Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ja kontao došli oni sebi pa čovjeku čestitali na tvrdim zidovima.
Ali ništa oni sad kuliraju kao da se ništa nije desilo. Idemu onu ratnu sobu da vidim šta da našvrljam.
A ima se materijala.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Killer, pa šta vadiš mast ozbiljnim igračima, ispadamo neozbiljni volovi...
Tko ne mazne Barbaru s vremena na vrijeme, kao da nije nikad ni igrao!!! Odgovorno (sa) tvrdim!
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Punica može da mi...... Da draga, odmah... Dečki, moram ići pretovariti neke gajbe... Evo bubi, tu sam, nisam te odmah čuo... o tvojoj mami? Ja? Nikad ne bi mišu, pa znaš mene...
 

DeletedUser

Guest
Sad sam ja skontao kakva je ono akcija danas bil.
Zavaraj protivnika i čopi drugo selo, pa ga izgubi.
Evo ovako se to radi moje dobre kolege iz -RB-ea


15794abe38.png

0d11752521.png



mrngele
eb772206ba.png

Andjeo samoubica
a1cb5a792b.png



borivoje kao sto vidis i mi znamo napraviti jako puno izvidjača
9761348139.png

ab9173f666.png


andjelko razvaljivač
317670602c.png


Eto ga čovjek vas istresao iz gača i prosuo kao rižu pa se sad nemožete sakupiti.
 
Reaction score
0
A ti se uplašio one tečnosti za insekte.
Pa vi ste zohari zivite u rupama ko miševi.

jok.. Raid ne djeluje na mene sto pokazuje moj ODD.. cak sto nas visce prscu dolazi do selekcije i samo najjaci opstaju.. i sve smo jaci.. znas kako kazu: sto nas ne ubije, to nas ojaca..

mi bar ratujemo.. dok se ti skrivas i mlatis ovde tudjim perjem.. ni jedan izvjestaj nisam ovde vidio da na njemu ima tvoje ime..

Zare,kad ćeš više preć kod rb,pat cc

Kad RB i PAT predju u Zohare :p Ti znas da ja dje dodjem, dosao sam.. Ako ne znas, pitaj piploka..
 

DeletedUser

Guest
jok.. Raid ne djeluje na mene sto pokazuje moj ODD.. cak sto nas visce prscu dolazi do selekcije i samo najjaci opstaju.. i sve smo jaci.. znas kako kazu: sto nas ne ubije, to nas ojaca..

mi bar ratujemo.. dok se ti skrivas i mlatis ovde tudjim perjem.. ni jedan izvjestaj nisam ovde vidio da na njemu ima tvoje ime..

Nečeš moje ime ni vidjeti jer ja igram na 10 računa tako kaze Boriss i ja mu vjerujem.
Mozda sam i u zoharima imame i u PAT-u ma svugdje sam ti ja.
Neznam zasto uopste sa tobom razgovaram nisi vrijedan moje paznje. I nije mi bitno moje ime ili nick, došao sam na poziv vodstva plemena Royal a to meni znači puno jer mi vjeruju. Došli smo skoro kao klapa da se obracunamo samo sa RB-eom i nasa prava misija je sa tim i zavrsena. Ali ako zeliš mozemo i tebe ukljuciti u tu misiju. Jer kako sam primjetio napadas rijecima iz daljine.
 
Reaction score
0
A ti se uplašio one tečnosti za insekte.
Pa vi ste zohari zivite u rupama ko miševi.

Zare,kad ćeš više preć kod rb,pat cc

Nečeš moje ime ni vidjeti jer ja igram na 10 računa tako kaze Boriss i ja mu vjerujem.
Mozda sam i u zoharima imame i u PAT-u ma svugdje sam ti ja.
Neznam zasto uopste sa tobom razgovaram nisi vrijedan moje paznje. I nije mi bitno moje ime ili nick, došao sam na poziv vodstva plemena Royal a to meni znači puno jer mi vjeruju. Došli smo skoro kao klapa da se obracunamo samo sa RB-eom i nasa prava misija je sa tim i zavrsena. Ali ako zeliš mozemo i tebe ukljuciti u tu misiju. Jer kako sam primjetio napadas rijecima iz daljine.

zasto pricas u mnozini? da nisi podvojena osoba :D da.. slabiji sam od tebe i sa bodovima, i sa ODA i sa ODD.. i ljubomoran sam na tebe i dosao sam da lijecim komplekse :D djevojko nebitna si :D
 
Status
Not open for further replies.
Top