleme CHOSEN defa opuse
Od: wildfire2
Porijeklo: Wild2 (500|486) K45
Za: WhiteWidow7
Cilj: AR 1987 Forza Fiume (508|494) K45
Jedinice:

4090 1134 0 0 0 703 0 1299 1

:D:D:D:D obitelj se širi.
 

ghost007

Member
Reaction score
0
da da da :hmm:

A čujem da ste prilikom ove naše akcije na vas pozvali SAS i TIGERS da vam deff-aju desertfox-a. :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Pa kuda ovaj svijet odlazi :ludilo:

:hahaha: hahaha:

s koje si ti planete pao?? :hmm:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
:hahaha: :hahaha:

Ma dojadilo mi je već to.. da se po cijeli dan zajebavam tu sa vama..

Imate tamo Dannya , Pa njega zajebavajte..
Ionako on očito ima volje i želje za tu gubit dane,, i raspravljat sa takvima kao šta ste vi-..

Lijepi pozdrav,, i nema mene više na vanjskom forumu..
nemam vremena za gluposti :zzz:
 

DeletedUser

Guest
:hahaha: :hahaha:

Ma dojadilo mi je već to.. da se po cijeli dan zajebavam tu sa vama..

Imate tamo Dannya , Pa njega zajebavajte..
Ionako on očito ima volje i želje za tu gubit dane,, i raspravljat sa takvima kao šta ste vi-..

Lijepi pozdrav,, i nema mene više na vanjskom forumu..
nemam vremena za gluposti :zzz:

Istina boli :hmm:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
R.S.W, BANG, Km-caa, ..BB.., SHARK, Opus, Opus-a, CHOSEN rade pod istim uvjetima

..BB.. ne sudjeluje i nikakvoj globalnoj politici protiv PLEMEna, ograničeni smo na svoje interese (kao uostalom i svi drugi), Dora nas je pošteno napala i s njima smo u ratu kao i sa svima drugima koji nas napadnu, ostalo je taktika (ali ne globalna i urotnička)... igra... a kome se da na dva fronta, neka izvoli...
 

DeletedUser

Guest
..BB.. ne sudjeluje i nikakvoj globalnoj politici protiv PLEMEna, ograničeni smo na svoje interese (kao uostalom i svi drugi), Dora nas je pošteno napala i s njima smo u ratu kao i sa svima drugima koji nas napadnu, ostalo je taktika (ali ne globalna i urotnička)... igra... a kome se da na dva fronta, neka izvoli...

ne napadački možda ali sudjelujete preko Opus-a, ako ste s njima saveznici onda im šaljete očito i deff.
 

DeletedUser

Guest
Divlji zapad. :D
Ovdje se vise ne zna ko je sa kim saveznik,ko je sa kim ispod zita saveznik, ko koga smije da napada ali ne smije da deffa ili ono bi obrnuto... :ludilo:

Sto bi rekao Zika: "TU SE NE ZNA KO KOGA KEREBECI!" :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Ako hoćeš mogu ti ja pojasnit :D

RSW, BANG, Km-caa to su braća i to se računa kao jedno pleme. Budem koristio taj pojam radi kraćeg pisanja.

E sad da krenemo....braća su saveznici sa Opus i Opus-a (tu i tamo SAS i TIGERS upadnu kad mi krenemo na njih, pošto nemaju dosta deff-a da im malo pripomognu još), imaju NAP sa ..BB.., SHARK., podlo uzimaju igrače CHOSEN koji defaju njihove saveznike Opus i pomažu im u ratu protiv nas. BB je u napu sa Braćom kako sam rekao ali imaju savez sa saveznikom od Braće. Znači tu nema suradnje, jednostavno saveznik pomaže savezniku od napovaca :D

DorA jadna isto se bori protiv SHARK-a, BB-a, Opusa-a a braća se tu ne miješaju jer su daleko. Ali opet ih smatraju neprijateljima jer oni misle da smo mi s njima braća i sestre što je netočna tvrdnja.

Zaključak svega ovoga je da saveznik od saveznika čiji saveznik je po napom od ovog saveza i oni defaju saveznike od njihovih saveznika ali ne sudjeluju u nekim ratovima od saveznika njihovih napovaca.

Valjda sam bio dovoljno jasan :ludilo::ludilo:
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ako hoćeš mogu ti ja pojasnit :D

RSW, BANG, Km-caa to su braća i to se računa kao jedno pleme. Budem koristio taj pojam radi kraćeg pisanja.

E sad da krenemo....braća su saveznici sa Opus i Opus-a (tu i tamo SAS i TIGERS upadnu kad mi krenemo na njih, pošto nemaju dosta deff-a da im malo pripomognu još), imaju NAP sa ..BB.., SHARK., podlo uzimaju igrače CHOSEN koji defaju njihove saveznike Opus i pomažu im u ratu protiv nas. BB je u napu sa Braćom kako sam rekao ali imaju savez sa saveznikom od Braće. Znači tu nema suradnje, jednostavno saveznik pomaže savezniku od napovaca :D

DorA jadna isto se bori protiv SHARK-a, BB-a, Opusa-a a braća se tu ne miješaju jer su daleko. Ali opet ih smatraju neprijateljima jer oni misle da smo mi s njima braća i sestre što je netočna tvrdnja.

Zaključak svega ovoga je da saveznik od saveznika čiji saveznik je po napom od ovog saveza i oni defaju saveznike od njihovih saveznika ali ne sudjeluju u nekim ratovima od saveznika njihovih napovaca.

Valjda sam bio dovoljno jasan :ludilo::ludilo:
Ukratko "Santa Barbara" je mala maca za ove!:D:predaja:
 

DeletedUser

Guest
36753672.gif

Tu nije nažalost sve ilustrirano ali drugi put ću se bolje potrudit da ti pokažem to i grafički ako će trebat :D
 

DeletedUser

Guest
Ekipa rekao sam da voćarna ne radi đžabe se trudite bit dobri !!!
 
Status
Not open for further replies.
Top