Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ma nije to Luka, nego nestalo barbara pa cekaju da Avantura posivi pa da navale. :kokice:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ma nije to Luka, nego nestalo barbara pa cekaju da Avantura posivi pa da navale.
Razbucat ćemo Avanturu k'o papirnati škarnicl, svi jedva čekaju, kad se nitko nije usudio dok je igrao bar sad ćemo zadovoljiti niske strasti... Možete i vi, ni vama nije polazilo za rukom uzimati brkina sela za života...

Luka, već nam žao, tamo su samodopadniji nego nego svi mi ovdje zajedno, tamo će nam se tek krvi napiti...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Mogu li samo dobiti odgovor šta je avantura dao adminima da se makne ban? Kao što kaže dodi, sad se bar neće moći izvući na foru da je dobio ban.

Al da ide u Njemačku, ide


Lp
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Govorio sam vam da nije ono što mislite... a vi se svejedno samodopadno raskokodakali...
Šalji Luka ti i u Švedskoj kraljici ako želiš... Ne možete upirati prstom i zaključivati a da ne znate šta je na stvari jer u suprotnom ispada da samo laprdate a činjenice pokažu drugačije...
Sad još da vama vrate grifon2, schulz89 i još ponekog, pa možemo zaigrati...


Kao što kaže dodi, sad se bar neće moći izvući na foru da je dobio ban.
Mene zanima na šta ćete se vi izvući ako slučajno izgubite, kraj svijeta je još daleko a vi ga slavite kao da je gotov, da je vaš... Hm, bit će vrlo neugodno, da ne kažem zajebano ako se pokaže drugačije, blamaža o kakvoj će se pričati...
 
Last edited:

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ne vanjuha- zaigrati možemo kad vam popabrabe svi ovi čije paladine imate u selima. Pa da vidimo kako igrate bez baklje i 5000 kata u svakom selu :boks:

I možemo upirati prstom koliko god hoćemo, jer igrači koji grade svoje račune na suigračima za mene nisu igrači. A bogami nisu ni vođe.

Saveznički igrač lucciian vam pada a vi u vrijeme udara na njega umjeto da mu pošaljete defa i pomognete defate barbarska sela :D

ranitelj: wehrmacht
Cilj: karl heinz rummenigge (553|483) K45

Količina: 342 42444 0 929 0 141 1 4590 1 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Branitelj: wehrmacht
Cilj: karl heinz rummenigge 2 (554|483) K45

Količina: 9903 28907 87 3003 43 0 0 5248 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Branitelj: wehrmacht
Cilj: karl heinz rummenigge 3 (556|483) K45

Količina: 400 36298 87 3853 43 2469 0 4007 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

koliki igrači su vam pali dok didi i avantura lijepo kod sebe čuvaju deff.

Zato vanjuha namoj mi pričati o igri, nemoj mi pričati o poštenju jer vi nemate pojma šta znači ta riječ i nemoj mi samo molim te pričati o plemenskoj igri jer ovo šta vi igrate zove se "udri po svome".
Vjerujem da će vam sada kad je počeo sv10 mnogi odustati pa ćete imati na čemu dizati račune-samo se nemojte potući :) ipak avantura ima prednost jer je preskočio veliku akciju na barbasrka sela :hahaha:

p.s.

ako izgubimo ništa se neće dogoditi. Ipak smo se borili sami protiv ostatka svijeta.Al amo igrali onako kako se ova igra igra i imali smo pleme kakvo vi možete samo sanjati :D.
 
Last edited:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Dodili, čemu možemo zahvaliti toliku opsjednutost našom igrom? Imponiralo bi nam da ste secirali samo nas jer bi to govorilo da smo vam u mislima, ali niste, svakog s kim ste zaratili ste popljuvali, i to na krajnje bezvezni način, sve piše ovdje... pa samo nas ste pozivali da se odreknemo didija i avanture jer će nam tako biti bolje, hahahahahaha, a šta ste drugima tek pisali...
Zabole me šta vi mislite o nama, nikog nikad nije ni bilo briga za maštovita trabunjanja i ozbiljnost forme u kojoj pišete... sve dok imam drugare s kojima ću se dobro nasmijati i neprijatelje kojima se mogu nasmijati, meni dobro!
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ne vanjuha- zaigrati možemo kad vam popabrabe svi ovi čije paladine imate u selima. Pa da vidimo kako igrate bez baklje i 5000 kata u svakom selu
Baš mi neki dan priča igrač sa našeg svijeta, kaže - Vanjuha, vi ste govna i ima vas previše te vam je politika za k... ali ovi iz PLEME su samodopadni hvalisavci, vrhunski podcjenjivači, takvima je veći gušt izbiti "zube"... gdje trebaš baklju...?
Kakva ti je to logika, Dodili, pa imamo akademiju što daje 30 dodatnih baklji, dodaš sve multije i siteve i nađe se još petnaestak baklji, plus ovi što ne vole vaš prepotentni, svađalački stil... heh, baklji k'o u priči...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Heh, ja se iskreno nadam da svi mi ova naša dopisivanja shvaćamo kao zajebanciju jer ako ne, hm, netko ima ozbiljan problem...
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ahahaha ajde neka baš lijepo :)

Samo što nevidimo baš da vi nama izbijate zube. Po TW statsu ih izbijate sami sebi . Dapače, kad pogledaš TW stats rekao bi čovjek da vi ne ratujete sa nama nego sami sa sobom :D i kako onda da se ne smijemo.

A sad reci iskreno-jel se nemamo čime hvalit?
I zašto se nebi hvalili kad od početka svijeta je stalno 3 vaša na 1 našeg a šijemo vas ko šmrkavce?
A što se ovoga tiče
ali ovi iz PLEME su samodopadni hvalisavci, vrhunski podcjenjivači, takvima je veći gušt izbiti "zube"... gdje trebaš baklju...?
.. jbg svaka budala ima svoje veselje.. pa vi imate baklje a mi se havlimo po forumu kako smo vam razbili baklje. Eto svi sretni ;)

Nego, kaže ti mardar da si kavu dužan.. tu laprdam s tobom umjesto da mu ručak serviram :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Joj, jesam, susjedi smo a stalno izbjegavam tu kavu ali izbjegavam i punicu,.. u krizi sam identiteta, nije ništa osobno.. pozdrav Mardaru!
Ma sve 5, istina je da ste bolji i da se imate čime hvaliti ali da se malo ne konfrotiram s vama, o ćemu bismo pisali? Uživajte, dobro vam ide, nema zbora, ali još smo živi i nismo gotovi, bar se nadam...
 

DeletedUser

Guest
Luka ZG- ban.
kao i na spamu sv 9, javno klevetanje igrača .
 

DeletedUser

Guest
Kakva ti je to logika, Dodili, pa imamo akademiju što daje 30 dodatnih baklji, dodaš sve multije i siteve i nađe se još petnaestak baklji, plus ovi što ne vole vaš prepotentni, svađalački stil... heh, baklji k'o u priči...

Najtuznije je sto je ovo istina. Samo sto ne banovane multije nazivas "oni sto vas ne vole".

I da podebljam tvoj odgovor:

Orginalni komentar od vanjuha
Je, trenutno je ilegalno ali do nedavno nije bilo...
 

DeletedUser

Guest
luka je kažnjen jer je vrijeđao i klevetao na više mjesta.
ne samo na sv 8 nego i na sv 9.
konkretno ovdje je javno optužio igrača avanturu da je potkupio administraciju da dobije odban.

svaka daljnja rasprava na forumu o tom slučaju rezultirati će kaznama.

sva pitanja------wicked---> podrška.

forum nikad nije bio niti će biti mjesto javnog linča za nikoga.


 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Luka je samo izneo svoje viđenje stanja i misli da bi se o tome dalo raspravljat,,takođe nije jedini koji tako misli,,ali neka bude po vašem (komunističkom sistemu ) ništa protiv partije !:hmm:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Iako je pravilo da se o banovima raspravlja samo između igrača i podrške malo bi mogli biti "otvoreniji" pa nam svima pojasnitii stvari. Jer ruku na srce -ako prvi igrač svijeta ima posla sa multijima onda ipak izravno utječe na kompletnu igru na svijetu, te na svakog pojedinog igrača i igrači imaju pravo znati zašto je dobio ban i zašto mu je skinut ban.

Zašto bi kazne bile u tolikoj tajnosti? Ako je netko kažnjen zbog bilo kakvih kažnjivih radnji po meni bi se to trebalo znati ako ništa drugo onda radi primjera drugima.Vi bi sve skupa imali transparentnije i bilo bi puno manje pobuna ili prozivanja.

Moj osobno mišljenje je da je avanturi trebalo drapiti žešču kaznu.. npr. uzeti mu zlatnike ili sela ili dati ban još 7 dana te vratiti ga u igru, kontrolirati mu račun i natjerati ga da igra pošteno. S druge strane pravila moraju biti jednaka za svih-bio on 1. igrač svijeta ili zadnji.
 

DeletedUser

Guest
Dodili, čemu možemo zahvaliti toliku opsjednutost našom igrom? Imponiralo bi nam da ste secirali samo nas jer bi to govorilo da smo vam u mislima, ali niste, svakog s kim ste zaratili ste popljuvali, i to na krajnje bezvezni način, sve piše ovdje... pa samo nas ste pozivali da se odreknemo didija i avanture jer će nam tako biti bolje, hahahahahaha, a šta ste drugima tek pisali...
Zabole me šta vi mislite o nama, nikog nikad nije ni bilo briga za maštovita trabunjanja i ozbiljnost forme u kojoj pišete... sve dok imam drugare s kojima ću se dobro nasmijati i neprijatelje kojima se mogu nasmijati, meni dobro!

Vanjuhica vi ste poceli prvi iza leđa raditi PLEME-nu dok ste imali jos NAP hoces da pocnem iznositi dokaze na forumu,kako ste prije objave rata trazili da se deff-a granica.
 
Last edited by a moderator:

francetic

Member
Reaction score
15
Mene samo zanima jeli vam ovo trebalo?
Kad sam krenuo igrat pročitao sam pravila ona koja nisam a prekršio sam ih spreman sam snositi poslijedice.
Igram s jednim paladinom, sitam samo prijatelje kad moram, dajem sit samo kad moram.
Ulažem puno novca u ovu igru jer ju volim...
Sad se pitam jesam li ja sam glup?
Idem si i ja napravit 20-30 računa, poslat paladine u sela prijateljima a oni nek pošalju meni. Ako će mo sudit po ovome i meni će skinut ban za 7-8 dana, ili neće?
Kad čovjek pomisli; konačno nešto pozitivno, napravite najveću glupost koju ste mogli.
 

DeletedUser

Guest
Kad ja budem banan onda pišite po forumu kako i zašto,,,ali bi nam stvarno mogli objasniti zašto se neki igrači odbanaju !?
 

francetic

Member
Reaction score
15
Imponiralo bi nam da ste secirali samo nas jer bi to govorilo da smo vam u mislima, ali niste, svakog s kim ste zaratili ste popljuvali, i to na krajnje bezvezni način, sve piše ovdje... pa samo nas ste pozivali da se odreknemo didija i avanture jer će nam tako biti bolje, hahahahahaha, a šta ste drugima tek pisali...
Vama kupimo sela a ratujemo protiv Dore, nikad ni tad nije ništa loše napisano protiv Dore niti će biti, jer ljudi igraju kao ekipa i igraju pošteno.
Ovo što radite vi i što je radio RSW ne zaslužuje ništa drugo nego sprdnju.
 
Status
Not open for further replies.
Top