PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
..mir ljudi, ...kako ono ide narodna, ...o restartanima samo naljepse, ...Danny, rjesi ti probleme u RL pa nam se vrati, ipak si ti uvjek najdraza nam meta za fejkove....

pozzz, :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ooooooooooooooooh,


odakle početi, ajmo ovako, prvo čestitke PLEME-nu na akciji :eek:ok: :pivo:
Kako sam primjetio vi ste svi većinom 90% off igrači, tako da ste jednostavno protiv toga se ne može..

5 sela ste mi uzeli, iako niste trebali ni jedno kako sam planirao ... :p

3 sela sam branio i obranio sa 12 000 kata pulta i 40 000 pješadije i to je bilo na knap...
2 sela sam išao prenoblavati, jedno je aragon prenoblao drugo ja od haosa....
2 sela sam sjekao plemiće (i dokazao scapi i svim dušmanima da ipak znam sječ plemiće) al sa plemićima je bilo više offa od očekivanih 100 sjekera kako obično šalju.... tako da 400 lake s kojima sam sjekao nije bilo dovoljno te su oba sela pala....


skinuo sam vam 250 000 offa danas i men' dosta, ... šta bi još bilo da sam i tražio deff uh, al nisam, .. samo u jedno selo sam tražio deff pošto sma vidio da ide 10 njuka pa reko da vam to zakucam :D

Vratio bi neka sela, ali od 9h mi je jednostavno laptop crko cijeli dan jučer i noć nije se gasio i jbg tek sam sad došao doma.... :)
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Ooooooooooooooooh,


odakle početi, ajmo ovako, prvo čestitke PLEME-nu na akciji :eek:ok: :pivo:
Kako sam primjetio vi ste svi većinom 90% off igrači, tako da ste jednostavno protiv toga se ne može..

5 sela ste mi uzeli, iako niste trebali ni jedno kako sam planirao ... :p

3 sela sam branio i obranio sa 12 000 kata pulta i 40 000 pješadije i to je bilo na knap...
2 sela sam išao prenoblavati, jedno je aragon prenoblao drugo ja od haosa....
2 sela sam sjekao plemiće (i dokazao scapi i svim dušmanima da ipak znam sječ plemiće) al sa plemićima je bilo više offa od očekivanih 100 sjekera kako obično šalju.... tako da 400 lake s kojima sam sjekao nije bilo dovoljno te su oba sela pala....


skinuo sam vam 250 000 offa danas i men' dosta, ... šta bi još bilo da sam i tražio deff uh, al nisam, .. samo u jedno selo sam tražio deff pošto sma vidio da ide 10 njuka pa reko da vam to zakucam :D

Vratio bi neka sela, ali od 9h mi je jednostavno laptop crko cijeli dan jučer i noć nije se gasio i jbg tek sam sad došao doma.... :)


...da ne trazim po forumu hr7, jel ovo prepis oprostajnog pisma od ALR-SHINE koalicije ili ??
 

DeletedUser

Guest
...da ne trazim po forumu hr7, jel ovo prepis oprostajnog pisma od ALR-SHINE koalicije ili ??

Ma bolji sam igrač od vas svih tamo u PLEME-nu, 1 na 1 mi nitko ne može ništa nego mora cijelo pleme ić na jednog igrača hahahaha

Oh yes yes the best of the best fak yea :cool:
 

DeletedUser

Guest
12 000 kata i 40 000 pjesadije samo u 3 sela... ali ne,on nije trazio pomoc od plemena... to je sigurno sve tvoje?
 

DeletedUser

Guest
Vratio bi neka sela, ali od 9h mi je jednostavno laptop crko cijeli dan jučer i noć nije se gasio i jbg tek sam sad došao doma.... :)

Tuži proivođača....to je glupost da laptop crkne....osim ako si zaboravio da treba i u struju uštekat.

Meni radi po 20 dana bez prestanka i nikad nije crko. :D

Ma bolji sam igrač od vas svih tamo u PLEME-nu, 1 na 1 mi nitko ne može ništa nego mora cijelo pleme ić na jednog igrača hahahaha

Da bogac, ti imaš koliko vidim jedno 10 svojih paladina i 20 k kata. Svaka čast, pa opet pitam, šta ti imaš farme od 48000 populacije?

šta bi još bilo da sam i tražio deff uh, al nisam, .. samo u jedno selo sam tražio deff pošto sma vidio da ide 10 njuka pa reko da vam to zakucam :D

Ajde ne laži molim te!
 

DeletedUser

Guest
12 000 kata i 40 000 pjesadije samo u 3 sela... ali ne,on nije trazio pomoc od plemena... to je sigurno sve tvoje?

Pa jesi ti ćorav il wtf vidiš da sam napisao da sam tražio deff u jedno selo ovo sve ostalo je moj deff :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Svi igračime plemena ajmo svi u glas Danny je najbolji, Danny je najbolji !!!!

icon_kneel.gif
 

DeletedUser

Guest
Pa jesi ti ćorav il wtf vidiš da sam napisao da sam tražio deff u jedno selo ovo sve ostalo je moj deff :andjeo:

Čekaj malo, znači jedno selo si nadefao, imao si koliko ono 7 sela, obranio si se od jedno 25 njuka. I ti hoćeš reć da samo svoj deff si imao u ostalim selima, znači sa svojim deff-om si obranio jedno 17 njuka? A imaš više od pola sela off.

Marko, jedno je lagat a drugo bit pošten i priznat nešta.

Nitko nije rekao da nisi dosta skinuo, jesi...i tebi čestitamo na obrani, ali nemoj od sebe praviti "zvijezdu" jer to nisi. Da si zadržao sva sela onda bi ti stisnuo ruku i rekao da si definitivno jedan od najboljih igrača. Ali ne na način da pola plemenskog deff-a dovučeš, nego da taktički odigraš.
 

DeletedUser

Guest
Čekaj malo, znači jedno selo si nadefao, imao si koliko ono 7 sela, obranio si se od jedno 25 njuka. I ti hoćeš reć da samo svoj deff si imao u ostalim selima, znači sa svojim deff-om si obranio jedno 17 njuka? A imaš više od pola sela off.

Marko, jedno je lagat a drugo bit pošten i priznat nešta.

Nitko nije rekao da nisi dosta skinuo, jesi...i tebi čestitamo na obrani, ali nemoj od sebe praviti "zvijezdu" jer to nisi. Da si zadržao sva sela onda bi ti stisnuo ruku i rekao da si definitivno jedan od najboljih igrača. Ali ne na način da pola plemenskog deff-a dovučeš, nego da taktički odigraš.

6000 svojih kata sam imao, pazi 6000 kata :eek:ok:
Ja sam tražio deff u jedno selo, iako je u tim selima već bilo deffa da može 2 njuka izdržati što se deffalo....
Mogao sam ja sva sela deffati iskreno... jer samo na 2 sela su išla po 8-9 njuka po selu, na ova ostala su išla 2 njuka plus train...
nisam tražio deff u ta sela, nego sma išao sječi i prnenoblavati...
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
6000 svojih kata sam imao, pazi 6000 kata :eek:ok:
Ja sam tražio deff u jedno selo, iako je u tim selima već bilo deffa da može 2 njuka izdržati što se deffalo....
Mogao sam ja sva sela deffati iskreno... jer samo na 2 sela su išla po 8-9 njuka po selu, na ova ostala su išla 2 njuka plus train...
nisam tražio deff u ta sela, nego sma išao sječi i prnenoblavati...

Koliko sad imaš :lool:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...kljucna rijec....IMAO, dakle IMAO...


....za sve ostalo tu je MasterCard


pozzz, :lool:
 

DeletedUser

Guest
Mislite i pišite šta hoćete, al ja znam da sam bolji od vas igrač pa tako da, samo laganica ;)

ako hoćete na instrukcije iz plemena da vas naučim, call me :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Mislite i pišite šta hoćete, al ja znam da sam bolji od vas igrač pa tako da, samo laganica ;)

ako hoćete na instrukcije iz plemena da vas naučim, call me :andjeo:

Ja trebam da.

Prvo što bih volio naučiti od tebe...kako nagovoriti pleme da ti pošalje pola svog deff-a? Da ja mogu bez brige spavat kao ti, a drugi da se bude i paze na svoje račune. To mi se jako sviđa....i želio bih da me to naučiš :andjeo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Mislite i pišite šta hoćete, al ja znam da sam bolji od vas igrač pa tako da, samo laganica ;)

ako hoćete na instrukcije iz plemena da vas naučim, call me :andjeo:

...mislim da sam i ovo procito negdje na forumu hr7, ...opet prepiska istih autora....:zid:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...kladim se da je nas Danny ovdje za tri dana na nekom novom racunu u R.S.W-u, ...bar toga ima tamo na bacanje


...ponude za opklade se zaprimaju na pp. od 8-16h svakim danom osim nedjelje
 
Status
Not open for further replies.
Top