Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ne igra gramatika ali, brate mili, boli glava od pravopisa na ovom forumu... Ne ide to tebe, Campo, ide sve ljude čije rečenice se moraju odgonetavati. Postalo je tužno kako se odlični igrači prepucavaju tko će kome metnuti i tko ima veći a da pritom ne mogu, ne žele ili ne znaju napisati jednostavnu a kamoli proširenu rečenicu. Svakome se omakne greška ali neki sustavno prave od sebe nepismene ljude a pritom veličaju svoje kapacitete u strategijskom smislu... Iskoristih tvoj post, Campo, da kažem ono što me tišti već dugo vremena (hehehehe) a to je nepismenost naše mladosti ili pravopisno neznanje...
Da oprostite- XXXXXX odličnog ali nepismenog igrača! Ja još stignem naučiti igrati ali nepismeni teško da će naučiti pisati ako nisu do sada. Znati igrati je lijepa vještina ali znati pisati je neophodna vještina!!!
Ne zamjerite mi na ovome ali me to toliko bode u oči da ne izdržah...
Bilius, piše se - vi ćete... kad već ispravljaš...
I da, ljudi, piše se PLEMIĆ a ne plemič, 'XXXXX vas on!
Još jednom kažem, ne ide ovo nikoga posebno, samo one koji se sustavno blamiraju neznanjem pravopisa a redovito se hvale znanjem igranja...
A malo i ja da se promoviram jer se igrom baš i ne mogu pohvaliti...
Ne zamjerite,
moj naklon,
ja!


Evo vanjuha gramatika savrsena karton za rijecnik. Ave JA
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ne znam za vas al mene bi bilo sramota ispravljati starije,ipak treba imati nekakvog poštovanja a ne zamjerit kako ko piše,da se primijetiti da stalno ispravljate pravopisne greške,čemu je svrha toga ? Da nekog omaložavate ?

sramota
 

DeletedUser

Guest
Problem je što kada vama čovjek nešto kaže,vi ne prihvatate to kao opciju ili šta već.
Vi kao da ste zatupljeni pa samo furate svoje,nikako ne može biti da zadnja ne ostane na vama.

p.s.osim naravno kad izgubite 5 gradova u našoj akciji,tada vas nema čak 24h dok ne dođete sebi

cao
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Kud ćeš sad, ček' da porazgovaramo...

Ne znam za vas al mene bi bilo sramota ispravljati starije,ipak treba imati nekakvog poštovanja a ne zamjerit kako ko piše,da se primijetiti da stalno ispravljate pravopisne greške,čemu je svrha toga ? Da nekog omaložavate ?

sramota

Koga si ti našao braniti kad je post upućen svima kojima je interpunkcija i pravopis općenito dark side of the moon? Vjerujem da moj post ima veću argumentiranost nego 90% ovdje napisanih stvari. I nisam se obraćao nikome posebno već svima koji ne znaju čemu služi točka, upitnik ili slično... Post nije upućen ni jednoj strani nego svima koji ne znaju osnove pravopisa, ne misleći pritom ni na ovoga ni onoga, problem je dugotrajan, gledam ga godinama... Ljudi znaju skinuti film, napraviti program za ovo ili ono, poslati vlakić u ranu zoru, napisati uvredljive sadržaje, gaziti, pljuvati... ali napisati normalnu rečenicu, e to ne znaju! O kakvom ti poštovanju pričaš? Nisam mislio na na nikoga posebno nego na sve one koji izražavaju svoju mudrost lošim pravopisom... Ako se možeš dići u 4 ujutro, onda možeš staviti i zarez, točku... To te čini kompletni(ji)m igračem, ovako si samo barbar, sirovina koja zna igrati... Priznajem onima koji nisu još dostigli četvrti razred osnovne škole ali ostali, heh, to je sramota!
mene bi bilo sramota ispravljati starije
Što je čovjek stariji to je blam veći ...
Apsolutno ništa osobno, samo sam dao primjedbu... Možeš ovo shvatiti i kao provokaciju, tvoja stvar, ali nije to bio cilj... O godinama nećemo, hehehehe...
Nastavite mudrovati i prosipati pamet lošim pravopisom, ja sam samo izrazio svoje mišljenje, kako si se ti našao tu kao odvjetnik i kome, ne znam... Kladim se da ćeš pišući mi odgovor dobro provjeriti da se nisi negdje zeznuo u pravopisu, a mogu ti reći da je i to napredak, hehehehehehe...
Uživaj..., da te utješim, ja samo lupam gdje i kad stignem... hehehehhehe... hehehehe...hehe..he...e...
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
potpis vanjuha, razumijemo se :)

nisam htio na onoj temi komentarisat posto nije tome namijenjena :D
 

DeletedUser

Guest
Kad vec ispravljas ljudima gramatiku, zarez se uvijek stavlja prije "a". Npr:

"...ne žele ili ne znaju napisati jednostavnu a kamoli proširenu rečenicu."

bi pravilno bilo

"...ne žele ili ne znaju napisati jednostavnu, a kamoli proširenu rečenicu."


Svaka cast sto hoces pomoci mladim ljudima da se knjizevno obrazuju, ali uci ih onda pravilno ;)
 

killer102

Member
Reaction score
5
Vanjuha said:
Koga si ti našao braniti kad je post upućen svima kojima je interpunkcija i pravopis općenito dark side of the moon? Vjerujem da moj post ima veću argumentiranost nego 90% ovdje napisanih stvari. I nisam se obraćao nikome posebno već svima koji ne znaju čemu služi točka, upitnik ili slično... Post nije upućen ni jednoj strani nego svima koji ne znaju osnove pravopisa, ne misleći pritom ni na ovoga ni onoga, problem je dugotrajan, gledam ga godinama... Ljudi znaju skinuti film, napraviti program za ovo ili ono, poslati vlakić u ranu zoru, napisati uvredljive sadržaje, gaziti, pljuvati... ali napisati normalnu rečenicu, e to ne znaju! O kakvom ti poštovanju pričaš? Nisam mislio na na nikoga posebno nego na sve one koji izražavaju svoju mudrost lošim pravopisom... Ako se možeš dići u 4 ujutro, onda možeš staviti i zarez, točku... To te čini kompletni(ji)m igračem, ovako si samo barbar, sirovina koja zna igrati... Priznajem onima koji nisu još dostigli četvrti razred osnovne škole ali ostali, heh, to je sramota!


Vanjuha možes meni pojasnit malo gramatiku,ja ti bas neznam pisat slovo ć,č itd :p
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
vanjuha kada toliko govoris o pismenosti, trebao bi da znas sledece :

- Tri tacke se stavljaju samo kada je recenica nezavrsena.
-
ostali, heh, to je sramota!
(sta je ovo ? :S )
- A sto se tice interpunkcijski znakova , ti ne mozes o tome nista pricati.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
I nisam se obraćao nikome posebno već svima koji ne znaju čemu služi točka, upitnik ili slično...
Jesi li na to mislio??? A šta da je rečenica išla dalje... a da ne govorim o onima koji... bla, bla...
Heheheheheh, super mi je što ste čitali i tražili moje pogreške, hehehehehe, našli ste jednu, istina je da je slovo a veznik i da ga odvaja zarez, nemam prigovora ali svakome se uvalja greška u post, kao što sam i napisao, premda nekako sumnjam da ste vi kritičari toliko plitki da ne znate šta sam htio reći?! Ja sam govorio o elementarnoj kulturi pisanja, o osnovama, gdje ljudi napišu rečenicu koju moraš odgonetavati, gdje se ne poštuju osnovna pravila, gdje nakon upitne rečenice slijedi točka, gdje.... Ne očekuje nitko ovdje književno izražavanje ali osnove... Ma daj me nemojte zajebavati da niste shvatili i da ćemo sad ući u raspravu? Vi o dlaci u jajetu a ja o vunastom mamutu... Ja bi mogao odgovoriti da mi prigovara onaj koji se ne usudi staviti č & ć nego sve piše sa c...
Hahahhahahahaha, dobri ste, dobri!!!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Svi ste vi tako pismeni ljepota čitati vaše rečenice.
Jesam li ja več jednom napisao da sam nepismen i mislim da to nemoram ponavljati 1000 puta na dan.

Svi vi dobro razumijete ono što vam napišem na forumu.
Ja sam školu završio jedva jer je nisam volio.

Ali opet kažem milina je ovo gledati. Ima vas toliko pismeni neprocjenjivo ali ima i oni koji toliko vrjedzaju zbog nekakvi dešavanja u igri koji neidu njima u prilog. E dobro sad da ovo sumiramo pismeni ima fala Bogu neka vas ali ima puno i nekulturni što opet ovu pismenost ubija udo temelja.
Ti pismeni a nekulturni, oni znaju na koje mislim, bi trebali pročitati bonton o pravilu i ponašanju u životu i odnosu sa drugim ljudima koji ih okruzuju bar bi to trebali brzo savladati jer su pismeni. To je velika prednost da postaneš čovjek i da tu pismenost poštuju kao i samog tebe kao čovjeka.


Ima sigurno gršaka u pisanju, tražite ih, jer ja sam samo nepismen.
 
Status
Not open for further replies.
Top