PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

cruso

New Member
Reaction score
0
...hahaha, ...pa ja provociram, ....sta da ti kazem, ...DOBRO JUTRO !!!!!!, ...oci nam poispadale, ...vi imate RL obaveza, ...nama se kompjuteri ne kvare, ....vama se pregrijali i ugasili, ...nas cure podrzavaju u igri plemena, ...BAS SI ME NASMIJAO !!!


lp. :pivo:

Ti mene nasmijavas,de molim te citaj te poruke,gdje se stalno uzimas imena igraca iz RSW i ponizavas kako njih tako i cijelo pleme RSW...I da,ja nemam nikakvig obaveza,mogu visiti za kompom cijeli dan kao i ti,samo nemam s kim.
:zid:
 

cruso

New Member
Reaction score
0
Ma da nas je i 10 puta više- ni to nebi pomoglo..
Kad nema dobre organizacije.. nema ničeg..
Od početka su sve zeznuli sa ovakvom diplomacijom.. I to se neda tako lako sad ispravit..

Još će se možda šta promjenit.. Ali svejedno se već zna da ste pobjednici ovog sv..

Ovaj svijet je praktički gotov..
A još će neko vrijeme trajat borbe.. Ali zna se ishod svega toga..

:predaja:
Odi lagano na Postavke i kreni ponovno ili gasi acc,sto je s tobom,pa ti si stao potpuno na njihovu stranu,nije jos sve gotovo,mozda su nam zadali predobar udarac,ali nije to razlog za odustati,jeste nas diplomaciji ukopala...a mogao si i napisati skim suradjujemo i tako to,i da ti se nadovezem scapa,kazes da ne provociras,a tamo navodis za dannya "kladim se da ce dobiti novi acc iz RSW,jer toga ima kod njih na bacanje",pa nisam prijatelju primjetio da je itko prijavljem zbog mulitakaunta niti da je dobio ban!:confused:
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ti mene nasmijavas,de molim te citaj te poruke,gdje se stalno uzimas imena igraca iz RSW i ponizavas kako njih tako i cijelo pleme RSW...I da,ja nemam nikakvig obaveza,mogu visiti za kompom cijeli dan kao i ti,samo nemam s kim.
:zid:

To je dužnost i obaveza svakog igrača hrvatskih servera!:glazba:
 

DeletedUser

Guest
Odi lagano na Postavke i kreni ponovno ili gasi acc,sto je s tobom,pa ti si stao potpuno na njihovu stranu,nije jos sve gotovo,mozda su nam zadali predobar udarac,ali nije to razlog za odustati,jeste nas diplomaciji ukopala...a mogao si i napisati skim suradjujemo i tako to,i da ti se nadovezem scapa,kazes da ne provociras,a tamo navodis za dannya "kladim se da ce dobiti novi acc iz RSW,jer toga ima kod njih na bacanje",pa nisam prijatelju primjetio da je itko prijavljem zbog mulitakaunta niti da je dobio ban!:confused:

Tek druga runda, teska kategorija je 12 rundi. :andjeo:
Ukopala vas diplomatija..... Imate 5 plemena, 2 saveza i ukopavala vas diplomatija, pa sta bi da ste jedno pleme bez saveznika?? Izgovor ti je bezveze.
Ajde da mi kazemo, ukopala nas diplomatija. Jedno smo pleme,bez saveznika.
Ali vas je 5 plemena, RSW,BANG,RSW@,OPUS,Opus-a i ukopavala vas diplomatija...
Pa sta bi da vas nema toliko??
Onda ne bi ni stigao otici na Postavke i kreni ponovo....

Scapa nije nista slagao, imate multija, tu su priznali mnogi vasi bivsi igraci. Nismo to mi tek tako izmislili!
Admini vjerovatno ne mogu naci dokaze za multije,ali polako, sve se sazna,uce i vama u stos kad tad. :eek:ok:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Odi lagano na Postavke i kreni ponovno ili gasi acc,sto je s tobom,pa ti si stao potpuno na njihovu stranu,nije jos sve gotovo,mozda su nam zadali predobar udarac,ali nije to razlog za odustati,jeste nas diplomaciji ukopala...a mogao si i napisati skim suradjujemo i tako to,i da ti se nadovezem scapa,kazes da ne provociras,a tamo navodis za dannya "kladim se da ce dobiti novi acc iz RSW,jer toga ima kod njih na bacanje",pa nisam prijatelju primjetio da je itko prijavljem zbog mulitakaunta niti da je dobio ban!:confused:

Aloo.. kolega.. Nigdje nisam napisao da odustajem- a ni da sam na njihovoj strani..

Nego samo kažem realno kako stvari stoje..
I sam vidiš kakva je organizacija i "složnost" unutar RSW :zid:
 

cruso

New Member
Reaction score
0
Tek druga runda, teska kategorija je 12 rundi. :andjeo:
Ukopala vas diplomatija..... Imate 5 plemena, 2 saveza i ukopavala vas diplomatija, pa sta bi da ste jedno pleme bez saveznika?? Izgovor ti je bezveze.
Ajde da mi kazemo, ukopala nas diplomatija. Jedno smo pleme,bez saveznika.
Ali vas je 5 plemena, RSW,BANG,RSW@,OPUS,Opus-a i ukopavala vas diplomatija...
Pa sta bi da vas nema toliko??
Onda ne bi ni stigao otici na Postavke i kreni ponovo....

Scapa nije nista slagao, imate multija, tu su priznali mnogi vasi bivsi igraci. Nismo to mi tek tako izmislili!
Admini vjerovatno ne mogu naci dokaze za multije,ali polako, sve se sazna,uce i vama u stos kad tad. :eek:ok:

ma necu se svadjat,zaboli mi i za ovaj svijet i za sve,nije mi cilj ostati nekome kao papak koji je samo trazio svadje.Samo se previse hvalite,ako ste rasturili Dannya nema potrebe u tolikoj mjeri se hvaliti,a vi necete da vidite,sto je je scapa stvarno izaziva da mu se kaze svasta....Ali nema veze,sve najbolje vam zelim,lijep provod i jos hvaljenja!Pozdravlja vas Cruso i ekipa iz RSW
 

DeletedUser

Guest
...hahaha, ...pa ja provociram, ....sta da ti kazem, ...DOBRO JUTRO !!!!!!, ...oci nam poispadale, ...vi imate RL obaveza, ...nama se kompjuteri ne kvare, ....vama se pregrijali i ugasili, ...nas cure podrzavaju u igri plemena, ...BAS SI ME NASMIJAO !!!


lp. :pivo:

Radujte se necete dugo :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ma necu se svadjat,zaboli mi i za ovaj svijet i za sve,nije mi cilj ostati nekome kao papak koji je samo trazio svadje.Samo se previse hvalite,ako ste rasturili Dannya nema potrebe u tolikoj mjeri se hvaliti,a vi necete da vidite,sto je je scapa stvarno izaziva da mu se kaze svasta....Ali nema veze,sve najbolje vam zelim,lijep provod i jos hvaljenja!Pozdravlja vas Cruso i ekipa iz RSW

Citiraj mi gdje vas scapa vrijedja, a da je nesto slagao pa cu da kazem da si u pravu.
Je li to ok?

I zezaju ljudi malo Dannya, sta sad nemaju prava ni to?!
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Pronađen još jedan mogući multi, selo iz pozadine PLEMEna uzeto, a zamislite gde je bilo pojačanje iz tog sela :hmm:

Stizale noble sa malo vojske i mnoooooooooogoooo defa :zid:

No mi smo tu i sve pratimo, a pokušaji ušunjavanja u našu pozadinu će vam uvek ovako proći :lool:
 

cruso

New Member
Reaction score
0
Pronađen još jedan mogući multi, selo iz pozadine PLEMEna uzeto, a zamislite gde je bilo pojačanje iz tog sela :hmm:

Stizale noble sa malo vojske i mnoooooooooogoooo defa :zid:

No mi smo tu i sve pratimo, a pokušaji ušunjavanja u našu pozadinu će vam uvek ovako proći :lool:

;))
 

francetic

Member
Reaction score
15
ti BB,zar ovo nije ponizavanje samog pleman RSW i vodsstva RSW..?:boks:

Pleme RSW se mora ponižavat, radi ovakvih stvari, kad budete igrali pošteno, nitko vas neće ponižavat.
Dok imaš ovakve kolege, muči.
cheeter.JPG


Ovo je plemić poslan sa 30h udaljenosti!
Trebam li pričat o 1700 kata i brdo defa koje je dolazilo u ovo selo?
cheeter-turbo.JPG
 
Last edited:

cruso

New Member
Reaction score
0
Pleme RSW se mora ponižavat, radi ovakvih stvari, kad budete igrali pošteno, nitko vas neće ponižavat.
Dok imaš ovakve kolege, muči.
cheeter.JPG


Ovo je plemić poslan sa 30h udaljenosti!
Trebam li pričat o 1700 kata i brdo defa koje je dolazilo u ovo selo?
cheeter-turbo.JPG

Ja o tome nista neznam,niti me zanima,tko ima koliko racuna,ja znam da sam uvijek igrao na jednom i tako ce uvijek biti...A Armax nije multi,samo mislim da mu je prvi svijet,tako da....A necu se vise svama raspravljati,jer sve sto kazem je besmisleno,udarite mi kontru sa dokazom,i vidim da je to glupost sa moje strane sto pisem..
 

DeletedUser

Guest
Ja o tome nista neznam,niti me zanima,tko ima koliko racuna,ja znam da sam uvijek igrao na jednom i tako ce uvijek biti...A Armax nije multi,samo mislim da mu je prvi svijet,tako da....A necu se vise svama raspravljati,jer sve sto kazem je besmisleno,udarite mi kontru sa dokazom,i vidim da je to glupost sa moje strane sto pisem..

zar ovi izvještaji nisu dokaz??? zar izjave vaših igrača o postojanju multija nisu dokaz i zar ovo
Aloo.. kolega.. Nigdje nisam napisao da odustajem- a ni da sam na njihovoj strani..

Nego samo kažem realno kako stvari stoje..
I sam vidiš kakva je organizacija i "složnost" unutar RSW :zid:
nije dokaz???
 

cruso

New Member
Reaction score
0
zar ovi izvještaji nisu dokaz??? zar izjave vaših igrača o postojanju multija nisu dokaz i zar ovo nije dokaz???

pa u sta ti gleda,znas li citati,kazem ti bas to,da se nemogu rapravljati sa vama jer ja nema nikakav dokaz da bi odbranio svoje pleme,pa kada sam vidio izvjestaja tada sam i rekao da ste mi udarili kontru sa dokazom
jesi sad skontao sta sam htio reci
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Šteta što su izbrisani prvih 3 izveštaja pojačanja greškom, bilo je između 1500-1700 kata sa bakljom, i još 2 pešadije i TK.

Ako bi pošiljalac bio ljubazan da nam to prosledi da bi znali da ga drmnemo u to selo :boks:

Inače su plemići dotle putovali preko 30h, def još uvek stiže, ne povlači se, verovatno je dotični igrač ofline ili mu je crkao lap-top :pivo:

Dobar, ali bezuspešan pokušaj prišunjavanja, i razlog više za opadanje morala.

Nemojte klonuti duhom kao moj drugar pre neki dan :predaja:
 
Status
Not open for further replies.
Top