Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DODILI

Banned
Reaction score
0
ahahahaha
a šta je stepenica iznad? možda šora pred školom :D


pa čemu drugome služi vanjski nego da se prepucavamo ?to nam dođe kao razonoda :D

p.s.
a tko se javio.. najvećei prepucavač sv7 :D
 

DeletedUser

Guest
ja mislim da se svi mi trebamo pod hitno ugledat na rubu i Avanturu, ...oni su ono cemu mi svi stremimo, :zid:, ...ono sta mi svi zelimo postic kroz ovu igru

želiš li to postić, najbolje bi ti bilo da za početak kreneš komentare pisat sa smiješkom,a ne sa parom što ti izlazi na uši
 

DeletedUser

Guest
:hahaha::hahaha::hahaha:

očigledno da nema smisla objašnjavat-jbt. odavno se nisam ovako nasmijao

Koliko sam primjetio ti se malo malo smiješ toliko da kažeš da se odavno nisi tako nasmijao. :D
 

DeletedUser

Guest
Koliko sam primjetio ti se malo malo smiješ toliko da kažeš da se odavno nisi tako nasmijao. :D

pa odavno nisam pisao na forumu

a i ne moraš sad bit subjektivan,ako se nisi nasmijao-lažeš
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
vaaaaaau

evo niskih udaraca.Jel to na moju inetligenciju? :predaja:

ajde baci još jednu rundu kad ej tako smiješno :kokice:


a ja ću i dalje gledati ovo i smijat se..
šta ću kad ne razumijem rubine fore :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
vaaaaaau

evo niskih udaraca.Jel to na moju inetligenciju? :predaja:

ajde baci još jednu rundu kad ej tako smiješno :kokice:


a ja ću i dalje gledati ovo i smijat se..
šta ću kad ne razumijem rubine fore :ludilo:

To je zato sto nosis suknju.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Damire, ne diraj nam Avanturu, ....on ustvari radi za nas, samo nemoj nikome rec, ...u konacnici nitko od nas nije "neutralizirao" toliko nasih protivnika koliko on, ...samo neka tako nastavi dalje
 

irido

New Member
Reaction score
0
Ne smijem ni izvidjeti najbliza sela od irido i tebe kraj sebe odmah je teorija zavjere u pitanju.

Poslije svake neuspjele akcije Northa slijedi jedno unutar plemensko prenoblavanje, da se tvoji apetiti za selima zadovolje.
U pravu je scapa kad rece da ti sam unistavas North noblajuci bilo koga samo da bi narastao za koje selo.
Vjerovatno "suknju" cuvas za kraj. :eek:k:


Boris, jako me veseli što rastem na tvojoj vrijednosnoj ljestvici. Od "đunđera" sam skočila do"suknje". Hm, a možda to i nije neki skok na tvojoj profesorskomuškofeminističkoj ljestvici, možda je to čak i pad.
Ali u svakom slučaju, drago mi je da si mi otkrio "smosao mog postojanja" ovdje, prepustiti svoja sela Avanturi.
 

DeletedUser

Guest
Boris, jako me veseli što rastem na tvojoj vrijednosnoj ljestvici. Od "đunđera" sam skočila do"suknje". Hm, a možda to i nije neki skok na tvojoj profesorskomuškofeminističkoj ljestvici, možda je to čak i pad.
Ali u svakom slučaju, drago mi je da si mi otkrio "smosao mog postojanja" ovdje, prepustiti svoja sela Avanturi.

Nisam ja otkrio smisao tvog postojanja, ja odavno znam smisao tvog postojanja u igri, a ti ces to tek otkriti.
Ja nemam "profesorskomuškofeminističku ljestvicu" , niti sam te kad nazvao dundjerom.

Zasto si se bas ti prepoznala u ovom mom gornjem postu, razmisli...

Cestitam NORTHu na jos jednoj uspjesnoj akciji na svoje igrace. :eek:k:

Ko li je sljedeci...
 

irido

New Member
Reaction score
0
O da, nazvao si ti mene đunđerom na sedmici, dobro se ja toga sjećam. To je bilo onda kad si ti prvi u CTRL-u bio restartan.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...i ja bih rado na Avanturinu ljestvicu, ...mada cini mi se da sam dosta zapostavljen na toj ljestvici, ...tako blizu a tako daleko

lp.
 

DeletedUser

Guest
O da, nazvao si ti mene đunđerom na sedmici, dobro se ja toga sjećam. To je bilo onda kad si ti prvi u CTRL-u bio restartan.

Sta ti je djundjer?
Ja znam sta je dundjer, to je majstor koji lose odradi posao.

Nazvao sam te losom igracicom. I dalje imam to misljenje.
 

avantura

Member
Reaction score
0
...i ja bih rado na Avanturinu ljestvicu, ...mada cini mi se da sam dosta zapostavljen na toj ljestvici, ...tako blizu a tako daleko

lp.


--------------
naravno da bi ti davno bio donji da se ne kriješ iza hrvoja
daj godišnji hrvoju pa ćeš vijdeti šta če ti biti
a inače sve Vas je manje, bojim se do proljeća da vas neće biti nikako
 
Status
Not open for further replies.
Top